Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Albérletbe vállalnál kisbabát? fórum

Albérletbe vállalnál kisbabát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 16. 14:35

Sziasztok.

Voltunk ultrahangon a picivel.Vesemedence tágulata van.jobb esetbe magától rendbe jön hát nagyon remélem.1 hónap múlva kontroll.

babakocsiért Pestre megyünk.a babaszafari bababoltba.fent laktam szóval tudom is hogy hol van.ja és akkor már állatkertezünk is egyet.bár ebből a Máté még nem sokat fog érzékelni.:-))

1068. Smile:) (válaszként erre: 1065. - Timike.baba)
2011. jún. 16. 12:43
Hát mi ezzel a babakocsi dologgal hadilábon állunk,mert jót szeretnénk,de olcsót is.Szóval nem szeretnék 60.000ft-ot kidobni egy babakocsira.Szóval lehet,hogy csak szeptemberben vesszük meg,mert eddig még nem találtam olyat jó áron ami tetszene is.Olyat szeretnék aminek átfordítható a tolókarja és állítható a magassága,mert épp,hogy csak kinőttem a főldből az 164 cm-el és én fogom nagyrészt tolni a kiskrapekot :))
1067. Smile:) (válaszként erre: 1063. - Nikocska86)
2011. jún. 16. 12:39

Hát igazából nem voltam fáradt és a kisfickó és elég aktív volt,úgyhogy nem tudtam volna aludni :))

Nem felejtem el,mi is holnap megyünk 4D-re fél 6-ra és majd arról is teszek fel meg a keddi kötelező uh-ról is,mert ott is szépen látszik a kicsi arca :) Ott grimaszolgatott,megtudtam volna zabálni :)) Hát igen ez elég érdekes,hogy néha félrenézik a dolgokat,fel tudja idegesíteni az embert...

Hát kedden azt mondták,hogy nem mutatja mi van a lábaközött,de ahogy láttuk a fenekét kilógott a heréje (legalábbis a szonográfus szerint).Mondjuk furcsálltam,hogy szégyenlősködött,mert a 18 hetesen még terpesztett,de csak rövid időre.


Puszi

1066. nikocska86 (válaszként erre: 1065. - Timike.baba)
2011. jún. 13. 18:26

Sziaaaa!! :)))


Igen nekem már öri bizi a kukika :DDD bárki bármit mond hehe :) Poci ügyben egyre nehezebb :S

Motoros tali de jóó neked, Én is úgy mennék már ,de nem lehet, majd jövőre :)!!Máté gondolom nem volt veletek?

Nekem is angel-care van azt ajánlotta mindenki, remélem minket nem fog riogatni :)

Babakocsim nekem is Retrus van :DDD mi kertes házban lakunk, igy nem kell cipelnem, és sztem praktikus lesz télire, meg van egy ABC design utazásra , ha esetleg kell akkor az könnyű és tudom vinni bárhová :))


puszi

2011. jún. 12. 23:44

Sziasztok!

Gratula nektek Kira, sok boldogságot!Várom a képeket biztos szép voltál nagyon!!!

Niko nagyon édes a picur egyértelmű a kukac!!!Nem tudom hogy miért mond bármit ha nem biztos benne!!!

Na és a pocid is szép nagy már!!!!

Mi meg voltunk az alsóörsi motorostalálkozó felvonulásán!Olyan rég ültem motoron mindenem fájt utána!!!De tök jó volt!

légzésfigyelőt lecseréltük az angel cere-esre.Bár ez is beriasztott tévesen de azért mert az érzékenységén kellett állítani.(kop-kop-kop)

Most cserélem le a babakocsinkat mert nekem nagy ez a Retrus!Ti milyet vettetek/vesztek?Hátha adtok valami ötletet!

2011. jún. 12. 22:04

Kiraaaaaa :DDD ÉBRESZTŐŐŐŐ :DDD


Ne várass ennyit xDD alig bírok már magammal :PP

1063. nikocska86 (válaszként erre: 1061. - Smile:))
2011. jún. 12. 07:37

Mi van Drága nem tudsz aludni? :)))

Köszönjük szépen :)) Igen és kisfiú és sztem ezek után az is marad :DD

De annyira felhúztam magam...ez a 4D délelőtt 10kor volt , du 3kor meg kötelező uhum volt, leszállok a székből közli velem kislányom lesz ^^

Direkt megbeszéltem a párommal nem viszek be semmi leletet a 4Dről meg meg sem mondom h most jöttünk onnan :)) egyfajta teszt, hát csúnyán elbukott, így az orvos fogadási téma megoldva.csak kicsit felháborított a dolog és ha nem látja rendesen ne mondjon semmit, ennyi erővel kérdezem Én hogy akkor mást hogy néz :SSS


Kérünk majd a Ti kis cukitokról is ám képet , el ne felejtsd :))és reméljük nálatok is marad a kiskrapek :DD


puszi

1062. Smile:) (válaszként erre: 1059. - A8972e6228)
2011. jún. 12. 03:04

Várjuk a képeket és gratula :))

Biztos jól bírtad.Lassan annyi esküvő van itt a hoxán,hogy nekem is kedvem támad férjhez menni :D

1061. Smile:) (válaszként erre: 1058. - Nikocska86)
2011. jún. 12. 03:02
Dejóó,néztem a 4D-s képeket,jövőhét pénteken már nekem is lesznek ilyenek :)) Szép képeitek lettek és látom még mindig kisfiú :)) Én is kíváncsi vagyok,hogy nekem is fiam van-e még vagy csak valamit félrenéztek :))
1060. nikocska86 (válaszként erre: 1059. - A8972e6228)
2011. jún. 11. 07:02
Éljennnnn :)))
1059. a8972e6228 (válaszként erre: 1058. - Nikocska86)
2011. jún. 11. 06:46

Szió!


Igen,már Kellerné vok. :-D Nagyon jó volt az esküvő. Büszke vok a babákra,hogy ezt bírták. Nagy banzáj volt. :-D

Majd teszek fel képet,most még kipihenem a dolgot. :-DDD

Jó hétvégét!

2011. jún. 10. 14:46

Sziasztok csajok!!!


Jajjj Kira neked ma van a nagy nap, lehet már nem is vagy hajadon ,, REMÉLEM minden rendben megy...jupijééééé majd kérünk képeket ám :P


Hát velünk a héten elég sok minden történt, de tegnap volt 4D :))) áhh tiszta szerelmes vagyok :P nem tudok betelni vele :)

Remélem azért mindenki jól van..


puszi nektek

1057. Smile:) (válaszként erre: 1054. - Timike.baba)
2011. jún. 7. 16:26

Na akkor úgy néz ki hamar lesz kistesója Máténak :))


Nekünk még hátravan a kiságy,a babakocsi,a légzésfigyelő,meg néhány kisebb dolog.(pl. hőmérő,pelus,popsikrém....stb,de ilyenekkel ráérünk szerintem még egy pár hétig biztos)

1056. Smile:) (válaszként erre: 1053. - Timike.baba)
2011. jún. 7. 16:22
Nem mondta,de megint a Magneb6-ra akart rábeszélni,de mondtam neki,hogy ez jobb és olcsóbb is.Így receptre a 3doboz volt 423ft úgyhogy nagyon jó :)) Jó akkor csak addig szedem.Köszönöm :)
1055. Smile:) (válaszként erre: 1052. - Timike.baba)
2011. jún. 7. 16:18
Az eljegyzés az nem jelent tuti esküvőt,én több mint két és fél éve menyasszony vagyok :D
2011. jún. 7. 12:19
Mindent megvettetek már a piciknek?Nevek megvannak már?Jaj én is úgy lennék megint pocakos olyan izgalmas volt!!!Na persze most sem panaszkodom az anyaság meg még csodálatosabb!!!!
1053. timike.baba (válaszként erre: 1050. - Smile:))
2011. jún. 7. 12:17

Na örülök hogy segíthettem.Na és hát árban is tök jó nem?Azért van még mire költeni nem?

Azt nem tudom mondta e a dokid hogy csak a 36. hétig szedj magnéziumot mert ha végig szeded az renyhe méhtevékenységet okozhat!Tesóm felesége végig szedte és nem voltak elég erős fájásai nem tudják biztosan ettől vagy alapba ez lett volna a helyzet de nekem a dokim nem engedte tovább szedni.

2011. jún. 7. 12:11

Sziasztok!

Hisense babysense légzésfigyelőnk van állítólag ez a legmegbízhatóbb ezt ajánlják a kórházak is.Téves riasztások száma minimális volt a tesztek alatt.Itt tesztelték Magyarországon a Madarász utcai gyermekkórházban.Remélem hogy tényleg az elem szarakodott mert most éjszaka nem volt gond(kop,kop,kop).De nagyon nehezen aludtam el.Le a kalappal a párom előtt még jó hogy ő ilyen nyugodt természet én parázós vagyok.Nagyon jól kezeli az olyan helyzeteket amiket én már nem bírok idegileg!Kérdeztem tőle hogy mit csináljak ha beriaszt erre ő jobb ha semmit csak engedj oda.:-)

Kira irigyellek azért egy nap ami csak rólatok szól!

Nekünk még úgyse most lesz még eljegyezve se vagyok:-D

1051. Smile:) (válaszként erre: 1041. - Nikocska86)
2011. jún. 7. 11:50
Persze :)
1050. Smile:) (válaszként erre: 1043. - Timike.baba)
2011. jún. 7. 11:50

Szegénykéim :S Hát nem irigyellek titeket.Drukkolok,hogy ne riasszon.

Egyébként felirattam a dokimmal a magnéziumot amit mondtál és ebből már napi 3-at kell szednem pedig 500mg-os.

1049. Smile:) (válaszként erre: 1047. - A8972e6228)
2011. jún. 7. 11:47

De jó :))) Akkor már alig van pár nap hátra.

Na aztán pihenhetsz :)

1048. nikocska86 (válaszként erre: 1047. - A8972e6228)
2011. jún. 7. 08:35
jesszus :DD akkor még 3 nap és bekötik a fejed :))) Drukkolok nagyon, hogy minden rendben menjen, de ne idegeskedj :)))és persze majd kérünk fotókat :)
1047. a8972e6228 (válaszként erre: 1044. - Nikocska86)
2011. jún. 7. 08:28
Most pénteken lesz a nagy nap. :-) Ma megyek a körmöm megcsináltatni. Holnap kozmi.Csütörtök ruha próba+kocsi takarítás+torta kifizetése. Aztán pénteken fodrász,kozmi,öltözés és rohanás a polg hivatalba. Jövő héttől pihi. :-)
1046. a8972e6228 (válaszként erre: 1043. - Timike.baba)
2011. jún. 7. 08:25
Hát nem irigyellek,ettől én is félek,hogy be fog riasztani a légzés figyelő. Azért az nem árt,ha tudod,hogy hogyan kell újraéleszteni egy babt. Erre mi is felkészülünk. Szar bele gondolni,de muszáj mindenre felkészülni. Biztos jól van a Máté. :-)
1045. nikocska86 (válaszként erre: 1043. - Timike.baba)
2011. jún. 7. 08:21
jájj na milyen éjszakátok volt??remélem nem voltak téves riasztások :SSS milyen tipusú a készülék? azért bakker ha velem fog szívozni az a sz@r ,én ugy ki vágom, hogy lába nem éri a földet :SSS de ha sokat tévesen riaszt vidd el szervízbe , nem kell a felesleges para :S
1044. nikocska86 (válaszként erre: 1042. - A8972e6228)
2011. jún. 7. 08:19

uhh de irigyellek , hát mi még sehol nem állunk :D


Tényleg megvolt már a nagy nap????O:o

Bébik aktívak, ??

2011. jún. 6. 22:46

Sziasztok.

Na hát a tegnap éjszaka az borzalmas volt.Beriasztott a légzésfigyelő olyan 3 körül.Mire én kinyomtam még félálomban de láttam ahogy a pici összerezzen mert megijedt tőle.Azután eszméltem hogy te jó ég mi is történt.Párom is felkelt és álltunk bambán.Felkelt a pici is megetettem aztán nagy nehezen visszaaludtam de megint riasztott olyan 6 óra körül megint kinyomtam de vette a levegőt a drága.Na aludt tovább de nem sokra megint sípolt az a sz@r és ugyanaz.Persze nem telt el sok idő és ketten figyeltük a Mátét hogy lélegzik e és vette a levegőt rendesen és újból sípolt.Na arra jutottunk talán az elem merül.Kicseréltük délután bekapcsoltam alatta de minden ok volt.Rettegek az éjszakától ma azt elemeztük hogy hogyan kell újraéleszteni egy csecsemőt.Ezt nem kívánom senkinek de tényleg.Belefájdult a fejem is.áááá hihetetlen hogy erre kell készülnünk.Drukkoljatok nekünk hogy minden rendben legyen!!!

2011. jún. 6. 21:41

Sziasztok csajok!


Kicsit eltűntem. 1 teljes hétig nem volt gépem. :-( újat kellett vennem,mert totál tönkre ment. :-(

Mostanában nagyon szerencsétlenek vunk. A kocsi defektet kapott. Az esküvőre rendelt öltöny szűk lett,pedig levették a méretet. Totál ki vok akadva. Mostanában minden össze jön. Elkezdtem vizesedni. :-(

Remélem ti jobban bírjátok ezt a meleget.

Végre nagyjából kész a lakás. Már csak apróságok kellenek. pl:szőnyeg De ez ráér.

Már nagyon várom az augusztust,hogy végre megszülessenek a babák. Bár ahogy olvasom a beszámolóket,akkor se lesz könnyebb.

1041. nikocska86 (válaszként erre: 1040. - Smile:))
2011. jún. 2. 15:39
Persze :) igazából szeretném is meg nem is :D de majd az adott pillanat eldönti :)
1040. Smile:) (válaszként erre: 1039. - Nikocska86)
2011. jún. 2. 15:16
Majd meglátod,hogy mi a jó neked :))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook