Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktura Pesten! Megosztanád a tapasztalatod, véleményed? Hol, mennyiért, hogyan, eredmény? fórum

Akupunktura Pesten! Megosztanád a tapasztalatod, véleményed? Hol, mennyiért, hogyan, eredmény? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 10. 15:50
A Nyugati tér 9. ben 24ezer a tíz alkalmas,de ott is 20ezer ha valaki párban megy.
4. nell
2009. márc. 11. 12:14

Hali!


Nem saját, hanem barátnőm tapasztalatát tudom veled megosztani. A címet, ha gondolod, majd megtudakolom. Egyelőre csak annyit tudok mondani, hogy ő járt fogyási céllal akupunkturára, és sikerült is neki kb egy hónap alatt leadni kb 6 kg-ot. Persze az akupunktőr a táplálkozáshoz is adott tanácsokat, de mindent egybevetve meg volt vele a barátnőm elégedve. Azt mondta, hogy az éhség ellen nagyon hatásos volt, és az eredmény is látványos volt, viszont a pénztárcát eléggé megviselte. Ígérem megtudakolom a címet és hogy mennyibe is került. Ő tavaly volt, így lehet, hogy az árak változtak, de támpontnak jók lesznek. Mit szólsz?

3. Cand Ida (válaszként erre: 2. - Ginfizz)
2009. márc. 11. 12:06

Én nem fogyás miatt mentem, de tényleg csak dicsérni tudom! Emberséges és nagyon érti a dolgát és anyagilag is elérhető, nem áltat, megmondja, ha nem tud segíteni! Rengeteg betege van, hosszú a várakozás nála, ez sem véletlen. Ő dr.Eőry Ajándok.

Van egy kínai orvos is, akihez régen a fiamat vittem, sajnos nem tudott segíteni, bár igérte. Ő is kedves, sokan dicsérték, szép eredményei voltak fogyásnál (hallottam ahogy beszélgettek), nála talán nem olyan hosszú a várólista, de drágább is. Ő dr. Yu Funian.

2009. febr. 17. 12:06
Fogyás szempontjából érdekelne elsősorban... Köszi!
2009. febr. 17. 12:05
Akupunktura Pesten! Megosztanád a tapasztalatod, véleményed? Hol, mennyiért, hogyan, eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook