Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aláírásgyűjtés ellenem, pedig nem tettem semmit. Mit csináljak? fórum

Aláírásgyűjtés ellenem, pedig nem tettem semmit. Mit csináljak? (beszélgetős fórum)

1 2
2017. nov. 30. 06:34

Ez az alkalmazás számmal hív fel. Az Eont olyan sokan hívták miatta, hogy eljárást indított. Bár szerintem pont az a történet nem hihető, mivel ha a szolgáltató hív, bemutatkozik, elmondja, hogy honnan és kit keres. Az alkalmazás pedig csak elkezdi, hogy "találtak önnél..."


De ha ez mégsem tréfa, ha tudod, pár napra el kéne költöztetni a kutyust, hogy bebizonyosodjon, akkor is van nyüszítés, ha a tiéd otthon sincs. Vagy legalább pár napig bevinni éjjelre a garázsba vagy a házba.

2017. nov. 29. 22:55

Nevet mondott hogy o kicsoda illetve hol lakik, melyik szomszéd?


Ha nem, es raadasul rejtettrol hívott akkor eleg kamu gyanus a dolog nekem. Azert korbekerdeznek a szomszédoknal, meg erositsd bennük a kepet hogy a te kutyad csendes es ritkan ugat.

2017. nov. 29. 15:12
Ráadásul mivel a szomszéd kutya tényleg sokat kornyikál, így nem is lepődtem meg
2017. nov. 29. 15:10
Basszus! Nagyon megijedtem, mert nem zárt az udvar és nehogy éjszaka megmérgezzék a kutyát vagy valami... köszi szépen! Rejtett szám volt
8. lizova (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2017. nov. 29. 15:05
És tényleg :) az is van
2017. nov. 29. 15:04

:D


Mariska szag nem árad a lakásodból? :D

2017. nov. 29. 15:04
Jokesphone az alkalmazás neve
5. lizova (válaszként erre: 4. - Lizova)
2017. nov. 29. 15:02

És azt mondta a nő"nem gondolja hogy ez csúnya dolog?"

Kiderült hogy az egyik ismink rajtunk próbálta ki ezt az alkalmazást :-/

4. lizova (válaszként erre: 3. - Lizova)
2017. nov. 29. 15:01
Engem illetve a férjem felhívták áramlopás miatt. a férjem mondta hogy ez helyileg hol van?arra nem kapott választ és a végén belerohogott egy női hang
2017. nov. 29. 15:00
Csak mert ez egy új telefonos szivatós kamu alkalmazás. Van ez a kutyás sztori,lopott áram,autó meghúzása meg ilyenek.nagy barom aki ezzel játszik
2. lizova (válaszként erre: 1. - HartAdri)
2017. nov. 29. 14:59
Bocs de nem egy 50es körzetszámról hívtak?
2017. nov. 29. 14:56
Ma felhívott egy nő rejtett telefonszámról, aki közölte, hogy aláírásokat gyűjt ellenem a környéken és fel leszek jelentve. Azzal indokolta, hogy a kutyám egész éjjel vonyít, emiatt pedig nem tudnak pihenni. Az a helyzet, hogy sorházban élek, valóban van kutyám, de csak és kizárólag akkor ugat, ha a mi lakásunkhoz jön valaki, vonyítani pláne nem szokott. Nem mondható el ugyanez a szomszéd egyik kutyájáról, aki tényleg éjjel-nappal ezt csinálja, minket is nagyon zavar. Az utcafontról nem látni, hogy melyik kutya csinálja folyamatosan ezt a "koncertet", hát éppen mi kerültünk elő... Nem magamat védve, de 100%, hogy nem az én ebem miatt van most ez. Mit tudok tenni, hogy bizonyítsam az igazamat? A szomszédom nem fogja bevallani, hogy az övé csinálja, ha arra kerül sor...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook