Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Állandóan elesik fórum

Állandóan elesik (beszélgetős fórum)


6. KIRA7 (válaszként erre: 1. - Emesecske)
2007. márc. 28. 18:56
NE BUTÁSKODJ.MÁR AZ IS "PROBLÉMA"HOGY 1 ÉVES ÉS NEM BESZÉLVE ARRÓL HOGY 3 HÓNAPJA TOTYOG.ADDIG AMÍG A SARKA TELJESEN NEM TAPAD A TALAJHOZ,ADDIG ELFOG ESNI.KB MÉG FÉL ÉV MÍG TELJESEN STABIL LESZ.A CIPŐT SEM SZOKTA MÉG MEG.EZ IDŐIGÉNYES.NINCS SEMMI BAJA CSAK MÉG PICURI.
2006. szept. 1. 16:56
Szia. Én Kleoval értek egyet. A lányom is most tanul menni. Szerintem minden gyerek elesik eleinte. Saját hibáiból tanul az ember.
2006. aug. 24. 21:51

Nekem a fiam már 4 lesz decemberben, de néha azt látom, hogy a 2 és fél éves kislányom biztosabb lábakon áll, mint ő.

Sokat fog még esni szerintem a kislányod és én tapasztalatom szerint majd hozzászoksz te is és ő is.Nem foghatod majd minden percben a kezét.Hamarosan megtanul majd úgy esni, hogy nem üti meg magát majd komolyabban, szinte észre sem fogja/fogjátok venni.Ha mégis elpottyan, én a gyerekeimnél láttam, ha nem szóltam, nem ugrottam hozzá mindjárt, akkor észre sem vette a dolgot, felállt és próbálkozott tovább.

Sokszor szerintem mi szülők sokkal jobban féltjük, mint kellene.Bár jobb félni...

3. *Gyöngy* (válaszként erre: 1. - Emesecske)
2006. aug. 24. 16:07

Szia emesecske!


Biztos nem egy 3 hónapja járni tanuló babára vonatkozik a megjegyzésem, de hallottam erről a rádióban. A gyermekgyógyász azt mondta, hogy az állandó elesés idegrendszeri eredetű problémára is utalhat.

2006. aug. 15. 21:04
Hagyd, hogy tanuljon a sajat karan. Az enyem 8 honapja jar, de o is gyakran csetlik-botlik, foleg ha faradt. Ha megtanul ugyesen esni (fenekre), nem lehet gond. Persze a lakast is elo kell kesziteni, a butorok sarkaira sarokvedot, konnektorba vakdugot, viragokat a felso polcra, stb. Igy is tutira le fogja fejelni neha a szekreny elet, a radiatort vagy hasonlo, de ettol csak ovatosabb lesz. S ha latod hogy milyen ugyesen esik, talan te is nyugodtabb leszel.
2006. aug. 15. 18:49
Az 1 éves kislányom már 3 hónapja jár. Azóta szinte mindennapelesik. Úgy féltem, nehogy baja legyen belöle. Minden kicsi ilyen, vagy csak az enyém ennyire eleven? Várnám a tanácsaitokat, hogy mit is csinálhatnék vele. Szóljak rá minden perce, vagy hadjam hagy tanuljon a saját kárán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook