Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alakulhat közöttük így valami? fórum

Alakulhat közöttük így valami? (beszélgetős fórum)


1 2
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Krisztikrisz)
2022. okt. 14. 23:22
Igazad van, de nincsenek kapcsolatban egymással.
2022. okt. 14. 19:40
Fejben játszódik a kapcsolat, ha lehet ezt egyáltalán annak nevezni. Nekem nem tiszta, mert üzleti érdekeltségű. Ha egyikükkel történne valami, teljesen más lenne a színezete. Elég egy betegség, baleset vagy pénz elvesztése, máris nem lenne annyira fontos a másik. Én nem erre alapoznék hogy hogy néz ki, mennyi pénze van, stb.
34. Rosszfiú (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 16:52
Figyusz van olyan aki ezt pénz nélkűl is eljátsza. Azért mondta, mert valahol igaz, együtt könnyebb. Lehet pont ezért van ez az egész. A te pénzed miatt. Járj nyitott szemmel 😉
33. Rosszfiú (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 16:37
Itt az önbizalmat a pénz adja. Ha te ebbe belemész örökké az lesz, hogy nem lehet semmire sem igényed, mert az van, hogy pénzt akarod és szorongani fogsz, hogy megfelelj. Ha meg.ő ad pénzt, és nem úgy alakulnak a dolgok, akkor meg az.lesz, hogy te is olyan vagy mint a többi nő. Vedd észre, hogy manipulálnak. Ha akarod persze. Ezer dolog létezik a pénz és vagyon megosztasra már rögtön egy kapcsolat elején, ne hagyd hogy lealázzanak, játszon tiszta lapokkal, vagy dugja fel magának a pénzét.
32. timycat (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 16:36

"Arra kellene"? Miért? Nagyon gáz ez a szemlélet 😕

Sosem azért adunk a kapcsolatban valamit, mert kell vagy mert azért visszavárunk valamit. Ha "kell" valakinek adnom akkor az a valaki nem a párom, nem érzelmi kapcsolat, inkább üzleti.

2022. okt. 13. 16:30
Vagy hogy amire most költ, ha lenne párja arra kellene költse.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Timycat)
2022. okt. 13. 16:29

Teljesen igazad van, egyetértek veled.

Hogy mit ért lehuzas alatt, jó kérdés.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Rosszfiú)
2022. okt. 13. 16:28

Nem mondja egyébként így ki, hogy hú neki milyen sok pénze van, ez túlzás.


Olyanokat viszont mondott, hogy a nőnek férjhez kéne mennie, hogy egyszerűbb legyen a mai árak mellett(nem hozzá, nem úgy mondta).

28. Rosszfiú (válaszként erre: 26. - Globus)
2022. okt. 13. 16:28
Ha én a ferrarimmal megyek csajozni, akkor nem rugok ki minden csajt, mert csak is a pénzem akarja. Ha ettől én félek, akkor előveszem a trabatot a garázsból. Nem kell hencegni egy pasinak sem a pénzével és ezzel manipulálnia a dolgokat. Ezt a gyökerek teszik!
27. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 16:26

Mit jelent az hogy lehúzás?


Az ha a férfi tudja, hogy egy nő csak a pénzért van vele nem lehúzás, simán elkönyveli magának, hogy ez a szolgáltatás ára. Ha mindenki tudja mit, miért, mennyiért kap, visel el és vállalja ott szó sincs lehúzásról, igazából ezek a legtisztább kapcsolatok, senki nem képzel bele többet mint ami.

26. globus (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 16:18
Szerintem igen. Nincs az a férfi, akinek ne lehetne eltekerni a fejét, ha kitartó az ember lánya :) Legalábbis egy körre. A szerelem, és hosszabb kapcsolat más. Az már nem biztos, hogy menni fog.
25. Rosszfiú (válaszként erre: 22. - Globus)
2022. okt. 13. 16:14
Biztos van olyan is, de nem lehet mindenkire ezt ráhúzni, mert csak pénzem van. Ez egy beteg ember dominaciája, leigázása a másiknak a pénzével, mindjárt a kapcsolat elején. Egyen pénzt az ilyen azt kinlódjon a félelmeivel.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Globus)
2022. okt. 13. 16:12

Pontosan erre is akartam a kérdésemmel választ kapni.


Egy nő, ha szép és vicces vagy egyezik a humoruk a férfivel akkor már akkor is érdekli a férfit, ha esetleg a nőt a pénz is érdekli?

Ha nem is annyira, hogy ez az egyetlen szempont neki vagy ilyesmi, de érdekli.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Rosszfiú)
2022. okt. 13. 16:08

Hogy érted, ki ápolja a hiúságát kinek?


"de önbizalma nulla"

Telitalálat. Tényleg olyannak tűnik a férfi aki inkább csak játssza, hogy önbizalma van.

22. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 15:57
Persze. Ha nő pénzéhes, nem sajnál némi fáradtságot a férfi megpuhítására. Olyan nincs, hogy nem lehet.
21. Rosszfiú (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 15:26
Már leírtad. A hiúságát ápolja. Valójában csak dicsekszik a pénzével. Lehet pénze van, de önbizalma nulla😉
2022. okt. 13. 15:11

Az emberek sok mindent mondanak, ami vagy úgy van, vagy nem. Arra nyilván büszke, hogy úgy érzi, őt nem lehet lehúzni. De a "költök a páromra" és a "lehúz egy nő" közt nagy különbség van.

Valószínűleg a nő sem annyira egysíkú, hogy csak és kizárólag az érdekli, hogy költenek-e rá. Ha jól érzi magát a férfi társaságában, akkor ez már eleve egyfajta haszon számára. Hiszen kellemes perceket szerez neki.

2022. okt. 13. 14:03
Folyton nevetnek egymás társaságában, szívják egymás vérét, jóban vannak.
2022. okt. 13. 14:02

Egyébként miért tesz a férfi ilyen ellentétes kijelentéseket?

Hol arra céloz, hogy költene a párjára, hol azt mondja nem őt még nem "húzták" le.


És egy ilyen típusú nő akar kihívást? Nem egyszerűen csak nem foglalkozik azzal aki nem annyira szeret költeni rá?

17. Sirga (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 13:33

Szerintem Te itt a nő vagy.

A nőt nagyon is érdekelheti egy ilyen pasi. 1., van pénze; 2., ráadásul költene a párjára; 3., még nagyobb a kihívás. ;)

2022. okt. 13. 08:16

Ezek nem releváns információk. Ez nem egy potenciális kapcsolat alapja, hanem egy esetleges üzleté. Ilyen formán nincs semmi értelme a kérdésednek.

Hogy lesz-e köztük kapcsolat?

Kedvelik egymás társaságát? Megnevettetik egymást? Vonzónak tartják a másik külső és belső tulajdonságait? Ha az ilyen kérdésekre válaszolsz, akkor talán meg lehet jósolni, hogy alakulhat-e köztük valami. De a bankszámla kivonatuk alapján aligha.

15. Amaunet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 22:24
Nem vélemény, hanem találgatás lenne. Kérdezd meg a férfit, hogy kinek, mit, miért mond és miért járkál ilyen nőkkel! Honnan tudhatnánk mi azt?
14. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 22:05

Nem mindegy, hogy a pénzére megy, vagy fontos neki a pénz.

Aki megszokott egy életszínvonalat, az nem akarja alább adni, de ez még nem jelenti, hogy lehúzza...

Az meg, hogy egy pasi mit mond, és abból mi igaz, az már más kérdés. Itt is vannak férfiak, és a történeteinek, maguk leírásának fele sem igaz. Igaz sok nő sem az itt, aki az életben :)

2022. okt. 12. 21:15

Szerintetek a nőt érdekelheti mégis olyan férfi aki ilyet kijelent?

Hangoztak el egyébként mondatok ennek az egésznek az ellenkezőjére is amikor a férfi arról beszélt, hogy költene a párjára, ha lenne.


De ha a férfi nem akar túl sokat költeni miért olyan nővel megy mindig beszélgetni, nevetgélni aki viszont nem tagadja, hogy ez fontos?


Tudom, hogy bonyolult, de érdekel a véleményetek.

2022. okt. 12. 21:12
A profilomra tettem fel 1 képet a talicska pénzről.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 12. 21:09

Sugar daddy aki kijelenti, hogy nem húzta még le egy nő sem??

Elolvastad a kérdésem vagy én nem értem?

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
2022. okt. 12. 20:55

Pengő.


[link]

2022. okt. 12. 20:53

Kezeket fel.....


Mármint nyújtsa fel a kezét az akinek az életében nem fontos ez a fizetési eszköz. Legyen az nő, vagy férfi, gyerek vagy felnőtt.

Nekem már 2-3 éves koromban fontos volt. A bolt mellet laktunk, ahova jöttek az emberek vásárolni, amikor megtudták h a pénz semmit nem ér, kiöntötték a tetősen rakott talicskákból, mi gyerekek pedig azon csúszkáltunk.

Valamiféle kvadrótrillion volt rájuk írva.

1947-et irt a naptár.

Az Apám napszámba dolgozott, a Mamám ment vele reggel, felvenni a napi fizetését előre. Ha haza futott vele, akkor tudott venni érte 1 tucat tojást. Ha várt délig, akkor már csak fél tucat tojást kapott érte, estére nullát ért.

Nagyon büszkén fogtam a gyeplőt, amikor mentünk csereberélni, dohány levelek voltak a fizető eszközök.

Vannak képeim róla, meg itt is példák.


[link]

8. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 20:46
Mindketten szeretik a kihívásokat. Győzzön a jobbik!😀
2022. okt. 12. 20:25

Alakulhat közöttük így valami?


Így??

semmi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook