Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) fórum

Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
100. Bucóka20 (válaszként erre: 99. - 367d5fde7b)
2010. júl. 13. 19:45

akkor jól jártatok...bár inkább legyen ilyen meleg,mint eső...elég volt belőle..


te hol kezded a masszőr tanfolyamot?(bocsi,ha vmit többször kérdezek,de iszonyatosan rossz a memóriám:D)

2010. júl. 13. 19:37
ááá, itt már negyed 9kor 33 fok volt... eszméletlen meleg volt... néha mondjuk volt erősebb szél, de nem vészes. napközben ne is essen, ha már esik akkor inkább éjjel:) nappal esett eleget az elmúlt időkben....
98. Bucóka20 (válaszként erre: 97. - 367d5fde7b)
2010. júl. 13. 19:15

megreszeltem meg kipolíroztam,de nem festettem ki,mert úgy sokkal csúnyább lett volna...

felvettek a suliba,ahova akartam menni...nagyon boldog vagyok:-)))


elhiszem h elfáradtál,mi nem voltunk ennyit tegnap a strandon de minket is kiszívott a nap..


még jó h tnap voltunk,mert ma délután szakadt az eső


nálatok nem esett?

2010. júl. 13. 19:08

na körmöddel mit tudtál kezdeni tegnap? tanfolyamnál mi volt?


mi kimentünk negyed 9kor strandra és nemrég értünk haza... eléggé elfáradtam. ada egész nap a vízben volt nem tudtam kiszedni az istenért sem... ha azt szerettem volna, h kicsit pihenjen 1 gombóc fagyit kellett neki vennem. na persze ez is csak 2x jött össze :D

96. Bucóka20 (válaszként erre: 95. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 20:01

bocsi h eltűntem csak időközbe megjött barátom..majd úgyis beszélünk még...jó sétát,már jó idő van..:-)

pussza

2010. júl. 12. 19:22
na most elmegyek gyerkőcömet rendbe teszem fürdés meg ilyenek és vagy sétálunk egyet v mesézünk :)
2010. júl. 12. 19:17
10 - 15 percig. megfulladnék a szagtól :( de jó ötlet, h megreszeled és kifested. én ilyet néha szoktam csinálni :D jó "hanyagok" vagyunk :)
93. Bucóka20 (válaszként erre: 92. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 19:02

2 csaj írt,az egyik vmi lötyipötyitvagy mit ajánlott ami leoldja,de az már felejtős,mert semmi nincs nálunk nyitva..

a másik csaj meg bemásolt egy oldalt h h kell eltávolítani a lényege h acetonnal leoldani...


én most leszedtem a körömlakkot róla,megreszeltem ott ahol felszokták tölteni és megpróbálom majd kifesteni,ha úgy se elfogadható,akkor megpróbálom ezt az acetonos oldást..mert én amikor csináltam 1-2 percig hagytam benne,itt meg 10-15 percet írnak...hjajjjj..

2010. júl. 12. 18:57

én fehérváron lakom.


na remélem vmit tudsz vele kezdeni. tudatbázisban vol aki tudott mvi jó tippet adni?

91. Bucóka20 (válaszként erre: 90. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 18:50

Még egy fél óra-óra mire elkezd lehülni sztem a levegő.

Bocsi,ha lassu vagyok..csak közbe ügyködöm a körmöm.:-DDD nevetséges am ahogy csinálom,de mind1 is...csak ne legyen olyan gány..


Te hol is laksz pontosan?(elfelejtettem)

2010. júl. 12. 18:43

nekem nőgyógyászati műtétem szülés után volt már pár és még lesz is... pffff, de már elég. húzom - halasztom a dolgot, de ezt már nem tudom, mert mostanában eléggé baosak a dolgok... na mindegy is :)


3/4 7, úgy mennék vmerre adával, de még mindig baromi meleg van... télen túl hideg - nyáron túl meleg.. nekem soha semmi sem jó :D

89. Bucóka20 (válaszként erre: 88. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 18:39

Úúú,de rossz!Reméljük semmi komoly baj nincs.

Engem tavaly nyáron tályoggal műtöttek.:S ....az se volt semmi... főleg h nem is egy szokványos helyen volt és nem is kicsi..és pasas volt az orvosom....

2010. júl. 12. 18:30
most manduláimmal volt baj, úgy megbetegedtem, h nem bírtam se inni se enni. 1hétig nem ettem le is ment pár kiló...kiderül, h a májammal is van vmi most majd vizsgálatokra kell mennem.. nyár végén meg újabb nőgyógyászati műtét...
87. Bucóka20 (válaszként erre: 86. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 18:25
Miért voltál kórházba?:-S
2010. júl. 12. 18:23
velem is ez a baj, h könnyen roszsul leszek.. ráadásul ugye pár napja jöttem haza kórházból és még minidg nem vagyok 100%-os... és, ha belegondolok még mennem is kell csak most majd más miatt és műtét.. grrrrrrrrr
85. Bucóka20 (válaszként erre: 84. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 18:18

Én is így voltam,hogy ilyen melegbe .. ott rostokolni több órát,csak halogattam.Ráadásul én könnyen rosszul leszek.

Most kiírtam "tudásbázis" kérdésnek, hátha valami szakértő megszá 1-2 tippel.:-D

2010. júl. 12. 18:14
nekem fogggalmam sincs mivel jönne le. csak nem tartanak kéz vizitet. persze elhiszem, h kellemetlen. elkezded leszedegetni lehet csúnyább lenne, mint így.. ez a "szépség" átka. nekem is mennem kéne, de ilyen melegbe... :D
83. Bucóka20 (válaszként erre: 82. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 18:12
Igen-igen..nagyon szép,de most gőzöm sincs h mit kéne vele csinálnom.Körmöshöz nem tudok ma már elmenni,h leszedje,ráadásul van ami (ma!!!) betört és még meg se tudnám reszelni.Így meg elég hányás.:-S Acetonnal próbáltam áztatni,de nem jött le.(azt írták lejön) Fenéket!:-)
2010. júl. 12. 18:08
jaj, én is voltam már így, h lenőtt a krömöm és lusta voltam elmenni... az a baj, h nekem gyorsan nő én 2-3hetente járok.. bár nekem az épített porcelán 2nap után pattog így nekem mindig zselés van. de hát azt is leszedni khm.. elég fájdalmas. minidg megfogadom, h na többet nekem nem kell köröm, de olyan szép :)
81. Bucóka20 (válaszként erre: 80. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 18:00

Miskolc mellett lakok,Kazincbarcikán.

Holnap megyek/megyünk anyummal Egerbe,mert le kell adnom a jelentkezési mappámat.

De még a mai nap folyamán vmit kell kezdeni a körmeimmel (műköröm),mert lenőtt és csúnya,de lusta voltam vissza menni a körmöshöz,de így nem mehetek el egy kozmetikus suliba jelentkezni.:-D:-S

Ráadásul épített porcelán a köröm és le se jön,sehogy!:O

2010. júl. 12. 17:55

na igen egyetértek. meg ez a mi kapcsolatunk elég hamar véget ért meg ilyenek.. veszekszünk mi is eleget, de ha arról van szó, h jön vagy mi megyünk és hiába van az, h előtte összevesztünk Ada miatt félre tesszük, h ne vegyen észre belőle semmit. kb. 2 hete nem beszéltünk megint, de megvan, h mikor megyünk együtt le balatonra majd félretesszük ami van a gyerek miatt.


és holnapra ik a terveid? merre felé laksz egyébként?

79. Bucóka20 (válaszként erre: 78. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 17:51

Jobb az,ha 2 össze nem illő ember nincs egy fedél alatt.Hiába mondják h ha már gyerek van meg kell gondolni stb...persze meg kell, de a realitások földjén kell maradni.Ha egy kapcsolat nem jó,akkor a gyereknek se lesz jó.

Inkább nevelném én (is) egyedül és tistességben,mint állandó veszekedések közepette.

2010. júl. 12. 17:40
igen, mi külön vagyunk.. meg a távolság is írtó nagy köztünk egyikünk sem akarja feladni az életét, h na próbáljuk meg együtt. de nem is baj jó ez így ahogy van :) bár nem így terveztem azt, h anya leszek, de már egyáltalán nem bánom... kiindulva bnőmékből akik együtt élnek és az apuka v dolgozik v barátokkal van alig foglalkozik a gyerekkel... ada havonta egyszer találkozik az apjával pár napra, de garantálom többet foglalkozik vele, mint bnőm élettársa a gyerekükkel.. pedig ők egy fedél alatt élnek...
77. Bucóka20 (válaszként erre: 76. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 17:36

Én régen nagyon eröltettem külföldet(olasz,görög,horvát),de közbe rájöttem (megvilágosodtam:D) hogy belföldön is olyan sok hely van ahol még enm jártam,hogy hiba lenne kihagyni.Külföld megvár és oda úgy jó menni,ha nem kell mindent pontosan kiszámolni,hanem ha már megy az ember,akkor költsön is.



Te külön vagy lányod apukájától?(bocsi a kérédsért)

2010. júl. 12. 17:18
hát nekünk a nyaralás az, ha hazamegyünk balatonra vagy Ada apjának a szüleihez falura :D na jó, egyébként meg tervben van egy görögországi baráti utazás, de hát anyagiaktól függ még... szívem szerint belföldre mennék, mert mindig belföldön nyaraltunk régebben is meg mostanában is, de hát nem tudom... jó lenne gyerkőc nélkül biztos, de belföldön abból a pénzből sokkal jobban ellenénk, mint kint... ez még a jövő zenéje. lehet itthon maradunk :D
75. Bucóka20 (válaszként erre: 74. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 17:12

Mi most értünk haza a strandról..jó volt nem mondom.:-) Pancsoltunk, napoztunk meg baromkodtunk..:-)jaaa és ettünk.11 körül mentünk ki,de jönnünk kellett haza,mert páromnak vinnie kell a kutyáját sétálni.

Amúgy nem vagyok/voltam az a nagy strandolós.


Nyaralás?!Kérdéses...párommal sztem hivatalosak leszünk,amikor apumék elmennek egy hosszú hétvégére.Saját nyaralásra nem fogja sztem futni,mert barátomnak nincs munkája sajnos.Így meg elég nehéz,de még nem temetem el a dolgot.:-)

Ha megyünk,akkor mindenképp belföld.



Ti memtek nyaralni?:-)

2010. júl. 12. 17:08
mivelt tellt a mai napod? olyan nagyon melegem van :( holnap kimegyünk a strandra.. bár nem szeretem ezt a fehérvári strandot, de velencei tóra meg pláne nem megyek azt még annyira sem tudom elviselni, mint a helyi strandot :D nyaralni mész/mentek vmerre?
73. Bucóka20 (válaszként erre: 72. - 367d5fde7b)
2010. júl. 12. 16:50
Majd írd meg itt,a feltetted és megnézem.:-)
2010. júl. 12. 16:45
hát nem mondom, h én nem nevettem ki. mondom, h került ő rá a plakátra? hát azt már nem osztotta meg velem :D de ma, h hazajöttünk fehérvárra itt is láttam egyet róla... van 1 sörözőnk és azért került vhogy rá.. de láttam ma egy siófoki "kocsmáros" plakátot is :D.. én azt hittem, h csak a déli parton van, de nem.. na majd teszek fel róla képet, ha végre elküldi apu mailbe, mert én telefonnal csináltam, de az nem az igazi :D
71. Bucóka20 (válaszként erre: 70. - 367d5fde7b)
2010. júl. 11. 17:08
Húúú milyen jóó..:-DDD Én biztos halálra röhögném magam apumon.:-DDD
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook