Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akinek van shar-pei kutyája fórum

Akinek van shar-pei kutyája (beszélgetős fórum)


12. Molly24 (válaszként erre: 11. - Sas02)
2010. márc. 24. 08:36
Végre valaki egyetért velem! :) Imádnivaló kutyus a sharpei!!!!! :)
11. sas02
2010. márc. 23. 21:29

Sziasztok!

Nekem van pár shar-pei kiskutyám.A betegség nálam egyikre sem jellemző.Kiskorában volt megfázva és ennyi.Szerintem minden kutyának hullik a szőre!!

Nagyon ragaszkodó fajta.Könnyen tanítható.Egy gazdát fogad el igazából.Nekünk van a lakásban is és kint is.Pici a babám de úgy őrzi őt a FIÚ kutya mint a hímes tojást."Idegent be sem enged a szobába."Szerintem nagyon jó kutya.Sok törődést igényel.

10. Molly24 (válaszként erre: 9. - Cservenák Vali)
2010. febr. 25. 11:13
Nem nyáladzik és nem is hullik a szőre,csak ha beteg a bőre. amugy sem bentre való kutya,kintre meg tökéletes. semmi gusztustalan nincs benne!!!
2010. febr. 25. 10:25
Állandóan nyáladzik nem lehet tőle ugy elmenni,hogy ha haza megy az emner akkor ruhát kell cserélni mert ugy összenyálaz . Gusztustalanul viselkedik állandóan hullik a szőre minden nap kell takarítani utánna én nem ajánlom gyerek mellé. Szerintem a tibeti terrier olyan okos hogy azt irja a szakirodalom róla,hogy az eleven gyerek és a zseni között van az értelmi szintje, nézd meg a kutya.hu oldalon egy egy kutyát és olvasd el róluk,hogy mit irnak és aszerint válassz kutyát a gyermekednek.
8. Molly24 (válaszként erre: 7. - Sztolyka)
2010. febr. 25. 09:58
Sztem a sharpei elég jól tanítható. Kiskorában persze...
7. sztolyka (válaszként erre: 6. - Molly24)
2010. febr. 25. 09:57
Olyan kutya volna jó,amit lehet tanítani,van egy autista fiam és neki sokat segítene.
6. Molly24 (válaszként erre: 3. - Sztolyka)
2010. febr. 25. 09:55

Igen az igaz hogy elég beteges egy kutya. Az enyémnek is (vagyis nem az enyém,csak a barátoméknál lakik,de ugy szeretem mintha enyém lenne) mindig van valami baja. A szeme már többször volt felvarrva,gombásodik a bőre...De nem választanék másmiylen kutyát helyette! Imádom! Amugy ő lány és fekete és gyönyörű! Meg nagyon kedves kutya,emberszerető.

Levegővételkor röfögő hangot ad ki :)

Nekünk kint van az udvaron,csak kiskorában tartottuk bent.

5. Cservenák Vali (válaszként erre: 2. - Sztolyka)
2010. febr. 25. 09:28
Szerintem válasz egy tibeti terriert ne shar-pei-t. hidd el nem fogod megbánni. Nekem van tapasztalatom mind két kutyával kapcsolatosan és ha rám hallgatsz akkor a tibetit választod.
2010. febr. 25. 09:26
A keresztlányomnak van ilyen kutyája de nem a legszerencsésebb választás volt,mert nagyon sok baj van vele állandóan jár hozzá az állatorvos mert mindig van valami baja,nahyon kényes kutya fiú egyébként és lakásban van tartva egy másfélszobás panel lakásban. Nincs olyan hónap,hogy ne legyen neki valami baja.Már nagyon sok pénzt költöttek rá. Szóval ennyi egyelőre. Szia
3. sztolyka (válaszként erre: 1. - Molly24)
2010. febr. 25. 09:25
Milyen igényei vannak?
2. sztolyka (válaszként erre: 1. - Molly24)
2010. febr. 25. 09:24
Nekem nincs,de nagyon szeretnék egyet!
2010. febr. 25. 09:08

Szaisztok!

Szeretném ha írnának olyanok,akiknek van sharpei kutyusuk! Osszuk meg egymással a tapasztalatainkat a kiskedvencünkkel! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook