Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amstaff labrador keverék fórum

Amstaff labrador keverék (beszélgetős fórum)


14. kiccila (válaszként erre: 13. - Andita1)
2022. ápr. 29. 18:50
Meglát..így néz. Ki bírja ki hogy ne szeretgesse agyon?!😊
13. andita1 (válaszként erre: 11. - Kiccila)
2022. ápr. 29. 18:43
Nagyon szép! Azok a szemek! 🤗
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 11. - Kiccila)
2022. ápr. 29. 07:30

Hmm, enyém is fekete volt mellkasán fehér folttal.

Nyáron a mellkasán vörös lett a bundája. Télen fekete.

Nyáron annyit evett mint egy dínó. Télen 2 falatot is könyörögni kellett.

2022. ápr. 29. 06:38
Ami van képem róla..1 hete készült. De már megint másabb nagyobb szebb. Hétről hétre másabb. Nagyon szép. Koromfekete. Kis fehér folt a mellkasán. Ő volt az alomból a legnagyobb kiskutya. Mai napig beszélgetünk a többi gazdival. A tesói mind picivel kissebbek. És pár centi híjján ugyanakkora magasságúak.
10. kiccila (válaszként erre: 8. - Andita1)
2022. ápr. 29. 06:29
Ma viszem a lányom oviba. Hazaérek és kicsit kutyázok a drágával. Majd töltök fel képet☺
9. kiccila (válaszként erre: 7. - Andita1)
2022. ápr. 29. 06:29
Az utolsó két mondat ami itt mindent elmagyaráz kb. Volt hogy tacskó a lábamnak jött. Meg az a kis kék..mi is? Bulldog. Jaj de kis utálatos kutya az is. És volt hogy egy elszökött amstaff meg szépen odasétált. Kunyerált kaját mert a boltbol jöttem. Érezte a kaját nálam ☺
8. andita1 (válaszként erre: 6. - Kiccila)
2022. ápr. 28. 22:09
Tölthetnél fel róla pár képet az adatlapodra. :)
7. andita1 (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. ápr. 28. 22:07

Az amstaff a kedvenc "márkám" :). Igaz eddig csak rokonnál volt legközelebb szerencsém hozzá.

Elvileg az anyától öröklik a kutyák az intelligenciát és habitust, az apától inkább a külső jegyeket.

Mindkettő nagyon intelligens fajta, az amstaff sajnos hajlamos más kutyára ugrani. De mindig ott van az emberi tényező. Egy tacskót is lehet bokaharapós vadállatnak nevelni és egy rotit is pajkos kis barátnak.

6. kiccila (válaszként erre: 5. - 8d00a82c06)
2022. ápr. 28. 21:09
Nálunk is van ilyen. Véletlen bejön akkor már területjelölés és minden egyéb menne. De nem hagyom neki hogy átvegye az iranyítást.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Kiccila)
2022. ápr. 28. 20:30

Okosak.

De az se mindegy, hogy staffi vér vagy labrador vér dominál.

Dorkámban a staffi vér volt a domináns.

Volt, hogy rá jött a terület foglalás.

Na, olyankor újra meg kellett neki mutatni, hogy nem ő a falkavezér hanem én.

5 éves koráig tartott.

Utána lehiggadt.

4. kiccila (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. ápr. 28. 20:26
Nagyon cuki már most a mién is. Zeusz a neve. Szétesik ha vakargászom szeretgetem. Kicsit azért makacskodik néha. De azért okos már most.
3. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. ápr. 28. 20:26
Valószínű nevelés és gének kérdése. Pár napja egy gyárnál megálltunk autóval, mert két Kaukázusi juhász őrizte a portát. Gondoltam távolról megnézem őket, mert úgysem fognak közel engedni. Legnagyobb meglepetésemre, mikor szóltam nekik, mindkettő elkezdte a farkát csóválni. Megszagoltattam velük a kezem, majd némi ismerkedés után benyúltam a kerítésen. A két kutya, mint egy macska úgy várta a simogatást, holott ez a fajta arról híres, hogy egy embert fogad el gazdának, az idegenekkel szemben pedig igen agresszív a fellépésük
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. ápr. 28. 20:19

Nekem volt.

Pont ez a keverék.

Egy cukibogár volt. Bárkit halálra nyalt.

A gyereket óvta védte imádta.

Néha szökött.

Enyém szuka volt.

12 évesen a kezeim között aludt el.

2022. ápr. 28. 19:49
Sziasztok! Van egy amstaff labri keverékünk. Kan. Valami hatalmas kutyi. És 4 hónapos. Kinek mik a tapasztalatai? Várok véleményeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook