Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével... fórum

Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével...

1 2 3 4
6. judittus (válaszként erre: 5. - F5c6739a81)
2009. márc. 13. 11:19
Egyet értek veled, a titkolózás semmi jóhoz nem vezet, személy szerint én annak sem örülnék, ha a párom az exével cseverészne, ami volt az volt, és azt le kell zárni! Mondjuk az én párom nem tit a bulizástól, megbízik bennem. Igaz én, ha esetleg úgy hozná a sors, nem csalnám meg, annyira tisztelem a másik embert, hogy előbb lezárom vele a kapcsolatom, és csak utána kezdek egy másikba...
2009. márc. 13. 11:15
Amúgy itt sztem nem is kimondottan azzal van a baj, hogy tartja az exével a kapcsolatot (bár nekem sem tetszene annyira), hanem, hogy titkolózik, felrúgja a megállapodásotokat...nálunk pont ez volt, csak ő stikában külön járkált el bulizni, holott engem nem engedett egyedül és meg is beszéltük, hogy ezt ne, de lebukott. És ez csak rosszabb lett...
2009. márc. 13. 11:11
nekem a mai mapig írogat az ex vőlegényem,szinte minden nap beszélünk. segít is nekem ha gond van, számíthatok rá a nap 24órájában, akár ha hajnali3kor szólok neki akkor is. pedig vagy 120kmre van tőlem.. de akár ide is jön, ha úgy van. tudja hogy soha nem leszünk együtt újra, most van új bnője is.. amúgy iszonyat féltékeny típus, ha én üziztem volna mellette az exemmel, hát....:D
3. f5c6739a81 (válaszként erre: 2. - Judittus)
2009. márc. 13. 11:08
Nekem is ez jutott eszembe. Az én két éves kapcsolatom nem olyan rég ért véget, de ott hasonló dolgok történtek, nem pont exekkel, de nem is fontos, csak az, hogy az elején nem volt semmi hazugság, minden magától értetődően úgy volt, ahogy lennie kellett, aztán egyre több stikli került a képbe. Nem akarlak elkeseríteni, de az ilyeneknek mindig van valami oka, és jobb, ha ezt magadnak is bevallod.
2009. márc. 13. 11:06
Szerinted miért változott meg a véleménye erről? Nem szeretnék gonoszkodni, nem szép dolog a hátad mögött ilyet tenni,nem gondolod hogy vissza szeretne menni az ex barátnőjéhez?
2009. márc. 13. 11:03
Tehát van pasid és ő tartja az előző hölgyekkel a kapcsolatot. Te viszont nem, mert így beszéltétek meg. Nekem erről az a véleményem, hogy ami a múlté, az maradjon is az. Szerintem az nem normális, ahol mindkét fél felhőtlenül szórakozik az exszel. Legalábbis számomra. A vélemények itt is eltérőek.

Ugrás a teljes írásra: Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook