Amputáció (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1447. Guruljka
2013. dec. 19. 18:14

Szívem, fogalmam sincs.

Olyan mélyen aludtam, mint már régen nem, egészen délután kettőig-fél háromig.


Bármi történt is, annyira nem lehetett fontos, mert valaki csak felébresztett volna...nem? :))

1446. 48c99da622 (válaszként erre: 1445. - Guruljka)
2013. dec. 19. 15:03

Szia Guruljka!

Mi történt mai nap reggelén?

Nem bírtam felkelni az ágyból. :(

Most kezdek észhez térni.

1445. Guruljka
2013. dec. 18. 20:04
Helyes! :-)))
2013. dec. 18. 19:54
Meggyőztél! :)
1443. Guruljka
2013. dec. 18. 18:59

Én voltam fekvőbeteg, a fiamat és a férjemet dirigáltam az ágyból.


Utána jó darabig még az eszükben volt, hogyan is lesz minden észrevétlenül készen körülöttük, ne félj!

2013. dec. 18. 18:23

Kedves vagy Guruljka!

S örülök neki, hogy te egészséges vagy. :)

Ezzel a gyógyulással csak az a gond, hogy feküdni kéne. De mikor?

1441. Guruljka
2013. dec. 17. 21:20

Én hálistennek egészséges vagyok.

Remélem, nem ezt a rémes nyavalyát kaptad el!


Gyógyulj meg hamar!


(Már megint hol szaladgáltál, hol szedted össze?)

2013. dec. 17. 20:10

Szia Guruljka!

Sikerűlt megfáznom. :(

Nálad mizu?

1439. Guruljka (válaszként erre: 1438. - 48c99da622)
2013. dec. 15. 20:44

Rémes.

Az orvosi váróteremben mindig felbosszant, hogy miket szedetnek be az emberekkel...ecsetelik a tüneteiket, és hogy mit kaptak rá, mégse használ. Vagy milyen a mellékhatása.


Fiatal lány jön ki a rendelőből: mehetünk, felírta a xanaxot... (Nem tűnt betegnek, dundika volt, vigyorgó, élénk...)


Jézusom, ez az ember kezel engem is...


Mesélek egy jót!


A városban járva, nagyon spóroltam. Fájt a szívem, amikor megláttam egy szédületesen gyönyörű, nagy fali naptárat, Mucha szecessziós képeivel. És egy szépséges elegáns, vízesés-raffolású fehér selyem blúzt...az is csak 3 ezer volt...


Kértem a Jóistent, hadd kapjak még munkát, hogy ezeket megvehessem. Még ha kicsikét ki is kell pótolni.


És ma befutott egy meló, ráadásul attól a megbízótól, akitől nem is vártam, mert sértődés történt a jó múltkor.

2013. dec. 15. 19:50

Szia Guruljka!

Olyan a hangulatom mint az időjárás, hideg s semmilyen. Kicsiny falunkban Advent gyertyagyújtás volt. Lányom élvezte, én meg szét fagytam s hallgattam egy hozzám csapodó ötödikes kislány végtelen csacsogását. Odáig jutottam, hogy mikor már az augusztusi csillaghullást magyarázta részletesen: besokaltam,s kimentettem magam. Szó szerint menekülésre fogtam. Erre bele botlottam egy idős nénibe ki szegénykém magányos s lelki magányosságát ecsetelte volna. Finoman meghallgattam s arrébb vonultam, s fültanuja voltam egy házzasság mocskos válásának panaszkodásának.

Megfogadtam többet nem megyek ki. Olyan érzésem volt mint ha orvosi rendelőben lettem volna. Na de ott időtöltésnek szerintem kiváló.

1437. Guruljka
2013. dec. 14. 22:12

No ezen én is nevettem! :-D


Most pár perce hallottam a tévében (a .pektrumon az amerikai történelmi sorozat megy, ott hangzott el egy beszédben, de nyilvánvaló fordítói hiba):


- Szerencsénk magja itt gyökerezik!

2013. dec. 14. 21:56

Ne tud meg mennyire fájdalmas tud lenni a nevetés.

PL: Teszek egy hirtelen kar mozdulatot.(egymás mellett állunk a fiammal)Fiam elrántja a fejét.

Kérdezem: - Félsz tőlem? -Közben véletlenűl lelüköm a telefont a polcról, egyenes a fiam lábaujjára esett.

-auuu! Igen !!!!!-válaszolta fiam , fájdalmasan tova szökdécselve.

Olyan gonosz módon kinevettem.

1435. Guruljka
2013. dec. 14. 21:46

Félsz a nevetéstől? Nem hiszem én azt! :-)


Neked talán szokatlan lesz!

Lencseleves volt, de sárga lencséből, vegyes zöldségggel, és kókuszolajjal főztem, most először!

2013. dec. 14. 21:14
Na és mi volt az "ebéd?"
2013. dec. 14. 21:13

ÁÁÁ azért probálok figyelni.


Lett volna igen, de a lányom beteg s igy csak a fiúk mentek Öttömösre. Számítogép ügyben. Van már kettő, de nem elég, mivel itt a mostohafiam is hétvégenként. Nagyon parázok a szünettől, igy is akkorákat nevetek a kamasz gyerekeim miatt, még a könnyem is kicsordul.

1432. Guruljka (válaszként erre: 1430. - Bc1d7344a6)
2013. dec. 14. 19:53

Nem baj, most már fogom tudni, hogy két néven is lehetsz!


Kialudtam magam, igen, pláne hogy az ágyam mellett levő kis óra (amit szemüveg nélkül is látok) két órát késett, tehát először még korainak is találtam, hogy felkeljek. Szépen kipihentem magamat, mindig is a szombat volt az alvós napom.

Hamarosan ebédelni fogok. :-D


Te hogy vagy ma? Van valami családi programotok?

2013. dec. 14. 18:58
Bocsi Guruljka! Nem vettem észre hogy a párom Hoxa nevén írtam
2013. dec. 14. 18:42

Szia Guruljka!

Egy élet van, tehát hajrá legyél jó kislány! Jobb az embernek is jó közérzete s nem fáj semmije.


Sikerűlt már kialudnod magad?

Én még ugy érzem magam mint egy kicsavart mosogató rongy. :(

1429. Guruljka
2013. dec. 13. 10:46

Bírod, mi anyák minden bírunk.


Beutaltak csípőröntgenre (január 23., utána vissza a szakrendelésre 28-án), kaptam izomlazítót, kiváltottam a keringésjavítóval együtt, most jógyerek leszek és szedem is. (Amíg ki nem tapasztalom, hogy érzem magam emellett.)

Vettem érelmeszesedés elleni teakeveréket is, finom!

Most felöltözve várom a futárt a megrendelt csomagommal: biokaja, zabpehely, hajdina, satöbbi, egy hónapra való legalább...

Ebben a ronda borongós időben aztán pár dologért el kéne mennem boltba. De nagyon nem akarózik!

Tegnap fáradtan és kialvatlanul értem haza, felváltva aludtam, raktam a kályhát, és ettem. Pár órát azért aludtam egybefüggően is, de fázom, azaz nem vagyok formában.

2013. dec. 12. 19:42

Szia Guruljka!

Egyre zimankósabb az idő!

Lányom lebetegedet. :( Egy hétig itthon lesz.

Hétvégén három gyerekem lesz .

Nem tudom hogy fogom bírni. Már a mai napon is három felé kellett volna szakadnom egyszerre. Na de képzeld. Idegfeszítő percek, rohantam egyik helyről a másikra. De megoldottam. Remélem a holnapot is.

S nálad mizu?

1427. Guruljka
2013. dec. 11. 20:39

Nemáááá!!!

Hacsak nem "tékom" lett, mert az ismerős.

Hatvanban csak sorszámot kell szedni a gépből. Hogy ott szervizelnek-e, nem tudom. Van pár kis maszek bolt, ahol adnak-vesznek, talán javítanak is...

2013. dec. 11. 20:15

Juj, ezek a betű hibák!!!

telefonját, intézem

2013. dec. 11. 20:13

Ha menni kell, akkor menni kell!

Megyek én is Szegedre, T-Mobillal van randevúm. Ami már nem is T-Mobil, megint új neve van. Fiam a telefomját leejtette, s javítását inézem. Képzeld ott is idő pontot kell kérni.

1424. Guruljka
2013. dec. 11. 19:06

Jut eszembe: holnap reggel megyek reumatológiára! Rám szólt a Gugli!


Csak azt nem tudom már, hogy 9-kor kellene indulnom, vagy 9-re kell ott lennem. De bemegyek a 8 órási busszal, jobb előbb ott lenni amúgy is.

Utána duhajkodom a városban, hajjéééé!

1423. Guruljka (válaszként erre: 1422. - 48c99da622)
2013. dec. 11. 19:05

Szegény Kisfiad!


De egyébként lehet, hogy a fülgyulladás miatt az egyensúlyérzéke sem a legjobb. Majd vigyáz rá Anyuja!

2013. dec. 11. 18:43

Szép estét mindenkinek.

Guruljka!

Eltelt a mai nap is.

Bolt elött egy csontsovány kutyusnak vettem sajtos kiflit.

Itthon volt ma a kicsi (187cm magas) fiam. Begyulladt a füle, elment orvoshoz rendbe tenni. Haza jött s erre itthon lesántúlt.

1421. Guruljka
2013. dec. 10. 22:35

Köszi! Fiamnak is boldog a feje, mert megveheti használtan a kardot, amit a kimondhatatlan nevű küzdősport edzésein használnak.


Naná hogy megérdemled! Ez nem is kérdés. :)))

2013. dec. 10. 21:41

Mert megérdemlem! Tudod a reklámban is ezt szajkózzák :)

Jól van, igy legalább van egy ismerősöm aki már nem parázik anyagiak miatt. Vagyis kettő. :)

Fiad?

Képzeld a lányom egyedűl közlekedik most már az iskolába s haza busszal. Ugy féltettem, de most már megnyugodtam, hisz nem mindegy mikor jelzi a leszállási szándékát

1419. Guruljka (válaszként erre: 1417. - 48c99da622)
2013. dec. 10. 21:24
Nééémmmááá, eperbor, ez igen! :-D
1418. Guruljka
2013. dec. 10. 21:23

De még hogy...

A novemberben ledolgozott pénzem ez, tavaly csak január 6-án érkezett meg. És kicsit több is lett, mint amit vártam...

Évek óta először vagyok ilyentájban nyugodt.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook