Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliából hazaköltözés Magyarországra fórum

Angliából hazaköltözés Magyarországra (beszélgetős fórum)


1 2
4. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Ninak)
2020. jún. 14. 22:28
nem kell bedőlni ennek a "külföldön minden aranyból van" elméletnek. Külföldön nagyjából annyival könnyebb, hogy mivel minden drágább így többet is keresel, és a többől könnyebben elmész egy másik országba nyaralni. De ha csak azt vesszük, hogy ott milyen színvonalon élsz és itthon milyen színvonalon élsz, akkor véleményem szerint nincs jelentős különbség, vagyis van.... külföldön sz**rt sem tudsz csinálni, mert közel sincsenek olyan lehetőségek a kikapcsolódásra, mint itthon. Nincs millió színház, nincsenek hangulatos retro helyek (értem itt pl. az art mozikat/bárokat/hoteleket, stb.), nincsenek egyéb kreatív dolgok, nincsenek élvezetes strandok/fürdők, nem tudsz jó áron minőségi dolgokhoz hozzájutni mint pl. a bio élelmiszer, natúr kozmetikai kezelések és a többi, csak rettentő drágán. Ugyan jóval többet keresel de jóval többet is költesz, szóval véleményem szerint nemigen vagy előrébb. Persze ha itthon költöd el amit ott keresel az egy más tészta, akkor természetesen mindjárt előrébb vagy ...
3. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Ninak)
2020. jún. 14. 22:17
Én. Meg az exem is. Nem volt kocsink kint, de nyaralni jártunk, bár nem luxus szinten.Most a sajátomban lakom és nem albiban, mint odakinn. Azért valamelyest vissza kellett venni. Viszont az ismerőseimtől hallom, hogy ott is romlott a helyzet.Én ott jobban éreztem magam és ahogy tudom, az exemnek is hiányzik az angliai élet néhány aspektusa.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Ninak)
2020. jún. 14. 22:05
Ismerősöm költözött haza. Próbálta tartani ua. életszínvonalat. Visszaköltöztek 1 év után.
2020. jún. 14. 21:55
Sziasztok van itt olyan aki Angliából haza költözött és tudja-e ugyanazt a színvonalú életvitelt tartani. Gondolok itt a nyaralás, kocsi meg ilyesmi. Vagy megbánta a hazaköltözést?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook