Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvás közben 180-190 pulzus fórum

Alvás közben 180-190 pulzus (beszélgetős fórum)


9. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 06:58

Vannak jobb és hasztalan ötletek is.Alvási apnoé is lehet,meg az egyre kisebb levegővétel is,de ezt tudnia kellene a kardiológusnak is,menj másikhoz,mert a stresszoldók,meg a bétablokkoló sem oldja meg ezt a gondot,szerintem rossz kezekben vagy.Másnak is vannak ilyen tünetei,nem csak neked.A rossz álom meg a testi tünetek miatti visszajelzés.Gondolom deréktól fölfele elázva riadsz-ébredsz a rossz álmokból?...


Az okosórátokat meg becsüljétek meg,éljetek az alapján életetek végéig.

2022. márc. 12. 11:02

Felső kategóriás sportórám optikai méréssel, de van hozzá 2 féle mellkaspántom is. Optikát ki is kapcsoltam, nem is igazán hordok már órát edzésen kívül. Az összesnek van téves mérése. Akkor sem gondolnám, hogy baj van, ha mellkaspántot hagynám fenn éjszakára és mérne hülyeséget. Mert tud. Soha nem diagnosztizálnám magam egy optikai mérés alapján. Magánorvosnál lehet kérni 24 órást és abból kiderül tényleg van e valami gond.

Pár napja 40e Ft-os pántom mért edzés kezdete előtt 100 feletti pulzust, vártam, 95-96 alá nem is ment. Ilyenkor többnyire 70 szokott lenni. Megnéztem nyakamon fél perc alatt 34 ütés volt, miközben óra szépen mutatta a 95-öt. Ennyit a pontosságról... Edzés alatt már a szokásos értékeket mutatta. Ha nem edzővel dolgoznék, nem is mérném. Csak mostanában divat lett.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Martini64)
2022. márc. 11. 22:55
Már 2× nézték , jók. De mondom , nem szokott ilyen lenni , amióta okosórám van 2 hónapja , 2 ilyen eset volt az elmúlt 3.5 hétben
2022. márc. 11. 22:47
Pajzsmirigy értékeidet nézesd még.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. márc. 11. 21:57
Neked mennyi volt Alnisa és mikor jelentkezett ?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Liliom10)
2022. márc. 11. 21:28
Voltam , nem tulajdonított túl nagy jelentőséget neki, tudja mennyire szorongok és pánikolok. Csak az az érdekes hogy ébren soha nem volt hasonló , egyszer ment fel ijedségtől 127-re , arra gobdolokba szorongástól , de ez így rosszabb hogy nem is tudok róla.
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 21:12
Ez nagyon sok ! Hogyan tud egy másodperc alatt 3-at verni a szíved ? Nagyon kimerítő ! Ahogy Alnisa is írta : sürgősen menj el kardiológushoz !!! Lehet, hogy pszichiáterhez is el kéne menned !
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 11. 08:18

120 felett tachycard vagy.

Én 1 éve küzdök ezzel, most írtak fel egy kis bétablokkolót.

Menj el egy kardiológushoz.

2022. márc. 11. 06:16
Az elmúlt 4 hétben 2×mértem okosórával (ami megbízható ) ilyeb pulzust alvás közben , azt kell tudni hogy majd egy éve iszonyatosan szorongok , stresszelek , halálfélelmem van , ebből a 2 eaetből arra emlékszem hogy zavaros álmom vilt és nagyon szorongtamm, félek kamrai tachycardia volt , de az eszem a vegetetív ideg általi stresszre,gondol , egyébként ébren még hasonló érték se jelentkezett soha , csak egyszer egyséta,alkalmával 167, amit megelőzött egy családi vita.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook