Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik váratlanul estetek teherbe, mit "rontottatok", hogy becsúszott a baba? fórum

Akik váratlanul estetek teherbe, mit "rontottatok", hogy becsúszott a baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. máj. 9. 17:20

na most rettegek , megszakitás, termékeny napokon én meg amilyen pehhes vagyok ,

az egész dolog ami miatt félek 30. volt , szerintetek vegyek tesztet holnap ?

csak hogy megnyugodjak ?

2011. máj. 9. 17:08

naptáras módszerrel védekeztünk. tudtam, hogy termékeny napok egyike van, de engedtem a csábításnak, hogy ne szakítsuk meg :)

és most van egy gyönyörű 6 hónapos kisfiunk :) érte megérte kockáztatni :)


előtte hónapokig komolyan vettem a termékeny napokat, akkor nem estem teherbe.

8. 54840f0fce (válaszként erre: 6. - JudyTim)
2011. máj. 9. 17:06
Biztosan jó benne, csak nem nekünk paliknak...
7. Brad (válaszként erre: 1. - D199b27d40)
2011. máj. 9. 17:05

sex előtt húzzál gumit, meg szedj fog.gátlót és nem kell paráznod!


"későn húztak a gumit" - ezt hogy érted? Beteszi a lompost, rúg kettőt, majd gumit húz? Ha ilyen felelőtlenek (hülyék) vagytok, akkor parázzá! Eszem eldobom...

2011. máj. 9. 17:04

Szia, nálunk az óvszer volt a hibás, mert úgy elbujt a fiókban, hogy nem találtuk meg a nagy hévben. :)

De amúgy a legbiztonságosabb, bár sok pasi nem kedveli, mert kényelmetlen nekik, de ne hagyd magad, megvéd a fertőzésektől és igenis jó benne a szex.

5. d199b27d40 (válaszként erre: 3. - 5befd1ebc8)
2011. máj. 9. 17:03

huha ezt nem értem ,

szoval hogy estél teherbe ha ne titok ?

2011. máj. 9. 17:01
szexeltek
2011. máj. 9. 17:00

1. megszakítás

2. fogamzásgátló tabletta

3.más típusú de ugyanúgy fogamzásgátló tabletta

4. mensi várható időpontja előtt kb 4 nappal óvszerbaleset,pár órán belüli esemény utáni tabletta



nálam ezek voltak az okok,rendesen szedtem a gyógyszereket

2011. máj. 9. 16:58
Az óvszer vásárlást.... Többek közt!
2011. máj. 9. 16:58

sziasztok !

kifejezetten parázós lány vagyok , folyton attól rettegek terhes leszek , a barátom már csak legyint a nyavajgásomra , mert évek alatt megunta ,

de engem akkor is érdekkel hogy azok akiknél becsúszott a gyerek , ők hol nem volt elég alaposak ? naptár módszer ?, későn húztak a gumit , vagy megszakitással szeretkeztek ,

EGYSZERŰEN CSAKK ÉRDEKEL :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook