Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik nincsenek jóban az anyósukkal, apósukkal.Gyertek itt kibeszélhetitek őket!!:) fórum

Akik nincsenek jóban az anyósukkal, apósukkal.Gyertek itt kibeszélhetitek őket!!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. kevian (válaszként erre: 34. - A5d06e38e1)
2010. jún. 3. 08:03
És ha ő menne?
2010. jún. 3. 07:59
Az én anyósom meg követeli a láthatást.Követeli... ez nem normális gondolkodás.HAvont-kéthavonta megyek hozzájuk a gyerekkel engem egy évbe 2-3 *láttak a nagyszüleim mégsem lázadtak,csak szerettek.Persze ez a legújabb agyszüleménye az anyósomnak,mert mindig kitalál valamit.Pereskedni akar?Igaz nem lakik messze,csak a szomszéd kerületbe,de 3 busz oda és 3 vissza ami egy 15 hónapos babával aki nem bír megülni egy helyben egy rém utazás. nem bírja feldolgozni,hogy ez az unokája nem velük lakik hanem a másik nagyszülőkkel.VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!
33. Galagonyabogyó (válaszként erre: 32. - 7ac3ef7d1d)
2010. jún. 3. 07:53

ez a tipikus boszorkány-anyós lehet:D

Minden szülőnek az a feladata,hogy támogassa a gyerekét,és nem megnyomorítsa... Ha ő választott párt,tiszteletben kell tartania a választását,és nem azon dolgozni,hogy visszakapja saját magának,mert nincs így pénze...

2010. jún. 3. 07:46
Nálunk az a baj, hogy anyós özvegy (két férjet is a sírba vitt. Ezen már meg sem lepődök.) emellett lusta disznó, évek óta nem dolgozik már, mert állítólag nagyon beteg, holott szerintem semmi baja nincs a már említett lustaságon kívül. Az elhunyt férjek hagyatékaiból élt illetve a fiából, akit 100%-osan kihasznált egészen addig amíg én a képbe nem jöttem. Mióta egy párt alkotunk a fiával, azóta sok minden megváltozott, felnyitottam a szemét és tudtára adtam, hogy a gyereknek nem kötelessége az anyját eltartani... Majd közöltem, hogy addig amíg a világ világ marad én nem vagyok hajlandó senkivel sem együtt élni, saját otthont, saját háztartást akarok. És itt pattant el a húr. Anyós, mint egy vadállat rám támadt, hogy elveszem tőle az egyetlen fiát és megígérte, hogy mindent elkövet annak érdekében, hogy mi szét menjünk, mert ha mi össze illetve elköltözünk, akkor ő egyedül marad a házba és felkopik az álla... Nem sajnálom, egy csöppet sem.
31. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 3. - Homokóra)
2010. jún. 3. 07:40
Ha ilyen anyós venne körül, mint amilyen az enyém még cifrább kifejezéseket is használnál, sőt... más is megfordulna a fejedbe...
30. kevian (válaszként erre: 28. - Bujuli)
2010. jún. 3. 07:39
Nálunk csak az a baj, hogy nem ő irányít minket. Viszont ez csak neki! :D
29. kevian (válaszként erre: 26. - 7ac3ef7d1d)
2010. jún. 3. 07:38

Nálunk komoly napirend van.

11-kor lefektetem a gyereket, ők kb akkor érnek ide. Kint várom őket az udvaron, hogy nyissam is neki a kaput, mert különben ráfekszik a csengőre. Ja és annak tudatában teszi ezt, hogy tisztában van vele, hogy Marcell olyankor alszik.

28. bujuli (válaszként erre: 3. - Homokóra)
2010. jún. 3. 07:37
Sziasztok! Ha ismernéd az én anyósomat, akkor meggondolnád. Egyszer majd elmesélem, miket művelt velem. Tiszta szappanopera az egész. Bevezetőben annyit, hogy a férjem egyke... Ez az egyik gond,a másik pedig az, hogy nem ő irányítja világot. Nálatok mi újság?
27. kevian (válaszként erre: 24. - 7ac3ef7d1d)
2010. jún. 3. 07:36
Szerencsés vagy, az én férjem rajongva imádja az anyját... Próbálja titkolni, de nem megy neki. :S
26. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 25. - Kevian)
2010. jún. 3. 07:36
Be sem engedném a házba.
25. kevian (válaszként erre: 22. - 15e147c090)
2010. jún. 3. 07:35

Na az enyém "messze" lakik, de ha úgy menne haza, hogy a gyerek végig aludta sem ébreszteném fel a kedvéért!!!

Pedig próbál az ügy érdekében tenni. "Véletlenül" hangosan szólal meg, ha alszik a kisfiam. ÚÚÚÚÚÚÚtálom!!!!!!!!!

2010. jún. 3. 07:34

Egyenlőre "csak" anyós jelöltem van, de már több, mint két éve szóba sem állok vele. És ez így fog maradni addig amíg él. Nem vagyok hajlandó róla tudomást venni sem. Utálom, és ezen semmi és senki nem tud változtatni. Rendesen megdolgozott érte, hogy így érezzek iránta. Szerencse a fiánál is mocskosul kihúzta a gyufát, így ő is csak a legszükségesebbeket beszéli meg, de inkább ő is kerüli...


Állatfaj?? Hát, ezt nem mondanám, mert összes állatfajtát többre becsülöm, mint ezt a hárpiát.

23. kevian (válaszként erre: 19. - Bocianya)
2010. jún. 3. 07:33

Dettó!

Amíg nem ismertem ki az anyósomat, azt hittem, hogy kifogtam vele az aranyhalat.


Nagyon sajnálom, hogy együtt kell vele élned. Mondtam is már többször a férjemnek, hogy ha nem lakna az anyja ilyen messze/60 km-re/, már tuti nem lennénk együtt.

2010. jún. 3. 07:33
Úgy látom nem csak nekem van gondom az anyóssal.Az enyém pár napja elküldött melegebb éghajlatra és azt mondta eltiltom az unokákat pedig szerintem alvás időbe senki nem kelti fel a gyerekeket pláne ha helybe lakik a nagyszülő.Engem folyamatosan próbál kigolyózni terhesen ki akart rakatni a saját házunkból.Ahogy olvasom a többieket sem irigylem!!!!
2010. jún. 3. 07:32
sziasztok
20. Bocianya (válaszként erre: 13. - 31b7b5919f)
2010. jún. 3. 07:32
mi meg oviba..én is jövök még
19. Bocianya (válaszként erre: 17. - Kevian)
2010. jún. 3. 07:31
Tudod mi a baj hogy nem volt ám ilyen!
18. Bocianya (válaszként erre: 17. - Kevian)
2010. jún. 3. 07:30
sajna.. nem volt annyi pénzünk anno hogy külön házat telekkel vegyünk igy maradt az ujjá épités és emelet de már bánom jobb lett volna 1 kis öreg visko is csak innan messze...
17. kevian (válaszként erre: 15. - Bocianya)
2010. jún. 3. 07:28

Jézusom!!!!!!!!!!

Egy családi házban éltek?

Vagy panel?

16. kevian (válaszként erre: 13. - 31b7b5919f)
2010. jún. 3. 07:27
Bárcsak az én anyósom is ilyen gyakorisággal látogatna! De állandóan jönne, nem győzöm az indokokat gyártani, hogy miért ne. Nem érti meg, hogy van nélküle is élet..magánélet. Nem tart tiszteletben semmit. Még az imádott unokája is le van, ha ő valamit másként akar.
15. Bocianya (válaszként erre: 14. - Kevian)
2010. jún. 3. 07:27
annyira hogy alattunk..:(
14. kevian (válaszként erre: 12. - Bocianya)
2010. jún. 3. 07:25
Mennyire közel lakik?
2010. jún. 3. 07:25

Az enyémek minden nap kb 3x mennek el a házunk előtt de be sem dugják as képüket hogy megnézzék az unokájukat!A kisfiam 8hós 3x látták eddig.Arrogánsak és mindenbe bele kötnek....Én nagyon utálom őket. férjem meg szenved látom rajta.Szívem szerint jól megerángatnám őket.

Na megyek ovibölcsi menetre és után jövök beszélgetni.:)

2010. jún. 3. 07:22
ja igen és nem létezik neki más csak a számitogépen 1 játék..ha nincs net ki van akadva csapkod kész idegroncs...
11. Bocianya (válaszként erre: 10. - Bocianya)
2010. jún. 3. 07:20
elvárja hogy én vezessem az ö háztarását is.. meg ugye a dédit is én lássam el ezzel nincs gond csak ahogy elöadja magát hát azzal van gond..
10. Bocianya (válaszként erre: 7. - 31b7b5919f)
2010. jún. 3. 07:18

huu mi a gond... tul közel lakik hozzánk de anno amikor messzebb laktunk egymástol akkor is ugyan ez volt ...

irjam azt hogy a léte a baj szoval ilyen embert én még nem láttam nem ismertem..elég bonyolult elég kacifántos ..de röviden..igazibol sz@rik bele mindenbe csak ami neki jo az kell mindenáron az unokályát le hülyegyerekezi na itt telt be a pohár anno na meg persze folyamatosan és mindig csak azt mondom de most tegnap elött végleg

2010. jún. 3. 07:18
Nekem már sajnos apósom nincs, az egyetlen ember volt, akinek képességei voltak arra, hogy anyósom közel normál keretek között mozogjon. Mióta meghalt szegény, azóta anyósom azt hiszi, hogy ő az öreg bölcs, aki nélkül még a wc használat is problémás...
2010. jún. 3. 07:16
Állatfajnak nem mondanám én sem, mert az állatok ösztönlények, az anyósok meg nem normálisak/tisztelet a kivételnek/!!!
7. 31b7b5919f (válaszként erre: 5. - Bocianya)
2010. jún. 3. 07:14

Köszi!

De jó hogy nem én vagyok az egyetlen aki így érez!!!

Nállatok mi a gond?

2010. jún. 3. 07:14
Én most jöttem rá tegnap elött hogy miért is vált el az aposom az anyosomtol hát én megértem az aposomat.. komolyan mondom!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook