Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor megtudtad, hogy aki tetszik neked, már foglalt, letettél róla, vagy azért reménykedtél? Esetleg össze is jöttetek? Ha igen, hogyan? fórum

Amikor megtudtad, hogy aki tetszik neked, már foglalt, letettél róla, vagy azért reménykedtél? Esetleg össze is jöttetek? Ha igen, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 22. 07:40
Soha nem mondtam le róla csak azért,mert volt valakije!!És ne mondok le a mai napig sem,ha úgy hozza a sors!!
2009. márc. 21. 23:47

ha foglalt volt, attól még soha nem tettem le róla


max nem jött össze


de nem fogtam-fogom vissza magam

8. Kriszti0711 (válaszként erre: 5. - Makrai.lilla)
2009. márc. 21. 18:29
Hát, úgy is mondhatjuk. De azért kezdeményezésnek nem nevezném. Egyszer csak bejelentette, hogy elköltözött otthonról. Így már mindent értettem.
2009. márc. 21. 18:28
sztem sem ciki ha egy nö kezdeményez
2009. márc. 21. 18:24

A bátyám legjobb barátjába szerettem bele. Végül úgy döntöttem, hogy nem vagyok hozzá elég erős. Megmondtam neki, hogy szeretem, és ne haragudjon, és hogy leteszek róla.

Mostanában elkezdett pedálózni, de mint embert nem szeretem, így ki van csukva, hogy összejöjjek vele:))

2009. márc. 21. 18:23
érdekes...és hogy jöttetek össze ?Ö kezdeményezett?
2009. márc. 21. 18:19
Hát, igen, de a párom annyira nem mutatta ki az érzelmeit, hogy el sem hinnéd. 2-3 évig szinte hozzám se szólt, csak, ha nagyon muszáj volt.
2009. márc. 21. 18:17
az a jó aki tud az illetövel találkozni akár napi szinten ,máshogy nem megy...
2009. márc. 21. 18:14

Szia!

A mi esetünk elég érdekes.

Egy helyen dolgoztunk. Én kerültem oda később. Nekem egyből megtetszett a pérom, de kiderült családja van. Így lassan letettem róla. Eltelt 5 év, mire bevallotta, hogy első perctől kezdve szeret. Röviden ennyi. Majdnem 3 éve vagyunk együtt és remélem még sokáig együtt is leszünk.

2009. márc. 21. 18:10
érdekelne hogy sikerült e összejönnetek azzal aki esetleg már régóta tetszett nektek de éppen volt valakije...totál reménytelen vagy nem?persze ez sokmindntöl függ de azok irását várom akiknek bejött...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook