Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit lehangol a szenteste...Téged miért? Mivel töltöd ilyenkor az időt? fórum

Akit lehangol a szenteste...Téged miért? Mivel töltöd ilyenkor az időt? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. dec. 24. 17:47

Kicsi gyerekekkel nehéz .....

Én nem tulajdonítok nagy jelentőséget a karácsonynak, de én idősebb vagyok, mint akik itt írnak. Szüleink nem élnek, eddig mindig ott voltunk ilyenkor. Most ketten, mint egy vasárnap délután.

De holnap jönnek a gyerekek , az a nap lesz ünnep.

Nagyon együtt érzek a fiatalon elvált, gyereket egyedül nevelő Anyukákkal. Adományból ajándék...el tudod képzelni azt az érzést?


És azt, mikor a gyerek apukánál van karácsonykor, mert a szünidő első hete az övé, és beleesik a karácsony?!

Az a fiatalasszony..őszintén; minek örüljön?

Hogy alakítsa ki a belső békéjét?

2014. dec. 24. 17:46

Akkor nem vagyok egyedül.

30èves vagyok.

Van munkahelyem,saját tehermentes lakásom,

fèrjem,de gyermekem nincs sajnos.

Èdesanyám sincs,

3.karácsonyom nèlküle.

A testvèrisèk szana szètt.

Nemvolt lelki eröm hazamenni a fèrjemmel anyôsomèkhoz.

Mert nagy a fájdalmam anyukám ès gyermek nèlkül.

Inkább ithon kisìrom magam.

8. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - 301ae9b789)
2014. dec. 24. 17:41

Szomorú, amiket leírtál, kívánom, hogy mielőbb

sikerüljön munkát találni!!


De, ilyenkor nem tud segíteni a gyerekek apja, vagy a te, esetleg az ő szülei, vagy testvérek,

barátok??

7. Macskanita (válaszként erre: 6. - 4c3a5e5783)
2014. dec. 24. 17:37
köszi hogy hozzászóltál, de a fórum témája mást takar...
6. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2014. dec. 24. 17:35

Pedig ennyi energiával örülhetnél is a csendnek, a nyugalomnak.

Akiben nincs belsô béke, annak mindegy, milyen nap van éppen!

Próbálj örülni annak, amid éppen van!

2014. dec. 24. 17:29

Miért utálom ? Azért mert az emberek már nem a szeretettet adják hanem a pénzért vásárolt dolgokat.

Régen mi szinte minden karácsonykor mentünk kirándulni az erdőbe. Nagy ajándék volt ott kibontani a mama sütötte beiglit stb.

Ma amikor azt mondom menjünk kirándulni az maradi.

Pl én ma is voltam kirándulni a kutyámmal. Nekem egy élmény a szép táj még ha nem is esett a hó

2014. dec. 24. 17:22
Szerettem a karácsonyokat, de most egyedül a gyerekekkel, munka nélkül...egy rettenet az egész.Persze a gyerekeknek igyekszem hangulatot varázsolni, adományból ajándék és ennivaló is jutott, de magamban csak a kétségbeesés van((
3. viva70 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2014. dec. 24. 17:22
Le nem hangol, de már rég nincs meg az a varázsa, mint anno... Amúgy a szokásos dolgok vannak. Fa díszítés, ajándékozás, ünnepi vacsora.
2014. dec. 24. 17:21
Rohadtul unom a vasárnapokat azontúl méginkább a szentestét...okát nem tudom. :-( Ti hogy vagytok vele?
2014. dec. 24. 17:20
akit lehangol a szenteste...Téged miért?Mivel töltöd ilyenkor az időt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook