Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiknek bevált a Das Gesunde Plus - Haar Vital Komplex Mit Zink fórum

Akiknek bevált a Das Gesunde Plus - Haar Vital Komplex Mit Zink (beszélgetős fórum)


2012. febr. 29. 21:25
Valaki más még esetleg?
2012. febr. 29. 15:59

Ezt szedtem igen. Egy hónap múlva már nem hullott.

Most megint elkezdem, mert világosítva lett a hajam, és úgylátom hullik jobban.

De egyébként most "világosodtam" meg, hogy valóban jobban nőtt a hajam.

Azért csodát ne várj, pláne ilyen rövid idő után:)

És ez egyéni adottság is, hogy kinek milyen gyorsan nő a haj.

nekem pl. teljesen rövid, fiús fazonú hajam volt mikor szültem, a fülem aljáig ért pl hátul, és természetesen felfelé rövidebb volt.

Az egy éves szülinapján meg teljesen a vállamig ért a hajam, úgy hogy hátra tudtam tenni. Szóval ez alapban is sok szerintem :)

4. kisnyuszi24 (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2012. febr. 29. 15:32
Örülök hogy bevált neked! Akkor én is reménykedek (tovább). Eddig 8 db-ot vettem be a levélből. Neked mikor (hány kapszula) után kezdett hatni?
2012. febr. 29. 13:14

én hajhullásra szedtem, lehet pontosan nem ez az, de Das gesunde, és valami ilyesmi.

nekem hajhullásra bevált, viszont most hogy így visszagondolok, tényleg gyorsabban nőtt a hajam. Mondjuk az enyém alapban gyorsabban nő.

A fodrászom épp mondta, hogy havi 1 centit nő a haj. na nekem 2 centit biztos nőtt

2. Venu
2012. febr. 29. 13:10
Én szedtem mert szerettem volna ha erősödik a hajam. 2 doboz után abba hagytam, mert az étvágyam növekedett tőle, a hajam viszont nem változott :))
2012. febr. 29. 12:44
Kb. mennyi idő után éreztétek hogy gyorsabban nő a hajatok? A hajam jelenleg még rövid, de nő (oldalt fülközépig, hátul nyakam aljáig ér, felül kb 10-11 cm hosszú). Szerintetek kb mennyi időbe telik (a kapszula folyamatos szedésével), amíg eléri a váll alatti hosszúságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook