Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » AmpliFitness tapasztalatok fórum

AmpliFitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 25. 18:06

Sziasztok!!


Én eddig 3 alkalommal voltam, és lenne pár kérdésem. Ti hány százalékon nyomjátok? Nekem iszonyatosan erősnek tűnik, nagyon rossz érzés, fáj.. Amit bírok azok olyan 55-65 százalékos értékek. Megpróbálta legutóbb feljebb vinni az erősséget az edzőm de szúrni kezdett a szívem. Van akinek sikerül max. erősségen kibírni az edzést? Én eddig semmi változást nem látok... Nekem az edzés végén eddig mindig 150-100kcalt mutatott, amit elégettem.. Az bizony elég kevésnek tűnik.

2012. jún. 26. 16:33
szia! hát hogy pontosan mi a különbség azt így nem tudom megmondani. az áramerősséghez van köze, de szerintem bármelyik amplifitness oldalon megtalálod a pontos leírást, oda felrakták azt is. én azt tudom mondani, hogy érzésre teljesen más a kettő és miután kipróbáltam őket, én is az amplinál maradtam. az izületeket nyilván jobban kíméli, mint mondjuk a squash, de mindenképpen szólj az edzőnek, nehogy olyat csavarjon fel, amit nálad nem kéne. hozzá teszem, már a barátom is csinálja, aki szintén nem a gebék társaságába tartozik és neki is bejött. :) szerintem egy próbát mindenképpen megér!
4. mariska75 (válaszként erre: 3. - Edu1111)
2012. jún. 18. 16:36
Nekem van tapasztalatom! :) Már lassan 3 hónapja járok amplifitnessre, előtte a speedfitnessel próbálkoztam, eredménytelenül. De ez teljesen más!!! 40 féle programból az edzővel kiválasztottuk a nekem legmegfelelőbbeket: zsírégető, állóképességi, cellulit, feszesítő, nyirokmasszázs.. és az eredmények most már igazán látványosak! de kellett ez a két hónap, ugyanis csodák nincsenek, 1 hét alatt semmivel nem lehet ereményt elérni. én heti 3X járok.. próbáld ki, főleg, ha már próbáltál mást (speedfitness, efit, stb)- mert akkor méginkább érezni fogod, h ez sokkal komolyabb cucc! :D
2012. jún. 5. 17:29
Hát ez az. Nem szakkifejezések érdekelnének, hanem a hatékonyság. Tapasztalat. Valaki?
2012. jún. 5. 08:31

"Az AmpliFitness vadonatúj edzési módszer, amely mindenek előtt mélyizom-stimuláló, akiváló és térfogatnövelő hatásában különbözik a klasszikus testépítő tréningektől, de az eddigi kevésbé professzionális (kisfrekvenciás) EMS-módszerektől is (EMS = elektromos izom stimuláció, ahol a 85Hz-es frekvencia a motorikus idegeket, azaz a mozgató idegeket stimulálja)."

Most ez komoly? Nekem halandzsának tűnik.

2012. jún. 4. 23:04
Szeretnék információt szerezni az edzésekről és a hatékonyságról. Aki volt már ilyen órán, vagy tervezi, csatlakozzon.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook