Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek volt már unokája, bevállalt egy saját babát a nagytata? fórum

Akinek volt már unokája, bevállalt egy saját babát a nagytata? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. ápr. 24. 09:34

NagyTATA :D


Biztos volt már ilyen, persze.


De dönthetne gyorsan, mert nagyok ketyeg az a bizonyos óra.

3. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 24. 09:32

Egyetértek Kacsahercegnővel: nincs törvényszerűség.

Ismertem olyan családot, ahol a nagylány - azt hiszem, 27 éves volt, tervezetten - terhes lett, majd 2 hónap múlva a szülőknél is becsúszott a baba. Így az unoka és a gyermek között alig volt korkülönbség. :) Segít ez Neked bármiben? Nem hiszem.

2022. ápr. 24. 09:19
Mondjuk ez pont olyasmi, amit kizárólag egy emberrel tudsz értelmesen megbeszélni, és az a párod. Attól hogy "volt már ilyen" (biztos volt egyébként), abból még nem tudsz következtetést levonni a saját párodra...
2022. ápr. 24. 09:10
Kedves mindenki!A barátomnak unokája született (én 36 ő 49 éves) de én szeretnék közös babát.A barátom még nem 100% biztos de nem zárkózik el.Volt már olyan hogy a barátod ismerősöd szeretett volna közös babát?Nagyon vágyom egy közös babára és félek nem lesz belőle semmi....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook