Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik nem szeretnének szülni fórum

Akik nem szeretnének szülni (beszélgetős fórum)


27. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 26. - Tavasz007)
2011. júl. 4. 13:22
Igen,Debrcenben.
2011. júl. 4. 13:21

jo, ertem. aki szulni akar, szuljon.


en nem a szulestol felek, hanem a gyerekektol maguktoll es nagyon sokat foglakoztam veluk, lehet, ez votl a baj. Meg latom, h milyen nehez felnevelni egy gyereket normalisnak, ebben az abnormalis vilagban, abnormalis gyereke meg nekem nem kell. :))



Varosban igazan jo elni gyerek nelkul. Ti varosban eltek?

2011. júl. 4. 13:20
Az a baj, hogy túl önző vagyok, szeretek élni, utazni, szórakozni, és úgy beosztani az időmet, ahogy akarom. Nem szeretem a gyerekeket, a sírásuktól megfájdul a fejem, nincs türelmem hozzájuk, pláne az értelmetlen hisztitől akadok ki (meg persze a hisztiző gyereket ajnározó szülőtől. én tuti hagynám, hogy vergődjön csak a földön, úgy is az lesz amit én mondok:D) . Nem tudok gügyögni, nem ismerek egy gyerekmondókát se, nem olvadok el egy kisgyerektől ha "aranyosat csinál". A szüléstől szintén rettegek, a fájdalomtól, hogy megváltozik a testem. Mindig azt mondom páromnak, hogy ez a test nem szülésre termett:D Persze ő szeretne majd egyszer, de nem tudom, hogy én valaha is készen fogok rá állni. A kutyákat jobban csípem:D
24. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 22. - Evawitch)
2011. júl. 4. 13:20
Hát ezt mondom, hogy nagyobb :D
23. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 20. - Evawitch)
2011. júl. 4. 13:20
A számból vetted ki a szót.....:)
22. Evawitch (válaszként erre: 21. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 4. 13:19
A gond is nagyobb vele és az anyagi költségek sem kicsik. :S
21. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 20. - Evawitch)
2011. júl. 4. 13:16
őpedig ugyanolyan mint a macska, csak nagyobb
2011. júl. 4. 13:13

Én sem akarok szülni, nem kell gyerek. Van oka. Erre az ocsmány világra nem látom értelmét egy lélek születésének. Sok időt elvesz a gyerek. Folyton körülötte kell ugrálni és főleg, amíg kicsi, egyedül nem lehet hagyni, ha véletlenül csendre és nyugalomra lenne szükségem. A férfi oda megy, ahova akar, de a nőnek meg otthon kell lennie egész nap. Nem, mint ha nagy mászkálós lennék,de néha csak szeretek menni valahova. Nem tudnék nekiállni értelmetlenül gügyörészni egy gyereknek sem. Ha otthon nem is, de a környezete által, ha akarja, ha nem, eltanul sok rossz dolgot, amivel csak a szülőt terheli. Én elég idegbajos vagyok, nekem nem lenne türelmem ahhoz, hogy folyton bömböl és azt hallgassam. Éjjel aludni akarok, nem pedig fent lenni, mert hasfájós...

Ezek az okok, amiért nem kell nagyjából. (Ha valaki kötekedni akar ezért, hiába, mert a véleményemet nem tudom megváltoztatni, ha fejbe lőnek sem.)

2011. júl. 4. 13:07
Kedves Tavasz!Én már 17évesen is ezt mondtam!Most lassan húsz évvel később is ugyanezt mondom!Egészen egyszerüen nem értem meg erre a dologra és kész!Szerintem nem is fogok....vagy ha igen akkor már késő lesz szűlni....nem is foglalkoztat a téma....és nem érzem magam kevesebbnek mert nem pottyantottam ki magamból 1-2 kölköt.röviden ennyi!A családom ezt már megemésztette!(remélem)
2011. júl. 4. 13:04

Én is sokáig úgy voltam, hogy jaj, csak szülni ne!!!!

Mert féltem!

Igen, féltem a szüléstől!

Ez nagyon nagy visszatartó erő..

És ahogy haladtam előre az éveimben, annál jobban para voltam, ha csak rágondoltam..

Viszont tudtam, hogy ha utódot szeretnék, márpedig szeretnék, mert nagyon vágytam gyerekre, akkor nem tudom elkerülni a szülést (hacsak nem sikerül teherbe esnem, s akkor tán örökbe fogadunk)...


31.-et töltöttem be, mikor aztán az agyam kattant egyet, megéreztem, hogy na, most már tán jó lenne nekifognunk a férjemmel, s ki tudja, tán össze sem jön...;D

De összejött..

Azóta 2 éves a fiam...


De én asszem ennél meg is állok.

Császárral szültem.

Így is szerettem volna a szívem mélyén, bár a dokinak nem szóltam róla.

S mégis így alakult. Én nagyon boldog voltam...:DDD

Így azért mégsem az az igazi szülés...;D


De a véleményem nem változott meg...

Nem múlt el a félelmem a szüléstől, hiszen lehet, a másodiknál normál úton is szülni, amit nemigazán akarok továbbra sem...

Na, meg azért vannak más okok is, amik visszatartanak.

Tehát: Nem akarok szülni....másodikat...;DDD (azt nem mondom, hogy soha, hiszen a véletlen műve is lehet;D, hogy aztán mégis összejönne egy 2.;D, és akkor muszáj lesz vhogy megszülnöm)..


Arra lennék kíváncsi, hogy mások miért nem szeretnének szülni?

Mert már van gyerkőc, s többet nem szeretnének?

Vagy anyagi gondok miatt?

Vagy egészségügyi bajok miatt?

Vagy mert félnek, mint én?

Vagy egyéb ok?

Mert vmi oka van, ha valaki nem akar szülni...

17. Tevecca (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2011. júl. 4. 13:03
Tök normálisan kérdeztem, nem kéne ilyen bunkón válaszolni
2011. júl. 4. 12:59

hat mondjuk arra gondoltam, hogy ki hogyan jutott el ideig, hogy azt mondja, hogy nem akar gyereket.

Elmenyek, rossz elmenyek, miert nem...


meg mit szeretne csinalni az eleteben, mi elteti..

errol is lehet beszelni, csak fantazia kell hozza :)


vagy hogyan kepzeli el az oregkorat...

2011. júl. 4. 12:57
Még fiatal vagyok ugyan, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaha is szeretnék majd gyereket. Persze aztán kitudja mit hoz a jövő, de jelenleg rosszul vagyok a szülés gondolatától is.:D Örülök a témának:D
2011. júl. 4. 12:53
én nem akarok, egyszer már átéltem.De ha babás mamás témáról nem akarsz csevegni-mi értele a fórumnak-vagy végig arról csevegtek nem akarok én se és én se...hát feldobtad a labdát!:)
13. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 12. - Szemmelver)
2011. júl. 4. 12:44
Tetszik a bemutatkozó szöveged!!És milyen igaz!:D
12. szemmelver (válaszként erre: 11. - Tavasz007)
2011. júl. 4. 12:43
hát ersze:)
11. tavasz007 (válaszként erre: 8. - Szemmelver)
2011. júl. 4. 12:43
Es miert nem akarsz szulni? Mert mar szultel????? :)
2011. júl. 4. 12:42
Sziasztok!Nincs ezzel semmi probléma ill. annyi,hogy majd anyucikák jönnek ide tiltakozni....csatlakozom tavaszhoz
9. tavasz007 (válaszként erre: 7. - 432d0af620)
2011. júl. 4. 12:41

hahahahahahah



ide TELLEG azok jojjenek, akik nem akarnak szulni, es ne olyanok, akik szultek, es megvaltoztatta az eletuket, es MIERT nem akarok szulni!!! :))))


azok inditsanak egy forumot, hogy Nem akartam szulni, de szultem, es megvaltoztatta az eletemet....

2011. júl. 4. 12:40
én nem akarok szülni:)
7. 432d0af620 (válaszként erre: 5. - Tavasz007)
2011. júl. 4. 12:38

Egyetértek veled, egy csomó hülye fórum van, és unom a rengeteg "szerintetek terhes vagyok?" fórumot. :-D

Én viszont szeretnék még szülni, úgyhogy lépek is. :-)

2011. júl. 4. 12:38

Én sem akartam szülni..soha..nem is szeretem a gyerekeket... Aham, de az élet közbeszólt, terhes lettem, méghozzá elég fiatalon. 21 vagyok és 5 hós a babám. Ennek ellenére imádom.


Megkérdezhetem miért nem akarsz szülni?

5. tavasz007 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2011. júl. 4. 12:36

hat azert nem fogok nem elinditani egy forumot, mert nehany embernek fajhat. Nagyon sok forum van, ami nekem faj, es megsem irom be, hogy gyerekek zarjatok be ezt a forumt, mert nekem ez faj.


Sajnalom, akinek nem megy, es szeretne. Nem nekik keszult a forum.

4. bnedora (válaszként erre: 1. - Tavasz007)
2011. júl. 4. 12:32
Talán ezért nem kellett volna ezt sem elindítani.
2011. júl. 4. 12:30
sajnalom, ha akartal es nem jott ossze...
2. szemmelver (válaszként erre: 1. - Tavasz007)
2011. júl. 4. 12:28
:)én sem akarok már szülni:)
2011. júl. 4. 12:28

tudom, van ilyen topic, de majd a moderator osszead.

meg mar megint sok a babas topic, ... neha jo mast latni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook