Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliában élek a kislányommal most hazamegyünk 1 hóra, ha beadom a gyerektartásra igényt megkapom, nem gond, hogy Angliában élünk? fórum

Angliában élek a kislányommal most hazamegyünk 1 hóra, ha beadom a gyerektartásra igényt megkapom, nem gond, hogy Angliában élünk? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. ápr. 24. 17:42
Szerintem most már kiskorú esetében hamar kell intézkedjenek. Csak jön a nyári itélkezési szünet ...
7. Tumpika (válaszként erre: 5. - Vanessa2006)
2010. ápr. 24. 17:41
Akkor meg főleg! Én is hasonló esetben voltam, csak nem voltam ilyen messze tőle. Nem látogatta a gyereket.
2010. ápr. 24. 17:41
De ez nem megy egyik napról a másikra. Nálunk 1 év volt, mire az első tárgyalást kitűzték... igaz, itt a helyi bíróság dobálta az ügyet, mert szerinte nem ő az illetékes, így átadta a megyei bíróságra, majd a megyei vissza helyezte a helyi bíróságra.
2010. ápr. 24. 17:40
Nincs nem beszélűnk nem érdekli a kislány,irtam neki hogy nem kéne felhivni a lányodat erre a válsz majd ha lesz pénzem....
2010. ápr. 24. 17:39

A gyerektartás nem függ össze a láthatással. A gyerektartást akkor is köteles fizetni, ha nem látogatja és akkor is köteles vagy oda adni a gyereket, ha épp nem tud fizetni.

A gyerektartásért te adod be az igényt a bíróságra, a láthatásért pedig neki kell, mivel nem voltatok összeházasodva.

3. Tumpika (válaszként erre: 2. - Vanessa2006)
2010. ápr. 24. 17:37
A gyerektartás nem függ a láthatástól, az a gyerek tartására van. Tehát enni még kell, ruházni még kell, attól függetlenül, hogy nem látja. De gondoloma láthatásra is van megállapodásotok.
2010. ápr. 24. 17:33
Mivel igy nem látja a gyereket ezért kérdem érdemes e beadni..
2010. ápr. 24. 17:33
Angliában élek a kislányommal most haza megyűnk 1 hora, ha beadom a gyerektartásra igényt megkapom, nem gond hogy Angliában élűnk....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook