Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek gondjaik vannak a gyerköc alvásával fórum

Akiknek gondjaik vannak a gyerköc alvásával (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. szept. 7. 17:24

Sziasztok!Elöszöris köszi,h irtatok.

Nalunk általában át kell hoznom magamhoz éjjel.Nem mindig,ez idöszakos.Mindigis nagyon igényelte a testközelséget, az nyugtatta meg. Most is. De félek,h mi lesz,ha megérkezik a második.

Igazabol az a méresitö,amikor mindig találgat,ugy,ahogy Serry is irta, pisi,kaki,takaro,hideg a vánkos:-D,és sorolhatnám.

Akiknek még kicsike a babájuk,kitartást a fogzáshoz,igen,azt is nagyon megkinlodtuk.

Most azon gondolkodom,hogy beszerzek egy mattracot az ágya mellé és bent alszom vele egy darabig. Csak nekem meg most már mindenhogy kényelmetlen kezd lenni:-S

6. b.eve (válaszként erre: 5. - Kiandi)
2011. szept. 7. 17:12
Nálunk még nem volt szünet... Hetek óta ez van. Mondjuk néha eljátssza, hogy este 8 kor mikor lefektetem, felkel fél 10 körül és majdnem 1 órát tart visszaaltatni, mert forgolódik és löki ki a cumit a szájából, de persze utána rögtön sír ha nincs benne :) Meg nálunk még nincs fogzás, így nem tudom ezt a hajnali dolgot mire vélni, de azért nem ártana már egyszer egyszer hajnal 5-7 ig aludni egyet :)
5. kiandi (válaszként erre: 4. - B.eve)
2011. szept. 7. 17:04
Nálunk is ez van mostanában megint. Este fél 10-kor elalszik, és 4 körül felébred, pedig amúgy 7-fél 8 között szokott kelni. Kap kajcsit, de utána nem alszik már olyan nyugodtan, mint éjszaka. Jön a foga, de a növekedés miatt is lehet szerintem. Nálunk ez már nem először fordul elő, időnként 2-3 hétig tart, aztán megint végig alussza az éjszakákat. :-)
2011. szept. 7. 16:54
Nekem a 3 hónapos kislányom elalszik este szépen ahogy kell és általában alszik hajnal 4-ig kb, de onnantól 10-15 perces alvások vannak... általában 5 körül etetem először és utána is kb fél 7 fele alszik vissza jó 1 órát. Addig bealszik, de kb 10 percenként megébred. Ezt már hetek óta csinálja... Ezt nem növi ki sosem?
2011. szept. 7. 16:48
Nálunk is így megy a 3 éves lányomnál... fürdés, fogmosás, esti mese, majd villany le és alvás. DE ott kell ülni a szobában amíg elalszik. Neki ez ad biztonságot. Ez lehet 2 perc, lehet félóra... Volt már hogy én is elaludtam mellette a padlón és a férjem jött be felébreszteni :) De ha ez kell ahhoz hogy nyugodtan aludjon éjszaka, akkor miért ne???
2011. szept. 7. 16:43

az én kisebbik fiam 3,5 éves.. de az éjszaki ellevás minidg egy mentrwendszerinti cirkusz. mese fogmosás alvás a rutin. aminek végeztével a tesó már laszik is ő 7 éves. De a kicsi még jön,hogy pislini kell, kakilok, inni kérek, apa gyere mellém, jövök az ágyaatokba stb.. ez kb 1/2 -1 óra.


De azt nem értem miért akarod megfosztnai a simogatástól? Miért bja az ha simogatod elalvás előtt? miben zavar ebben be a tesó?

2011. szept. 7. 15:50

Sziasztok!

Az én kislányom 2,5 éves októberben. Már egy csomó mindenen átmentünk alvásügyileg,sosem volt könnyü. Az elején csak cicin aludt el,aztán ringatni kellett, egyszó ,mint száz, mindig segítséggel kellett altatni. Most a szobájában ülök bent,amig elalszik,mesélek neki ,megszereteget e´s alvás. Hát de ez hol megy,hol meg marad a kevésbé. Ezelött melléfeküdtünk, simogatni kellett, ezt mostmár nem szeretném,mert jön a kistesó. Ezerrel bejön a képbe a dackorszak is,ami mégjobban neheziti a dolgot. Aludnia még muszáj napközben,mert teljesen hisztérikus,ha nem így van.

Lehet ehhez is hozzászólni,hátha valakinek van mentö ötlete:-)!De várok ide mindenkit,aki ilyen problémaval küzd.Néha az ember olyan egyedül érzi magát ezekkel a problémákkal.Beszéljük ki:-)!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook