Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyalka szülei lettünk fórum

Angyalka szülei lettünk (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 25. 14:06
A Down kóron kívül "valószínűleg" volt szervi baja??
4. 9925394c3b (válaszként erre: 1. - Ancsi0930)
2011. febr. 25. 14:04
Sajnálom! sok erőt kívánok Nektek!
3. ancsi0930 (válaszként erre: 2. - Lukasikmoncsi)
2011. febr. 25. 13:48

Köszönöm az együttérzést.

Pontosan mikor született a lányod? Beszél már? Szívesen beszélgetek veled:)

2011. febr. 25. 13:37

Nagyon nagyon sajnálom!!!

Az én lányom is 2009 márciusi:)

2011. febr. 25. 13:33

Kedves Fórumozók!


Leírnám történetünket, sokat lehet belőle tanulni.

2008 augusztusában teherbe estem kisfiammal Olivérrel. Nagyon vártuk, fogadott orvosom nem volt. A 28. héten Uh-on észrevették, hogy kisebb, mint amekkorának kéne lennie, így 2 hetente jártam kontrollra. Elkezdett alattomosan felkúszni a vérnyomásom, sőt vizeletemben megjelent a fehérje is, így nem maradt más csak a kórház, a diagnózis pedig súlyos preeclamsia. 1 hónapot töltöttem bennt, napi 20 szem tabletta mellett is 200-as vérnyomások, így megcsászároztak a 35. héten. Babukám 2009. március 27-én 41 cmrel és 1650 grammal született, hál Isten teljesen egészséges, most lesz 2 éves:) Mindenképp akartunk egy tesót, így 2010 augusztusában nekiálltunk és elsőre sikerült:) Nagyon boldogok voltunk, azt mondták nem valószínű, hogy ezzel a terhességgel is probléma lesz. Sokkal jobban is viseltem, jók lettek az eredményeim is, kivéve a Dawn-kórra a kockázat:1 a 120-hoz, így felajánlották a magzatvízvételt. Úgy éreztem meg kell csináltatnom, így december 7-re előjegyeztek. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fájt, de mindent ki lehet bírni. Ha rossz az eredmény 10 napon belül telefonálnak. Jött a karácsony, nagyon szépen, békésen telt, és 27-én reggel csörög a telefon... "Asszonyom baj van a babával, legyenek szívesek jöjjenek be, de úgy hogy már itt is marad..."

Hirtelen olyan zavart lettem, kezem-lábam remegett, de muszáj volt erősnek lennem. Ármin baba Dawn kóros, elmondták valószínűleg szervi baja is van, így férjemmel hosszas töprengés után kértük a terhességmegszakítást.Ez viselt meg a legjobban,21 hetes terhesen ugyanúgy meg kellett szülnöm... Azóta erről a témáról is kutatok, úgy néz ki ennyi borzalom után végre kivizsgálnak, csak az a borzasztó hogy ezeknek a dolgoknak meg kellett történniük ahhoz, hogy idáig eljussanak az orvosok...:( Ha bármi hasonló történt veletek, és tudok segíteni, várlak itt titeket.

Azért hoztam létre ezt a fórumot, hogy segíthessek, más ne járjon így.... Anikó

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook