Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amibe nem vettem részt! fórum

Amibe nem vettem részt! (beszélgetős fórum)


1 2
10. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 9. - Be7f6cf6da)
2015. júl. 30. 14:41

Ha mindenben szeretne segíteni, akkor máskor ne igyon, illetve kössön csomót az izéjére!

Egy tökönbillentést megérdemelne!

9. be7f6cf6da (válaszként erre: 8. - Letii)
2015. júl. 30. 14:35
Nagyon sajnálja ami történt velem, és megpróbál segíteni mindenbe ahogy tud.
2015. júl. 30. 13:33

Szerencsére nem történt.. Szerintem is ez szexuális bűncselekmény volt attól, megijedtél, nem akartad, és még mindig a hatása alatt vagy.

Az teljesen mindegy, hogy ismerősről van szó, attól ez még az! Az, hogy most részeg volt vagy sem a férfi, szintén nem mentség. Ismeri is őt, barátok, tehát megbízott benne (valamelyest).

Arról nem tehetsz,hogy ő ezt a helyzetet kihasználta.


Gondold meg, hogy megteszed a bejelentést. Kinél mennyi, de valakinél elég hosszú idő míg túlteszi magát egy ilyenen. Lehet,hogy ha 5 év múlva visszagondolsz,még mindig bele fogsz borzongani.

Egy pszichológus segítségét is érdemes lenne kérni.


Mindesetre ezt a pacákot nagy ívben elkerülném ezentúl. Vagy keresett is már azóta?

2015. júl. 30. 13:25

A erôszak kísérlete is bûntett!

Mi ebbôl a tanulság?

Soha többet ne menj fel férfi lakására!!

2015. júl. 30. 13:09
Nem kell részeg férfiak lakására felmenni.
2015. júl. 30. 13:07
De szerencsére behatolás nem történt.
4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. júl. 30. 12:49

Feljelentheted. Tény, hogy valószínűleg nem fogod megtenni, mert "jó barát", de azért remélem, hogy félre tudod tenni a barátságotokat és megléped a dolgot. Ő félre tudta tenni, amikor megerőszakolt. Ha nem is volt dulakodás, ez simán kimeríti az erőszak fogalmát. Erőfölényben volt, te hagytad, mert féltél. És ami most történik veled, az is ezt jelzi, mármint félsz még mindig.


Nem biztos, hogy lesz eredménye a feljelentésnek, sok esetben elhanyagolják az ilyesmit. De legalább szólsz. Ha mondjuk minden 10 nemi erőszak feljelentésből elítélnek csak 3-at (pedig mind az volt), akkor minél több feljelentés van, annál nagyobb esélye van egy felelősségrevonásnak. De ha a nők már el sem merik mondani, az már gáz, mert nem te vagy a hibás. Felkeresnék egy ilyen központot, ahol elmagyarázzák, hogy mit kell tenned.

2015. júl. 30. 12:18

Bocsánat

Tehát nem reagálod túl.

2015. júl. 30. 12:17

Szexuális bűncselekmény áldozata vagy, nem reagálód túl, természetes, hogy ilyen lelkiállapotba kerültél.

Feljelentheted, ha gondolod.

Viszont egy pszichológust mindenképp jó lenne felkeresned, nagyban megkönnyítené a dolog feldolgozását.

2015. júl. 30. 12:10
Nem tudom hol is kezdjem... Mert még mindig olyan mintha álmodtam volna és ez biztosan így is marad. a múlt héten egy férfi ismerősömmel, "jó barát", voltunk és Ő nagyon sokat ivott. Általában nem issza le magát a sárga földig de azon az este így alakult. Néha felmegyünk egymáshoz beszélgetni, stb. És ezen az este egész egyszerűen rám mászott. Amikor mellém húzódott kérleltem hogy hagyjon békén és meg voltam ijedve, elsírtam magam, de nem ment el, hanem megfogta a két csuklóm és szó szerint rám mászott. Egy idő után abba hagytam a könyörgést, mert ő fizikailag sokkal erősebb volt, és kezdtem elgyengülni, forgott velem a világ. Nem engedett el azt mondta "maradj még egy kicsit". Ez az ember ahogy fogta a csuklóimat és a nemiszervét a testemhez simitotta a szájával és a nyelvével hosszasan átment a fejemen és a mellemen a ruhán keresztül. csókolta az arcom a nyakam, a számat, és a nyalogatott is és még a fülemet is nyalogatta. Ebben én egyáltalán nem vettem részt csak feküdtem mint egy darab fa. Azóta mindig újra és újra bevillannak ezek a dolgok, nem bírok szabadulni az "élménytől". Sokszor nagyon rosszul érzem magam, elönt az undor és a félelem, és többször is álmodtam azóta rosszat. De szégyellem is magamat mert félek, hogy csak túlreagálom az egészet és nem kellene hogy ennyire megrázzon ami történt, miért nem tudom megvonni a vállam és tovább lépni, elvégre nem erőszakolt meg! Nem tudom mit tegyek...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook