Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amway, mint üzlet.Érdemes belevágni, eladható? fórum

Amway, mint üzlet.Érdemes belevágni, eladható? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2009. jún. 17. 17:38
Milyen jó is az, amikor az embert váratlanul felhívja telefonon egy régi osztálytársa, évfolyamtársa. Hát veled mi van, de régóta nem hallottam rólad, stb. Aztán miután ezt kitárgyaltuk, egyszercsak azt mondja, hogy szeretne nekem ajánlani egy nagyszerű lehetőséget. Innen már lehet tudni, honnan fúj a szél :) Milyen lehetőséget? Hát azt így telefonon nem tudja elmondani, beszéljünk meg egy találkozót. Na de mégis, mi az? Csak nem az X nevű MLM-cég? De, miért, mit hallottál róla? Stb. De kínos utána megszabadulni az illetőtől...
44. Anci13
2009. jún. 17. 17:13
sziasztok, én is részese vagyok az Amwaynek. Csak annyit tennék hozzá a témához ,hogy először ismerjétek meg, nézzetek körül nyitottan, és előítéletektől mentesen és utána alkossatok véleményt róla, mert könnyebb leoltani valamit amit nem ismertek, mint utána nézni. tisztelet a kivételnek.
43. Heppi (válaszként erre: 41. - Mijamoto)
2009. jún. 16. 22:09
miért nem jó? eleinte intenzíven növeli a korpát, de 1-2 hét után már nyoma sem lesz. Kell egy kis kitartás:-)
2009. jún. 16. 22:04
Én is csináltam és én nagyon megvagyok elégedve a termékekkel, sokat is lehet vele sprórolni. A mosogatójuk például fél évig elég volt. De meg kell tanulni a használatát.
2009. jún. 16. 21:47
korpásodás elleni sampon nm jo
2009. máj. 7. 16:46
Bele ne vágjatok,csak akkor ha van olyan akit te is betudc magad alá épiteni,aki majd neked keresi a pénzt.És pláne vevőköröd ami a legfontosabb,de ilyen pénzügyi helyzetek között,nehéz lesz.Én is csináltam nem jöttbe.
39. BZsolt
2009. máj. 7. 13:15
Érdemes!
2009. ápr. 27. 09:10
érdemes most ebben a gazdasági helyzetben mert nagyon drága a termékei.
2009. febr. 11. 22:32
hát, ami azt illeti, egyáltalán nme voltak segítőkészek, nem véletlen kellett többször dobozt feladni a még ittmaradt dolgokkal..
36. Heppi (válaszként erre: 34. - Renkababa)
2009. febr. 11. 20:50
Nekem ezügyben egészen más a tapasztalatom. Igaz, az üzlettársunk személyesen intézett mindent, nem postán.
2009. febr. 10. 22:49
A termékek ugyan "elvileg" környezetvédők, amugy ha utánanéztek egy picit rögtön az első dezodorban alumínium van, ami erősen rákkeltő dolog, uh a környezet és emberbarátságról is csak ennyit. a másik meg h egy normál keresetű ember számára szerintem nagyon drága cuccok, és szerintem a mi társadalmunkban az emberek megélni szeretnének, sokan félre sem tudnak tenni, örülnek ha a gázszámlájukat ki tudják fizetni, nemhogy iylen cuccokat vegyenek. Nekem amugy egyik termék sem jött be..
2009. febr. 10. 22:44

Vannak, akik ezzel pénzt tudnak keresni, ez tény! Azt mondják, írj egy listát, amin minden ismerősöd rajta van és hívd fel őket... Mondd nekik, hogy van egy jó "üzleted"... Ez csak úgy éri meg, ha nagyon sok embert magad alá szervezel. Tegyük fel, hogy írsz egy listát, azon a nevek 90%-a olyan ember neve lesz, akivel legalább 5 éve egy szót sem beszéltél... Mit mondassz neki? Szia! Mi van veled? Van egy jó üzletem... Van aki képes erre, nekem ehhez nincs gyomrom...


A másik dolog pedig az, hogy tény, mi is belevágtunk, azonban nem kaptunk vissza minden pénzt, noha arról volt szó, hogy 6 hónapon belül minden veszteség nélkül kiléphetünk. számokban: dec.5én jeleztük először hogy szeretnénk visszaküldeni a csomagot, illetve dec.5én visszaküldtük. egész pontosan 37 950Ft volt a kezdőcsomag 10500Ft a belépési díj, összesen 48 450 Ft. A pénzt rengeteg telefonálás és utánajárás, postaköltség növeli, ezek után 3 hónapra rá, hogy elküldtük az első panaszlevelet kaptuk meg a pénzt a 2-3 hét átfutási idő helyett. Azonban nem kaptuk meg a csomag árát és a belépti díjat, kb 5000-6000 Ft-tal rövidítettek meg minke, persze nme számolva a legalább 8-10 000Ft-os posta és telefonköltséget. Ezek után megérthetitek h többet a nevüket sem szeretnénk hallani..uh róluk ennyit.

33. a9752c112e (válaszként erre: 30. - Pinpilla)
2009. jan. 30. 22:50
NEKEM miért nem?
32. Sirga
2009. jan. 30. 10:49
Ha valaki képben van az Amway üzleti részével kapcsolatban, kérem, írjon privit! Köszi!
31. Gica86
2009. jan. 30. 10:12
Én is most készülök belevágni egy 100ponots csomaggal, de ha többen összeülünk, lehet még 200lesz:D Mi már régebben is használtuk, és nagyon jó volt. És most is azok!!!!Főleg a baby mosópor, meg az előmosó spray, és az LOC univerzális tisztitó, amivel használat után meglocsolhatod a virágokat.
2009. jan. 25. 19:31
Nem.Neked már nem.
29. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 27. - Pintyőke72)
2009. jan. 25. 17:58

Tesómat sajnos sok ilyen dologgal beetették, így sokszor járt pórul.

Ő még a balatoni előadásokra is járt annak idején, az se ingyen volt...

2009. jan. 25. 17:44
Szerintem ma már ez nem biznisz. Sőt...
27. pintyőke72 (válaszként erre: 26. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 25. 17:41

Babu, nálunk a kisfiam tette ugyanezt. Jó,nem mentem a sarokra koldulni, de nem veszek semmit tőlük,mert szerintem ugyanannyira gazdaságos,mint bármelyik másik termék,ami nem hálózatos.

Elsősorban nem az árát nézem egy terméknek,hanem,hogy környezetkímélő,stb. legyen.

Épp ezért nem is veszek silány terméket, de szeretem megfogdosni, megszagolni. Erre itt nincs lehetőség, vagyis esetleg ha nem tetszik visszaküldöd. Mi is elhasználtunk,amit megrendelt a kisfiam.

2009. jan. 25. 17:26
Tesóm belevágott. Jó sok pénze bánta. A minőségük elég gyatra volt, így mindent a család volt kénytelen elhasználni.
2009. jan. 25. 17:18
Nekem egyáltalán nem volt takarékos a cuccuk. Ugyanannyit használtam, mint minden másból. :(
2009. jan. 25. 11:59
HA EGYSZER VALAMIVEL PÉNZT LEHET MEGTAKARÍTANI AKKOR AZ HOGY LEHET DRÁGA??? Először nézz utána annak, amiről beszélsz...
23. supin
2009. jan. 25. 09:43
Ha nagy az ismeretségi köröd: Ja és pénzesek.
22. Napster4 (válaszként erre: 17. - E87e4cce43)
2009. jan. 24. 22:28

Hali!

Furcsa ... a termékek mégis fogynak ....

A "kazetták", cd-k pont nem erről szólnak. A pénz meg onnan van hogy nem kell a termék árának 60%-át reklámra költeni...

2009. jan. 24. 22:24
...az "agymosással" dobálózóknak csak annyit hogy minimálbér 4 ever ... XD
2009. jan. 24. 22:23

... Akárki szeretne többet megtudni az üzletről, az ne Fórumokon tájékozódjon... keressen megy egy IGAZI AMWAYEST, és üljön le vele beszélgetni. Megér 1-2 órát, és ott nem az illető nagynénjének a barátnőjének ... a véleményét hallod, vagy nem hozzáértők félrevezetését. A termékekről meg csak annyit, hogy mindenkinek más a jó, próbáld ki, ha nem tetszik visszakapod a pénzed ... Mikor láttál ilyet a tesco-ban vagy az auchanban ? Egy a lényeg, ha tényleg szeretnél többet megtudni az üzletről, akkor találkozz személyesen egy Amway-esel.


üdv.

2009. jan. 24. 08:48
Én nemrég léptem be.Pontosan szeptemberben.Az üzleti része nem érdekel, nem is győzködök senkit, hogy vásároljon, pár ismerősömnek ajánlottam, ők rendelgetnek,de én elsősorban a magam megtakarításáért csinálom.Szeptember óta most január elején vásároltam mosóport.Szeretem a termékeit, elégedett vagyok a mosóporral, öblítővel, LOC-vel, fehérítővel, nagyon szeretem a folyékony szappanát, a sütőtisztítót stb stb.Pl az ablakpucolója borzalmas és ami nekem nem jön be, nem is ajánlom senkinek.Nem járok openekre, semmiféle rendezvényekre és előadásokra, ezektől hányingerem van.De akárhogy is számolok, sokat spórolok vele, igaz, hogy néha megerőltető egyszerre nagyobb összeget kiadni.....de kiszámolva bőven megéri.
18. Heppi (válaszként erre: 4. - A9752c112e)
2009. jan. 23. 22:36

Én azt ajánlom neked, nyugodtan lépj be:-)

Semmi veszíteni valód nincs.Igazából csak belülről tudod megtapasztalni, hogy valóban működik-e. Ha 6 hónapon belül úgy döntesz, hogy neked ez mégsem kell, visszakapod a belépési díjat.

Ezek alapján szerinted van benne rizikó?

Persze, néhány terméket nem árt vásárolnod, hogy kipróbáld őket, mert úgy hitelesebben tudod ajánlani az ismerőseidnek.

2009. jan. 10. 20:00

Régen sem volt eladható, mára pedig még kevésbé.

Hallgattam róla annak idején egy-két agymosó kazettát, ami leginkább arról szólt, hogy nem kell VÁSÁROLNOD, csak emberkéket beszervezned. Azt hiszem hülye vagyok, mert már akkor sem értettem, hogy a bevétel, vagyis a PÉNZ vajon miből is lesz?

16. 1eb84e4bad (válaszként erre: 15. - Ritkó)
2009. jan. 10. 19:57
így van, ezért írtam hogy van, aki nem tudja kifizetni, mert akkor abban a hónapban nem eszik.:-( De ezt neki kell tudnia, milyen ismerősei vannak.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook