Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Allergia, eldugult orrok, ki hogyan éli meg, ki hogy kezeli? fórum

Allergia, eldugult orrok, ki hogyan éli meg, ki hogy kezeli? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 29. 19:04
Mi volt a probléma a hozzászólásommal?
2009. aug. 27. 16:58
...és nem mellesleg,nagyon fáj a fejem,az arcom,és tegnap füvet is nyírtam,lehet,hogy az?
2009. aug. 27. 16:56

Lányok!Nálatok,hogy kezdődött az allergiátok?


Rettentően fáj a torkom,alig bírok nyelni,ki vagyok száradva,és mintha húzná valami a bőrömet! lehet,hogy valami allergia?

27. Majkó (válaszként erre: 13. - Bettyg)
2009. aug. 27. 16:50
Parlagfűűűűűűűűű!!!!!
26. 49ca420470 (válaszként erre: 13. - Bettyg)
2009. aug. 25. 21:48

Akác.

A lányom is rettentően szenved tőle sajnos.Állandóan fújja az orrát.Én tettem fel a nyitott ablakra egy nagy vizes lepedőt ami felfogja valamennyire a pollent.Ki kell mosni az orrlyukat ha lehet minél többször, valamilyen kis zuhanyfélével és langyos vízzel.

25. 49ca420470 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2009. aug. 22. 16:33
Lehet hogy arra allergiás hogy állandóan kijavítod?
24. Bettyg (válaszként erre: 23. - 9bbaa658f2)
2009. aug. 20. 09:19
legalább el tudod kerülni, de én sajna nem tudom kiírtani az összes gyomot...:(
23. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 22. - Bettyg)
2009. aug. 20. 09:12
A fiamnak van egy desodora jó illata van csak én eszméletlenül szenvedek tőle.:D((
22. Bettyg (válaszként erre: 20. - 9bbaa658f2)
2009. aug. 20. 09:10
hát akkor irány a doki, nekem még légszomj nem volt, még csak az kéne....:S
21. Bettyg (válaszként erre: 19. - Vereskati)
2009. aug. 20. 09:10

Köszönet....:) igaz, rá tudtam volna keresni én is de olyan "fátyolos" a tekintetem hogy örülök ha ellátok szerdáig....:)

köszi mégegyszer

2009. aug. 20. 09:08
Még nem voltam orvosnál de tegnap elhatároztam itt az ideje.Tegnap ,szinte légszomjam volt.
2009. aug. 20. 09:06

Pollenjelentés

A 32. héten országosan tovább növekedett a levegő pollenterhelése.

Az összpollenszám legjelentősebb részét (65%) továbbra is a csalánfélék virágpora adja, bár koncentrációjuk országosan kis mértékben csökkent. A második legnagyobb mennyiségben jelen lévő pollen az üröm virágpora, koncentrációjuk több mint 7-szeresére emelkedett. A parlagfű pollenkoncentrációja az előző hetihez képest 3-szorosára emelkedett – Békéscsabán és Zalaegerszegen nagyon magas szintet mértek. A kender és a libatopfélék virágporának mennyisége is számottevő mértékben emelkedett. Kis mértékű csökkenést mutat a pázsitfű és útifű pollenjeinek mennyisége.

Emelkedett a légkörben az allergén gombaelemek koncentrációja, a legtöbb városban nagyon magas szintet ért el.

18. Bettyg (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2009. aug. 20. 08:59

Fúúú, ez nálam teljesen változó...de a mai nap extra xarul kezdődött....:(

úgy nézek ki mint aki végigsírta a " Titanic"-ot az elejétől a végéig...

2009. aug. 20. 08:53
Az én párom 3 éve allergiás, nem tudom mire, mert a parlagfű kupac kellős közepén semmi baja sincs! Most is falja a zsepiket szegény!
16. Bettyg (válaszként erre: 14. - Nikletty)
2009. aug. 20. 08:52
óóó köszönöm...a claritin akut-ot szedtem eddig de amit reggelente művelek....az orrspray bevállt neked?
2009. aug. 20. 08:51
Nem tudom de én is eléggé szenvedek.
14. nikletty (válaszként erre: 13. - Bettyg)
2009. aug. 20. 08:50

szia


most kezdődik a parlagfű, utifüvek... én már pár hete érzem, 2000 óta allergiás vagyok, most már elkezdtem használni orrspray-t

13. Bettyg
2009. aug. 20. 08:48

Tudja valaki hogy mi virágzik mostanság?

Kb.4 napja a reggeleim elég szörnyűek, hapci, szemkönnyezés, orrfolyás...

2009. ápr. 24. 17:56

Sziasztok

Van valaki akinél csak este jön elő ez az allergia?

Először ki cseréltem az összes toll ágyneműt,egy ideig minden jó volt,télen ritkábban,de most újra gyakran van,hogy el tömődik az orrom,és csorog a szememből a könny,éjjel álmomból is fel ébredek,hogy kis híján meg fulladok,de mindig csak este,vagy éjjel.Az orvosom azt mondja,ez csak mellékhatása egy vérnyomáscsökkentőnek,szerinte nem allergia,tesztet sem csináltak,mert nem javasolta.

11. coline
2009. márc. 31. 13:40

Na! Kaptam egy másik gyógyszert nagyon jó! Egyenlőre!Már nincs bedugulva annyira az orrom.:)

Xizált kaptam előtte, de attól állandóan aludni és enni akartam. Egy hét alatt akár négy kiló is feljött.:((( És dög voltam tőle!

10. survivor3 (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2009. márc. 18. 15:44

Vagy csak egyszerűen meg kellene gyógyulnom.

Továbbá elkerülni azt, aki beteg. Ne hajoljon fölém és ne magyarázzon a képembe ha beteg.

9. coline (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2009. márc. 18. 13:09
És te, ezt hogy csinálod?
8. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Survivor3)
2009. márc. 18. 12:28

Fel kell erősíteni az immunrendszeredet.

Nekem is ezt javasolták a kőkemény parlagfűallergiám végett. Májusban megyek is a körzeti dokihoz.

2009. márc. 18. 12:23

pollenallergiám van. szinte mindenre, ami képes virágozni :(

nem csinálok vele semmit. próbálom túlélni. ha nagyon lerobbanok, iratok zyrtec-et. aztán meg pár nap után elfelejtem bevenni :)

bár nekem leginkább a szemem szokott bedurranni, de az annyira, hogy néha alig látok...

2009. márc. 18. 07:19

A Karácsonyi szabadságolás óta folyamatosan van valami bajom. 1500 darab zsebkendőt használtam el.

Nem vagyok allergiás, de folyton beteg vagyok.

Nagyon elegem van már. Semmi nem segít, mert mindig elkapok valakitől valamit.

2009. márc. 18. 07:17

Sziasztok!

Az én kisfiamnak, ha náthás folyamatosan megnagyobbodik az orrmandulája, emiatt éjszaka sokat volt fent. A védőnő tanácsára megpróbáltam, a Lymphomyosot nevű homeopátiás cseppet, és nekünk bevált. Orrcseppet sem kell használnom napközben, mert szépen kis tudom szívni az orrát. Viszont pajzsmirigy betegség esetén nem lehet szedni.

2009. febr. 15. 13:51
Én mindenre allergiás vagyok,de augusztusban a legrosszebb.Már köhögési rohamaim is vannak,amire ventolint kaptam.Xyzalt irtak fel nekem,de attól elkezdtem hizni.Sosem étettem hogy én miért nyáron hizok és télen fogyok.Most már tudom,hogy a gyógyszertől.Ezért szeretném elhagyni a gyógyszert és valami jó tippet szeretnék mit lehet helyette.Vannak homeopátiás készitmények,de mivel én mindenre allergiás vagyok,nem tudom hogy van-e valami szer ami mindenre jó,vagy külön-külön kell megvennem a szereket?
3. coline (válaszként erre: 2. - Gilike)
2009. jan. 29. 08:22

Rendben!

Elmondod Te hogy csináltad a méregtelenítést, és a vitamin feltöltést?

Nagyon érdekelne!

Előre is köszönöm!:)

2009. jan. 29. 08:10

Szia!

Biztosan te is tudod, hogy az allergiák nagy %-ban immunproblémák. Ha nemcsak tüneti kezelést szeretnél, javaslok egy komoly méregtelenítést, és utána vitamin feltöltést. Én is 12 dologra voltam allergiás, de a leírtak óta, teljesen tünetmentes vagyok. Igaz, azóta egy életmód váltáson is túl vagyok. Nem volt könnyű, de megérte. Ha megakarsz gyógyulni, fontold meg amit írtam. Külsőleg is tudsz segíteni a problémán, de az önmagában kevés. Sok sikert, üdv Ili.

2009. jan. 29. 07:46

Nekem napok óta elvan dugulva az orrom, sokszor kell spriccelnem az orromba, amit nem igazán szeretek, mert félek, hogy árt! Allergiás vagyok a ,házi porra fűfélékre,virágporra,stb.

Szedtem gyógyszert,(xyzal) de nem használt, ami orrspray-t(flutirin) receptre kaptam, az semmit nem ér!

Ti mit csináltok,hogyan kezelitek a légző rendszeri allergiát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook