Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almaecet méregtelenítéshez vagy diétához fórum

Almaecet méregtelenítéshez vagy diétához (beszélgetős fórum)


11. Mica2
2019. ápr. 14. 23:06
Nekem nagyon eros ehsegerzetem lett az almaecettol, faradtsagerzet, kb egesz hetveget vegogaludtam, meg labizomgorcs amit olvastam, hogy ugyanugy okothat, emesztesi problemakat is okozott ez minden, egy het utan es kb 2 evokanalnyit ittam kb 3 dl vizzel naponta 2x, ahogy irtak.
10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Mica2)
2019. ápr. 14. 14:44
Azért vigyázzatok. Régen a svédcsepp volt a király. De mivel nem érezték, mit művel a májjal, így sokan később vették észre a májdaganatot. Az alkohol és savassága miatt. Az almaecet nem a savanyúsággal hat, hanem az "ecet"-ességével. Akinek erősebb a gyomor sósav tartalom, annál semlegesíti az almaecet savat, de érzés nélkül kínozza a májat. Hülyeség almaecettel diétázni, vagy fogyni.
2019. ápr. 14. 14:37
Magától a savanyú dolgoktól nem kapsz gyomorfekélyt. Amúgy rgebben sok idős mondta, hogy lehet fogyni tőle, de ez badarság.
2019. ápr. 14. 14:18
Nekem is azt mondták, hogy azzal indítani a napot, és akkor attól majd fogyok... még jó, hogy időben abbahagytam, és nem kaptam a sok savanyútól gyomorfekélyt.
2019. ápr. 14. 13:59
Egy időben ittam, mert sokan mondták, hogy jó, viszont mivel sok gyomorsavam volt így felerősítette a panaszokat, így abbahagytam.
6. d5a9e16c2e (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2019. ápr. 14. 13:06
Az unokatestvérem is így járt.
2019. ápr. 14. 10:39

Két hónapja iszom, naponta háromszor, egy evőkanállal 3 dl vízben. Szűretleg, biológiai erjesztésűt. Azóta egyszer sem volt gyomorégésem, jobban alszom.


Egy hét elteltével semminek sem fogod azt a hatását érezni, amit vársz. Ez alól talán csak a cián, és a hozzá hasonlók a kivétel ;)

Fogyni önmagában attól biztosan nem fogsz, de segít tehermentesíteni és megtisztítani a szervezetedet. Csak gondolj bele abba, hány év alatt alakult ki az a helyzet, ami miatt elkezdted inni.

4. AppIe (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2019. ápr. 14. 09:46
legalabb nem volt hatastalan.
2019. ápr. 14. 09:08

Reggelente egy pohár langyos vízben...

3 hónapig csináltam, akkor éreztem azt, hogy vagy abbahagyom, vagy kilyukad a gyomrom.

Más egyéb hatást nem tapasztaltam.

2019. ápr. 14. 09:03
En sok savasat iszok, mert ez a kedvenc izem. Biztos ezert nem vagyok merges.
2019. ápr. 14. 09:00
Almaecetet kurat probalta mar valaki? Milyen hatasa volt? Most probaltam egy hetig es egyaltalan nem ugy hatott, ahogy a rengeteg internetes cikkben irtak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook