Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik nem várják a mensit januárra fórum

Akik nem várják a mensit januárra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. jan. 6. 16:00
Igen nagyon tünderi,en is imadom a kutyakat,föleg azert mert hüek az emberhez es sok eröt tudnak sugarozni magukbol...legalabbis en igy gondolom...Azthiszem meggyöztetek,en is tesztelek holnap:)))
2012. jan. 6. 16:00

Nyuszi valóban tündéri a kutyusod!!!! imádom a kutyákat!! :))

Az a baj, hogy úgysem fogom kibírni, ha reggel rögtön nem jön meg tesztelek úgyis. Aztán meglátjuk mi lesz:)

Reni én is szorítok neked? Te ki fogod bírni, hogy reggel ne az legyen az első?

90. nyuszi85 (válaszként erre: 86. - Öcsi17)
2012. jan. 6. 15:58
na hát lányok bármi van, gyertek azonnal én reggel benézek, hátha valami nagyon jó hírrel jöttök :)))
89. MrRenicica (válaszként erre: 86. - Öcsi17)
2012. jan. 6. 15:57
Hat akkor szoritok,hogy 2 csikos legyen..Csak aztan nehogy csalodjal,ha megis negativ(magambol indulok ki),mert hiaba 10-es a teszt,mindenkinek mas a szervezete...
88. nyuszi85 (válaszként erre: 85. - MrRenicica)
2012. jan. 6. 15:57
jajj de kedves vagy, köszönöm :) vasárnap lesz 9 hetes, tündéri a drága :))
87. nyuszi85 (válaszként erre: 84. - MrRenicica)
2012. jan. 6. 15:57
kimutatja :)) én is azzal csináltam egy nappal a mensi nem vártja előtt :))
2012. jan. 6. 15:52

Na itt, vagyok, csak elkóboroltam :)

Magamat ismerve, reggel én tesztel fogok kezdeni, persze ha nem jön meg addig:) Nem egyforma a szervezetünk így lehet kimutatja, lehet nem. Sok olyat hallani, hogy csak nagyon későn mutatta ki a teszt. Ha minden igaz, akkor nekem 10-es teszt van itthon.

2012. jan. 6. 15:51
Nyuszi most neztem,nagyon aranyos a kutyusod...
2012. jan. 6. 15:48
Akkor csak igy tovabb!En is attol felek hogy nem birom ki,es megcsinalom,nembaj legfeljebb veszek meg tesztet ha ugy alakul.Most csak 25-ös erzekenysegü teszt van ithon,es az lehet nem mutatna ki,mit gondoltok??Öcsi 17???
83. nyuszi85 (válaszként erre: 82. - MrRenicica)
2012. jan. 6. 15:38

Hát köszönöm szépen, őszinte leszek, én sem tudom, hogy hogyan vittem végig ezt az egészet, de itt vagyok és örülök, hogy sikerült talpra állnom és nem abból áll egy napom, hogy végig sírok minden órát. jelentem szenteste óta nem is sírtam a múlton, szóval szerintem nagyon jól haladok, akkor is csak azért buktam ki, mert eszembe jutott, hogy akkor éppen már nem hárman hanem négeyne lennénk a fa körül. na de ennyit erről......


Jajj én nem azért írtam, hogy tesztelj drága, csak hogy én nem bírnám ki :)) én előzőleg sem bírtam és 1 nappal meg is csináltam és már ott volt a halvány csík :)))) de ez én vagyok, remélem hamarosan viszont látom a dupla zebrácskát :))))

2012. jan. 6. 15:34
Fel a fejjel csajok,bizti nektek is összefog jönni,hisz megerdemlitek..Annyira nem lehet igaszsagtalan az elet,hogy azoknak adja meg az anyasagot akik meg sem erdemlik,aki meg vagyik ra annak meg nem,en nemtudom mit csinaltam volna hogyha olyanon mentem volna keresztül mint a nyuszi,meg sokan masok(sajnos),de mi azert vagyunk itt,hogy biztassuk 1mast,nem?En meg nem tesztelnek reggel,mert meg korainak tartom,majd meglatom....
81. nyuszi85 (válaszként erre: 80. - Loretta30)
2012. jan. 6. 15:27
de tessék reménykedni, feladni sosem szabad.... azért vagyunk itt mis is hogy egymást támogassuk amikor már úgy érzi az ember, hogy ennyi volt, higgy nekem, én aztán már tudom. nem sokon múlott tavaly, hogy egy életre feladjam, de a barátok és a hoxás ismerősök nem hagyták, hogy így gondolkozzam :) szóval én sem hagyom neked :DDD
80. Loretta30 (válaszként erre: 79. - Nyuszi85)
2012. jan. 6. 15:23
Köszönöm.. hmm, már nem reménykedem , csak nagyon mélyen a szíve3mben...
79. nyuszi85 (válaszként erre: 77. - Loretta30)
2012. jan. 6. 15:21
annyira drukkolok neked is drága :)) nagyon megérdemelnéd már :))
78. Loretta30 (válaszként erre: 67. - MrRenicica)
2012. jan. 6. 15:15
Mingyá szombat! :)
77. Loretta30 (válaszként erre: 69. - MrRenicica)
2012. jan. 6. 15:14
egyik hónapban ezt, a másikban meg azt, először Bromo-t irt fel, hogy a prolaktinom sok a 20nap körül, de aztán meg köv hónapban semmi baj nem volt az értékkel. Mindettől függetlenül szedtem egy darabig, hogy hátha, de aztán meguntam amellékhatásokat és abbahagytam, ráadásul a legkisebb szedhető adag (napi fél) ugy lehúzta az értéket, hogy a másik nőgyógyászom ellenjavalta ezt a bogyót. Azóta teázgattam, ami ugyanerre a problémára is jó amugy, meg barátcserjéztem is... Most már csak várni kell! :)
2012. jan. 6. 15:13

sziasztok :))


én is vagyok, csak kicsit pihiztem délelőtt, mert nagyon álmost voltam, későn aludtunk el nagyon este, aztán kutyi reggel keltett, meg párom is ment dolgozni.


Amúgy minden okés, mára kicsit mensis hasfájásom van, hőt nem mértem most, úgyhogy másról nem tudok beszámolni én sem.


Nagyon izgulok értetek lányok holnap, én tuti tesztelnék reggel, ha nincs jele mensinek :)))


Mindenkinek megy a drukk ezerrel :))

2012. jan. 6. 13:55
En is jol vagyok,semmi jelet nem latom annak hogy megakarna jönni,dehat az ördög nem alszik,ugyhogy csak remenykedhetünk...mar nagyon vagyunk egy kistesora...:-))))Aztan majd irjal holnap,en is irok...addig is kitartast...
74. Öcsi17 (válaszként erre: 73. - MrRenicica)
2012. jan. 6. 10:52

jujj, ne is mondd :))

Egyenlőre egész jól vagyok:) nem görcsölök még, pedig azt aztán nagyon szoktam :)

Te hogy vagy?

2012. jan. 6. 10:35
Sziasztok!!Öcsi 17-remelem a holnapi nap a mi napunk lesz!!Mar nagyon varom...
72. d838452ed6 (válaszként erre: 59. - Venus81)
2012. jan. 6. 08:43
Szia! Nem hiszem, hogy azért, mert fiatalabb voltál. Nyilvánvalóan a párod miatt nem jött eddig hamar össze. Nem?
2012. jan. 6. 08:09

Jó reggelt!:)

Én még nem merek tesztelni, mivel ez a ciklusom 29 napos lesz tutira :(, ami ma van. Tehát holnapra nem várom.

Pont azon gondolkodtam, hogy ha nem jön össze még egy-két hónapig, akkor tavasszal megpróbálkozom azzal, hogy vizsgálják ki a páromat is, meg engem is

2012. jan. 6. 07:09

Sziasztok lányok :)) ki hogy van ma?


Venus drága üdv köztünk :)) hát a kishúgodnak hatalmas gratula, csakis erőt meríthetünk mi is belőle.


Nagyon drukkolok nektek is.


Nálam semmi extra nincsen, kicsit fájdogál mára a hasam alja, de inkább az mint a petefészek :))))


puszi mindenkinek és szép napot

2012. jan. 5. 21:25
Loretta hat akkor szoritok neked is!!Es a doki mit mondott,mitöl nem estel meg eddig teherbe?Ha nem akarsz nem muszaly ra valaszolnod...
68. Loretta30 (válaszként erre: 29. - MrRenicica)
2012. jan. 5. 21:21
Hát mi már 2,5éve próbálkozunk, de ugy komolyabban, hogy doki meg kivizsgálások, úgy csak 1 éve. igaz fél uton leálltam a dokival, de végülis minden hónapban reménykedünk :) óóó, ha én a 28.cn-on lennék, már lassan tesztelhetnék, ui nekem 26-27 naposak a ciklusaim :). Én 8-10 körül nem várom, remélem most nem is jön meg! Első gyermekem lenne és már nagyon szeretnénk őt, ráadásul szeretnénk kistesókat is! dec 15-én volt meg utoljára...
2012. jan. 5. 20:15
Ha nem jön meg szombaton akkor szerintem en is csak vasarnap reggel tesztelek...Jo ejt mindenkinek...
2012. jan. 5. 20:12
Jo estet lanyok!Szia Venus,neked is sok szerencset!Nalam uj tünet,amit most vettem eszre fürdes utan,hogy feher pöttyök jelentek meg a mellbimbom körül...en igencsak neheznek erzem a melleimet...
2012. jan. 5. 20:05
Remélem is!!!Várni foglak!!Jóéjt neked,nektek is!!Jah és köszi,hogy szóba álltál velem!!:)Szépálmokat mindenkinek!!!
2012. jan. 5. 19:58

Azt mondják a lúgosítás jó !

hogyne írnám meg! :))))

de most elköszönök!!! jó éjszakát, holnap jövök :)))

63. venus81 (válaszként erre: 62. - Öcsi17)
2012. jan. 5. 19:57
Az ám!!Bárcsak 14éves volt akkor most meg már 21:)Kiváncsian várom a fejleményeket...remélem megirod,hogy mivan veled,veletek!!!:)Hogy öszinte legyek most múlt el 2napja...igy ma kezdtük el apával a projectet:))Elkezdtem Joshi lúgositó teát inni,meg folsavat szedni..hátha bejön:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook