Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor az ex megpróbál bekavarni... fórum

Amikor az ex megpróbál bekavarni... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. nov. 26. 12:41
Nem értem az ilyen szülőket...
2012. nov. 26. 12:35

Az időintervallum (4 év) miatt gondolom,h nem olyan pici gyerekek. Az anya nem akadályozhatja meg, szivatóskodni tud, de az ilyen sértettségből adódó dolgok általában hamar lecsengenek.

Végszükség esetén családsegítőnél is találkozhatnak, de ha eddig normális volt a dolog, akkor ezután is valsz az lesz. Főleg ha az anyuka bepasizik. :-)

2. gkreka (válaszként erre: 1. - Dorig)
2012. nov. 26. 12:28
Miért akarod, hogy megvétózza? Gondolom, azért mondott le a lakásról, mert a gyerekeit ott neveli az édesanyjuk. Az pedig teljesen jogos kérés, hogy jelentkezzen ki, ha egyszer nem ott lakik.
2012. nov. 26. 10:18

Sziasztok! A párom 4 éve elvált, van két gyerkőc, akik természtesen az anyukánál lettek elhelyezve. Teljesen rendben volt a kapcsolatuk, addig apontig, amíg anyuka meg nem tudta hogy én vagyok. Azóta közölte, hogy nem viheti a gyerekeket, illetve jelentkezzen ki a lakásból. Két kérdésem volna hozzátok! Az egyik, hogy anyuka megakadájozhatja e a gyerekek láthatását, illetve ha el is tudja őket hozni, akkor beleszólhat e abba, hogy hova viszi az apuka a gyerekeket.

A másik, hogy volt egy közös lakás, amiről a párom a váláskor lemondott. 4 év távlatából meg lehet e vétózni a bírósági végzést? Válaszotokat előre is köszönöm!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook