Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amkikor a nagyobbik testvér veri a kisebbiket! fórum

Amkikor a nagyobbik testvér veri a kisebbiket! (beszélgetős fórum)

1 2
2011. okt. 7. 07:47
mindent bevettetem:sirtam amikor bántja hátha meghatja,kikapott,zsaroltam,megbüntettem,mondtam szépen,csúnyán!totál kiakaszt!!!
2011. okt. 7. 07:45
Esetleg egy családpszichológussal lehetne beszélni,ő biztosan tudna szakszerű tanácsot adni.De külön orvos ,nem...szerintem az csak rontana az amúgy sem fényes helyzeten.
2011. okt. 7. 07:42
Ja, és ismerek olyat, akit orvoshoz vittek, de mindegyik mást mondott , és semmi sem vált be. Én nem stresszelném ezzel is, elég baj neki, hogy kistesója született!
6. pteri (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2011. okt. 7. 07:40
nyugi, minden nagyobb testvér kinövi! Nálunk már a 2 éves kicsi visszaüt. Meg visszaüt az én viselkedésem is, hogy mindig védtem, mert akkor is nyavalyog, ha a nagy hozzá sem ért. Mondjuk nálunk nem folyamatos a bántás, de nem mindenkinél hasonló a tesóféltékenység foka.
5. kicsilányka1984 (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2011. okt. 7. 07:40
csinálunk!kettesben megyünk az oviba-a tesót mindig anyósra hagyom,hogy csak ketten tudjunk menni!boltba csak ketten járunk.apával csak ketten sétálnak stb
2011. okt. 7. 07:39
anyósom már azt mondja vigyem orvoshoz ,mert baja van a kislányomnak:((((meg persze ilyen az ő családjukba nem volt....
2011. okt. 7. 07:39

Biztos,hogy kinövi!Szerintem csak féltékeny a kicsire és nem tudja másképpen kifejezni az érzéseit.

Csinálj vele kettesben programokat,amikor csak vele foglalkozol.Érezze,h ő is ugyan olyan fontos mint a testvére.


Orvos??Nem,szerintem ilyen esetben nincs rá szükség.

2011. okt. 7. 07:35
Egy pár év és meg fog az fordulni...
2011. okt. 7. 07:34
Már tényleg nem tudom mit csináljak!a 3 éves kislányom folyamatosan bántja a 9 hónapos fiamat.Már utálok veszekedni is vele!Pedig mind a ketten ugyanazt a szeretetet figyelmet kapják!!!!Annyit veszekedtem, kikapott ,fenyegettem,büntettem...egyszerűen tanácstalan vagyok!amikor nincs ott a kicsi semmi baj a lányommal,de amint meglátja agresszívé válik.ezt vajon kinövi vagy vigyem orvoshoz????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook