Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmok jelentése-hozzáértők segítsége! fórum

Álmok jelentése-hozzáértők segítsége! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
50. Gepárd1962 (válaszként erre: 44. - Cickafark)
2009. szept. 30. 19:04

szerintem nem a kapcsolatodat mentetted, hanem saját magadat.:)

Majd évek múltán másképp fogod látni a dolgokat, az csak jó, ha sikerült leszűrni a tanulságokat.

És ne feledd: mindig minden valamiért történik....:))

49. Gepárd1962 (válaszként erre: 43. - Pancsipanna)
2009. szept. 30. 18:59

Mindenképp azzal lehet összefüggésben, szerintem, hogy nem engedted el őket. Az elengedés nem azt jelenti, hogy nem szereted tovább, hanem, hogy elfogadod azt a tényt, hogy már nem él a fizikai testében (az élete nem szűnik meg, csak nem itt a Földön, 3D-ben él). Ha ezt elfogadod, akkor is álmodhatsz vele, hiszen így is látogathat meg, csak akkor nem olyan érzéssel kelsz, mint most.

A vetéléssel kapcsolatban annyit, hogy az a gyermek kiválasztott magának anyának, de benne volt a pakliban az is, hogy nem születhet meg....és aztán még tovább próbálkozik. Vagy a te gyermekedként, vagy később, valamilyen családtagodnál.....stb.

48. Gepárd1962 (válaszként erre: 42. - Lipike)
2009. szept. 30. 18:53
Erre csak azt tudom mondani, amit mondani szoktak: hosszú életű lesz a nagymamád :)))
47. Gepárd1962 (válaszként erre: 41. - Laszlozsu)
2009. szept. 30. 18:42
Az attól függ, hogy tiszta vagy koszos, zavaros-e a víz, a föld meleg, termékeny, vagy iszapos, hideg...
46. Gepárd1962 (válaszként erre: 45. - 40163fd81d)
2009. szept. 30. 18:40

Szia!

Én úgy próbálok itt válaszolni a kérdezőknek, hogy a megérzéseimre hallgatok. Nem vagyok hivatalos álomfejtő, csak mindig is érdekelt, és annyira nyitott lettem, hogy szinte "érzem" hogy mi miért lehet. Persze nem azt állítom, hogy csak én tudom jól és nem is biztos, hogy így van, de én így érzem :))

Ha többen válaszolnak, leszűröm a tanulságokat....:)

45. 40163fd81d (válaszként erre: 34. - Gepárd1962)
2009. szept. 30. 10:40

Én nagyon sokat álmodok,mindig is álmodtam.

És a sok sok megfejthetetlennek tűnő álomból,egy tanulságot szűrtem le,ami közelebb vihet a megfejtéshez.

Ha szörnyekről,vagy állatokról ,vagy bármiről álmodunk,(legalábbis én),többnyire én vagyok az a szörny,az a kutya,az az ismeretlen .

Tükröt ad ,önmagamról.

Én úgy gondolom,az a szomorú,szeretetlen ,kis összegombócolódott kiskutya,nem más mint az álmodó.

44. cickafark (válaszként erre: 34. - Gepárd1962)
2009. szept. 30. 10:33

Kedves Gepárd!

Köszönöm,hogy válaszoltál és talán visszaigazolás lehet számodra is az életem egy kis szösszenete, az álomhoz kapcsolódóan persze. Az egyetlenegy férfi akit feltétel nélkül tudtam szerelemmel szeretni, az álom utáni napokban eldobott magától, próbáltam "cukros tejjel", "szóinfúzióval" megmenteni a kapcsolatot, de esélyem sem volt rá...

2009. szept. 29. 08:13

Sziasztok!

9 éve a nagymamám halt meg és 4 éve volt egy vetélésem.

Azóta velük álmodom.

Akkor csillapodik ez a fájdalom ha ki megyek a temetőbe így egy darabig nyugi van ,de kb.havonta előjönnek az álmok megint.

Lehet köze ahhoz ,hogy nem tudtam elengedni őket.

A válaszokat köszönöm

42. lipike
2009. szept. 29. 08:07

Sziasztok!

Az nagymamám meghalt álmomban ez mit jelent?

Előre is köszi a válaszokat!

41. laszlozsu (válaszként erre: 39. - Gepárd1962)
2009. szept. 27. 19:40
Egyébként a földnek és a víznek milyen jelentősége lehet az álmokban? Ugye tudjuk, hogy ezek alapelemek a való világban. Valami ilyen jelentőséggel bírnak ott is? Ami még furcsa volt az álmomban, hogy a lakásban belül sem aljzat, hanem föld volt. A szobákban, a konyhában, mindenhol.
40. alonsogirl (válaszként erre: 35. - Gepárd1962)
2009. szept. 27. 18:43
köszönöm válaszodat:)
39. Gepárd1962 (válaszként erre: 38. - Laszlozsu)
2009. szept. 27. 18:34

Az elszakadást nem úgy értettem, hogy költözés, annál sokkal mélyebb az értelme...

Lehet, hogy eljött az idő, hogy a saját utadat járd? :)

38. laszlozsu (válaszként erre: 37. - Gepárd1962)
2009. szept. 27. 18:21

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál. Ez csak azért érdekes számomra, mert idestova 22 éve nem élek otthon.

18 éves voltam, amikor a fővárosba költöztem Tolna megyéből, majd 10 év után onnan jelenlegi lakóhelyemre, ahova férjhez mentem. Tulajdonképpen az elmúlt 22 év alatt csak vendégként jártam haza. Igaz, hogy mindig valamiféle édes nosztalgiával gondolok haza.

37. Gepárd1962 (válaszként erre: 36. - Laszlozsu)
2009. szept. 26. 18:15
Én inkább úgy érzem, hogy te személy szerint most "szakadsz el" a múltadtól, ami szerintem pozitív, hiszen úgy élhetjük a jelenünket és alakíthatjuk a jövőnket, ha letesszük a múltbéli dolgokat.
2009. szept. 26. 17:40

Sziasztok!

Talán nekem is tudtok segíteni. Jellemzően nem szoktam álmodni, illetve nem emlékszem az álmaimra. A napokban viszont volt egy amire igen.

Otthon voltam a szüleim házában, s nem tudom, hogy miért, vagy mit csináltam ott, de ahol jártam, lépésről lépésre beszakadt a föld és a nyomában víz tört fel. Olyan menekülés volt az egész. Remélem nem azt jelenti, hogy elnyeli a föld az egész múltamat, családomat, gyerekkoromat.

35. Gepárd1962 (válaszként erre: 32. - Alonsogirl)
2009. szept. 26. 17:17
Sajnos a temetőkben nem csak pozitív energiák vannak (még álmunkban sem)....a tenger viszont teljesen "tisztára mossa", új energiával tölti fel. Bár nem véletlen, ugyebár, hogy ő az anyukád, azért az koránt sem biztos, hogy B. Airesben is együtt voltatok....bár ki tudja, minden lehetséges...:))
34. Gepárd1962 (válaszként erre: 33. - Cickafark)
2009. szept. 26. 17:13

Szia!

A kutya a feltétel nélküli szeretetért születik le, az emberért. Nekem az az érzésem, hogy valami hiányzik az életedből, de te vagy az, aki tudsz ezért tenni - és a jelek szerint fogsz is..:))

2009. szept. 23. 12:15
Sziasztok! Az elmúlt éjszakai álmom biztos, hogy jelentőségteljes volt, de nem tudom megfejteni, remélem tudtok segíteni:-) Az álmomban volt egy nagyon édespofa szürkés-kékesfehér színű kistestű kutyám, akit egyszercsak hiába keresgéltem nem találtam. Pár nap múlva mégis ráleltem egy szobában, lesoványodva, kiszáradva összegömbölyödve feküdt és alig lélegzett. Az álom ott ért véget, hogy (cukros tejjel) a megmentésébe fogtam azonnal... Vajon mit jelenthet ez?
2009. szept. 22. 18:36
Köszönöm a válaszotokat:) Tisztára furán érzem magam az utóbbi időbe.... Folyton oda vágyok, abba a városba, főleg amióta részletesen utána néztem.(Argentina himnusza, történelme stb..) Anyukám mondta h írjam le az ő visszatérő álmát is, hátha tudjátok az okát: A helyi temetőben sétál és temetéseket lát. Ez után felébred és visszaalszik, ilyenkor arról szokott beszámolni, h rögtön a temetős álma után, a tengerparton van, és egész nap csak fürdik a tengerbe(mondtam is neki h ez furcsa, mert B.Airesben is van egy strand, ami mellett elszoktunk menni(álmunkban), amikor sétálunk.
31. 673567bc24 (válaszként erre: 26. - Nevem senki)
2009. szept. 21. 17:53
A haj-gondot,bánatot jelent!Nem vagyok álomfejtő,de rengeteget olvasok róla,és a sajátomat meg tudom fejteni!:))) van bennem egy kis boszi! :DD
30. Gepárd1962 (válaszként erre: 26. - Nevem senki)
2009. szept. 21. 17:51

Szia!

Nem tudok rá válaszolni, de ha mindig visszatérő álom, akkor el kell gondolkodni, hogy mi lehet az oka. Valami, ami hajjal és szőrrel kapcsolatos....valószínű, hogy te fogsz rájönni.

2009. szept. 21. 17:40
Hát, elég nehéz elmagyarázni...de valahogy úgy, hogy egy idősíkban több helyen élhetünk, lélekrészeink párhuzamos dimenzióban élnek.
28. 274c9996b8 (válaszként erre: 27. - Alonsogirl)
2009. szept. 21. 12:56
Talan 1-elözö eletedbe almodod vissza magad :)
2009. szept. 20. 19:15
sziasztok! nekem is van egy folyton visszatérő álmom: Egy Buenos Aires nevű városban lakok az álmomban, az anyukámmal, és minden egyes álmom arról szól h elmegyünk a városba sétálni, és közben nagyon jó, kellemes érzés tölt el.(Eddig azt se tudtam h hol van Buenos Aires, de már utána néztem) csak az a furcsa(habár nem nagyon bánom) h apám nincs benne az álmomba.(nem valami jó a kapcsolatunk, de még sajnos anya nem vállt el tőle, vagyis együtt lakunk). A város pedig nagyon ismerős, holott még nem is láttam ezt a várost vagy ehhez hasonlót(kisvárosban lakok). Kérlek segítsetek!!
2009. szept. 18. 08:23

sziasztok.

én mindig azt álmodom, hogy kihullik a hajam, és az egész arcomon szőr nő. Undorító borzalmas álom:s és rengetegszer visszatér...tudtok nekem segíteni?

25. Gepárd1962 (válaszként erre: 16. - Helga800515)
2009. szept. 13. 20:21

Szia Helga!

Ha elfogadsz egy jótanácsot, engedd el őt! Ez nem azt jelenti, hogy ne szeresd továbbra is, csak így megnehezíted a saját helyzetedet is. Lépj tovább, éld az életed, fejlődj, tanulj, ő akkor is a szívedben marad örökre...

2009. szept. 5. 14:25
Sziasztok.Elég rossz éjszakám volt, csupa rossz dolgot álmodtam.Először is azt, hogy a barátom megcsal(ezt már másodszor álmodom) , vagyis nem konkrétan megcsal.alap szitu:barátom szülei, és a lány szülei akivel fél évig csak titokban "kavart" elég jóba vannak.álmomba, ez a 2 család elment együtt az erdőbe sütögetni ilyesmi, és a barátom vitte a fényképezőgépét.amikor hazajött, elkezdtem nézni a képeket, amin elég furcsa képek voltak, pl: a csaj hasát puszilgatja és simogatja, meg kettesben fürdenek meztelenülk vmi tóban.nagyon kiakadtam, elkezdtem ordibálni vele, amikor hirtelen a házunkba kerültünk.furcsa módon az ex barátom ott ült a szobámba, és számítógépezett, én meg cak ordibáltam a barátommal.aztán kiszaladt, én pedig leültem az ex mellé játszani vmin.később lementem, barátom ott ült a küszöbünkön és zokogott.de én ahelyett hogy megvigasztaltam volna, csak ordibáltam vele.aztán hirtelen egy másik álom kezdődött.barátomról tudni kell, hogy nagy motoros.álmomban:felvitt egy nagy hegyre, lefelé nagyon nagy lejt volt, és az egyik nagy kanyarban az út csúszdává változott, leestünk a motorról, és mint ebben a videoban: [link] úgy esünk le, csak nincs ott medence.és vége mit jelenthetnek az álmok?:/
2009. jún. 4. 10:27

Sziasztok!Tegnap furcsa álmom volt, amiböl csak részletek jutnak eszembe.Az álom a szerelmemmel kapcsolatos és megcsalásról szól. Az első dolog, amit hozzá szeretnék fűzni, hogy nagyon jól megvagyunk, mindent megbeszélünk, szinte mindig együtt vagyunk, én úgy érzem h nekem ennél nem kell több!!És ami a legfontosabb, hogy mindketten nagyon szeretjük egymást!! És épp ezért nem értem, hogy miért van ilyen rossz álmom.Ez körülbelül a harmadik eset.De, ezeket nem egymás után álmodtam hanem régebben. Szóval a mai álomban a szüleimmel sétáltunk meg a barátnőm is velem volt, míg szembe nem találkozunk egy sráccal aki nagyon mosolyog és volt valaki még mellette.Mindketten ünneplősen voltak kiöltözve. Odajött a "mosolygós srác" és mintha puszit akart volna adni a barátnőmnek, de ő elhajolt és akkor a fiú erre szorosan megölelte... Míg a párom nem reagált semmit, csak nagyon zavarodottnak és idegesnek tűnt. Utánna felijedtem, majd mire visszaaludtam tovább folytatódott. Követni kezdtem azt a két ismeretlen fiút és kérdeztem, hogy kivagy, de nem válaszolt csak rohant valahová.. Majd egyre erőteljesebben kiabáltam utánna és egyszer megfordul és azt mondja h a szerelmemmel volt kapcsolata titokban.Utánna az jön be, hogy barátnőm kérdezem, hogy igaz ez. És nagyon szomorúan mondja hogy igen 1 hónapig titkolta kb.Valami ilyesmire emlékszem, majd felijedtem és nagyon vert a szívem, mert nagyon rossz volt.:((((

Nem tudom,hogy miért álmodtam ilyet, mikor tényleg semmi gond nincs egyszerűen közöttünk.Nagyon szeretjük egymást és azért esik ilyen rosszul ez az álom.Ezért szeretném kérni segítségeteket, hogy mit jelenthet ez az álom!

Előre is köszönöm a válaszotokat!

22. 274c9996b8 (válaszként erre: 21. - Lizbetth86)
2009. ápr. 11. 10:42

Amikor foggal szuletik 1-kisbaba az nagyon szerencses amen !

Halott emberrel almodni szerencset jelent.

2009. ápr. 11. 09:53

Sziasztok!


Nem is tudom hogy hol kezdjem....

Február 13-án(pénteken!!!!!) meghalt a nagymamám akit anyámként szerettem és tiszteltem,tehát nagyon közel állt hozzám:(

Még azt is tudni kell rólam hogy kismama vagyok,már a 9.hónapban vagyok és a nagymamám nagyon várta a kis dédunokáit.

Azon az éjjel amikor meghalt azt álmodtam hogy megszülettek a kisbabaáim és volt foguk.Azt hiszem hogy foggal álmodni halálesetet jelent.Majd hetekig semmi különöset nem álmodtam míg egyszer az volt álmomban hogy a nagymamámhoz mentem és kaptam tőle egy viaszos vászon asztalterítőt,amin húsvéti minták voltak.Én úgy gondolom hogy ez azt is jelentheti hogy ő azt üzeni nekem hogy húsvátkor születnek meg a kisbabáim.

A következő álmomban pedig az volt hogy ismét elmentem mamámhoz és kissé furcsa volt az arca.Megöleltem,megpusziltam és ő azt mondta nekem hogy "látod milyen szép sima az arcom,ki vagyok pihenve" Nekem azt mondták hogy ha halottal álmodi valaki az azt jelenti hogy menjen ki hozzá a temetőbe mert hiányzik neki de sztem ezek az álmok valamit mutatni akarnak nekem.Vagyis ő akar valamit mondani nekem de nem tudom megfejteni:( Ha valaki tud segíteni nekem azt nagyon megköszönném,mert nagyon érdekel hogy mit is akar nekem üzenni.És az lenne a kérdésem hogy jól értelmeztem-e azt hogy a húsvéti mintás asztalterítővel azt üzente hogy húsvétra várhatom a babáimat???Jah és még az jutott eszembe hogy ő február 13-án halt meg húsvét hétfő is 13-ra esik,ezért szinte biztos vagyok benne hogy azt üzeni hogy akkor fognak megszületni a kisbabáim.

Ha valaki tud segíteni kérem segítsen.Előre is köszönöm

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook