Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik most szeptemberben készülnek az első inszeminációra... fórum

Akik most szeptemberben készülnek az első inszeminációra... (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. dd874e511d (válaszként erre: 33. - Szaszus27)
2012. szept. 16. 16:45

Hát én már ennyi hónap (27) után már nem merek semmiben reménykedni s semmire sem gondolni mert elég csalódás ért már.Én mindig pozití voltam, és ha elbuktam azonnal talpra álltam, és minden hónap az a hónap volt ami tuti most sikerül, aztán látd sehol semmi, pedig mostmár midnen jó. Abban tudok reménykedni, hogy a nyákommal volt valami és nem jutttak fel a katonák, és ezt most áthidaltuk. Remélem.

Ti mióta is próbálkoztok? Miken vagy túl? Kezelések, gyógyszerek,műtét? Mik voltak eddig?

2012. szept. 16. 16:27

Nem tudom miért fájt utána. Közben semmi volt az egész,utána meg olyan forróság volt a hasamban.

Érdekes mert lehet hogy amiatt fájt kifejezetten vagy az is lehet hogy közel volt a repedés és amiatt. Nem tudom.

Duphastont szedek.

2012. szept. 16. 15:06

Drukkoltam és látod időbe voltatok! Szuper, hogy ilyen szép eredményeitek vannak, úgyhogy tessék pozitívnak lenni és kitartást ehhez a "hosszú" két héthez.

Én nem érzek semmi különöset, egyiknél se éreztem. A közérzetem fura néha, időközönként fel tudnék robbani, minde ok nélkül, de ez meg a kapott hormonoktól van.

Kaptál Utrogestant?

Szaszus, szerintem ez mindenkinél más, volt aki semmit nem érzett, volt akinek fájt. Nekrem volt mindwegyikben részem. Az első két beavatkozásból alig éreztem valamit, mosolyogva jöttem ki a fél órás pihi után. A harmadik úgy fájt, hogy beavatkozás közben lejöttek a könnyeim és még utána is fájdogált a hasam.

33. szaszus27 (válaszként erre: 31. - Dd874e511d)
2012. szept. 16. 12:23

Nem sikerülni fog hanem mááár sikerült!!!!Ezt mondogasd, és már jelen időben tudatosítod a testeddel hogy Ő ott van, és támogasssa a szervezeted a megfelelő dolgokkat!( hormon sárgatest stb)

2 hét és nagy pozi leeesz!!!

Mitől fájt a hasad egyébként???Mindenkinek fáj?

2012. szept. 16. 11:20
Ritu te érzel valamit?
2012. szept. 16. 10:50

Megvolt a dolog.Ezen is túl vagyok,sajnos el kellett idáig jutni.De hátha itt a vége :)


Fél9re kellett menni,negyedkor lett meg apa a dologgal,bementünk,vártunk kb 20percet,utána bementem,apa nem romlott 80 millió továbbra is 70%tökéletes,nekem jobb most repedt bal kb este fog a szuritól.

Maga a beavatkozás nem fájt csak kicsit feszítő érzés volt,pár percig tartott,utána fájt a hasam,kb negyed óráig.Van bent valami géz délben kell kitenni. Fél órát feküdtem bent utána,hazajöttünk és azóta is fekszek.

Nagyon bízom benne hogy sikerült. Peték vannak,apa katonai szuperek,ott vannak a célban úgyhogy muszáj sikerülnie.

Tudom kevés akinek sikerül az első,de miért ne lehetne ebben szerencsénk ha már eddig nem volt. Az időt jól elcsiptük úgyhogy már csak két hét és hátha.

30. szaszus27 (válaszként erre: 29. - Dd874e511d)
2012. szept. 15. 16:17
Szorítok....nagyon drukkolok!!!Írj milyen volt!!!!??
2012. szept. 15. 10:48
21 és 19.5 mm megkaptam a szurit,holnap reggel 9kor információ.
2012. szept. 14. 09:21

Szia Szaszus! Üdv köztünk. Én a Győribe járok.


Totál megértelek, én is izgultam, mert a másodiknál már egy picit későn történt a beavatkozás. De most időben volt, pedig előtte is szombaton este 10kor kellet beadnom, meg most is. Ki érti ezt? Amúgy attól, hogy megreped, még meg van az esély, hogy megtermékenyüljön. Úgy tudom, hogy peteéréstől számított 24 órán belül van esély.

2012. szept. 13. 20:51

Most azton izgulok, hogy nehogy késő legyen. Nem értem miért nem adatta be honap este a szurit... Hiszem akkor még honap nőhettek volna, meg mire hat a szuri addig is, és akkor vasárnap reggel mehetett volna a buli. Nem értem miért kell szombat hajnal6kor egy uh, és majd csak akkor utána a szuri. Mármint az uh az oké, de nem értem, hogy akkor majd csak aznap kapom meg a repesztőt és akkor ha reggel megkapom akkor vasárnap csak este reped meg a szuritól, és mi van ha magától megreped vas reggel??? hisz aznap reggel a 14.cn leszek.

Nem értem. Én azt hittem holnap kapom a szurit.

2012. szept. 13. 19:26

Sziasztok!


Csatlakoznék....Mi is ebben a hónapban megyünk inszemre!

Most clostyzom, jöv hét kedd uh,és nagyon kíváncsi vagyok!!!

Ez az első úgyhogy minden bizodalmunk ebben van!

Mi Bp Kááliba járunk!Jön valaki jövő héten?

25. Ritu0708 (válaszként erre: 24. - Dd874e511d)
2012. szept. 13. 17:17

Szia!


Nagyon szépen megnőttek. Megy a drukk, hogy még nődögéljenek! Minden szuper lesz!!

2012. szept. 13. 16:00

11cn vagyok ma, megvolt az uh.

bal 18mm jobb 17 mm.

Szombaton kora reggel kell menjek ujra uh-ra , nniük kellene még egy kicsit,ugyhogy ha minden jól megy 20 é21 milisek lesznek, akkor kapom meg a szurit és vasárnap délután lesz az inszem.

2012. szept. 12. 13:59

Szai!

Nem, holnap fogok menni du1re mert nem fáj egy kicsit sem a hasam, pedig mindig megérzem a pé-t, szóval ugy döntöttünk ráérek holnap menni. Majd látjuk.

22. Ritu0708 (válaszként erre: 20. - Dd874e511d)
2012. szept. 12. 13:06

Szia!


Mi újság? Mi volt az UH-n?

2012. szept. 10. 18:35

Szia!


Igen, megtörtént, 1/4 1kor. Bal oldalon volt egy 22mm-es és egy 14mm-es, a jobb oldali petefészekben már nem volt ott. Azt mondta a doki, hogy épp repedés előtt állok,amikor megcsinálta. Nagyon bízok, hogy most minden másképp lesz, mivel az előző két alkalommal. Kiváncsi leszek milyen hírekkel jössz szerdán.

Nekem mosz 16 hosszú nap következik.

2012. szept. 10. 12:55

Szia!

na megvolt az inszem? Ugy számoltam ma reggel lehetett. Mekkorán repedtek meg?

Én majd csak szerdán megyek, már nagyon várom, hogy teljen a hét.

2012. szept. 8. 16:07
Az egyik 18mm, a másik valamivel kisebb. Ma este pontban 10kor kell beadnom, kerti partin leszünk, úgyhogy viszem magammal, aztán majd ott megoldom.
18. dd874e511d (válaszként erre: 17. - Ritu0708)
2012. szept. 8. 13:10

Mekkorák? Mikor adod be a repesztő szurit???


Én még csak a 6. napon avgyok, holnapig eszem a clostit, és szerdán megyek uhra.

2012. szept. 7. 20:49

Szia!


Kéz db tüszőcském van, méretileg is egész jók. Hétfőn inszem!! Majd holnap kell még telefonálnom az időpontért. Veled mizu?

16. dd874e511d (válaszként erre: 15. - Ritu0708)
2012. szept. 7. 20:35
Na mi volt az uh-on?
15. Ritu0708 (válaszként erre: 11. - Dd874e511d)
2012. szept. 6. 15:53
Ma vagyok 11.napon. Holnap megyek ultrahangra, és meghatározza az inszem napját.9. napon is volt UH+vérvétel. Sajnos a véreredményem nem lett olyan szuper, egy kicsit alacsonyak lettek az értékek. Az előzmények röviden: 2 elzárt petevezeték nálam, a férjemnél hereviszér. elvileg mindegyikünket "helyre rakatak", de ennek ellenére sem jön össze. Megcsinálták már a házas élet utáni tesztet is, az is viszonylag rendben volt. Én clostit nem szedhetek már, mert az első nőgyógyászom két évig szedette velem (mint kiderült a két elzárt petevezető mellet) és tömnkre vágta a méhnyálkahártyámat, úgyhogy én a Kaáliban már egyszerre szurikat kaptam. 3. naptól naponta 1 ampulla injekciót kell beadnom magamnak. Ma reggel volt a 9., a hlonapi majd az UH eredményétől függ. Nagyon kiváncsi vagyok, mekkora tüszőim lesznek?!
14. 4d6dc41564 (válaszként erre: 13. - Dd874e511d)
2012. szept. 6. 12:09

Mi is több mint egy év sikertelenség után mentünk orvoshoz, tavaly májusban kiderült, hogy páromnál gondok vannak, spermakép 90% álló.Herevisszere volt, rögtön műtötték, novemberben már 70% mozgó, ebből 35% élénken.De csak nem akart sikerülni.Ő szedte a gyógyszereket, nekem meg február 1.-én csináltak lapar+hiszter, átfúvás, mindent a legnagyobb rendben találtak.Február 4.-én volt utoljára menzim, utána spontán sikerült, április végén missed ab, de nem tudni miért állt le a szíve.Párom azóta nem szedett semmi gyógyszert, de augusztusban megnézettük megin a spermákat, sajnos lelassultak, nem tudni, hogy miért, én arra gondolok, hogy túl sokat idegeskedik a munkahelyén.Eredményei jók.Most ö szedi 3 hónapog a clostyt.Nekem is felírta a dokim a clostyt még februárban, de nem volt rá szügség.Szedném én most is, csak nem igazán értem, hogy minek, ha van peteérésem.Jövő héten megyek hozzá, annyi mindent megszeretnék kérdezni, de mikor ott vagyok, inkább nem kérdezek semmit.

Én is gondoltam arra, lehet hogy van valami összeférhetetlenség kettőnk köztm és azért nem sikerül, de nagyon nem vagyok képben ezzel a témával, nem is tudom, hogy milyen vizsgálatokkal állapítják ezt meg.

13. dd874e511d (válaszként erre: 6. - 4d6dc41564)
2012. szept. 6. 11:46

Szia! Nekem policisztás ováriummal kezdődött, nem volt mensim egyáltalán, utáan szépen ir-em is lett, meghiztam, kinlódtunk hónapokig, hogy hármas kezelés meg minden de nem ért semmit, ugyhogy nagynehezen rávettem magam a laparra(hál istennek, jó hülye voltam, hogy nem hamarabb mert a dokim már tavaly meg akarta csinálni)azonnal utána 8 napra rá megjött, levették a vért 3. 21. mnap és tökéletes lett azonnal minden, folyamatosan néznek 2 havonat, de minden a legnagyobb rendben vérügyileg, lefogytam magától,helyreállt az inzulis is, és a műtét óta rendesen mensizek, 27 naponta napra pontosan, és van peteérésem is, csak eddig még mindig nem sikerült, és ezért lesz inszem, mert az az elképzelés, hogy a hüvelyem kémhatása nem jó közeg a spermáknak és megöli őket vagy pedig annyira sürü a nyák a méhszájnál, hogy nem jutnak át.

Én ezért nagyon bizom az első sikerében ,mert ha minden adott akkor csak ezzel lehet a baj:) remélem.


Neked mi a konkrét eü problémád ami miatt nem sikerül?

12. dd874e511d (válaszként erre: 3. - Ritu0708)
2012. szept. 6. 11:41
Te hanyadik napon tartasz? Milyen stimut kapsz és mik az előzmények?
11. dd874e511d (válaszként erre: 3. - Ritu0708)
2012. szept. 6. 11:40

4. napon vagyok.Tegnap kezdtem a Clostit. Kedden vagy szerdán megyek uh-ra, hasfájástól függően 9 vagy 10. nap nézi meg. Mindig nagyon érzem a peteérést 3-4 nap utána egy nap nagyon erős és utána megszünik szóval nagyjából mindig be tudjuk lőni.

Nekünk ez lesz az első inszem.

2 éve sikertelenek vagyunk, bár egy évig fölöslegesen próbálkoztunk, pcos és ir bajom volt, idén tavasszal megműtöttek és azonnak helyre állt a hormon az inzulin, lefogytam, és van spontán peteérésem is azóta, mégsem siekrült eddig.

Volt stimus hónapom is meg sima is de semmi.

Nagyon bizom benne, hogy mivel a férjem spermaképe tökéletes és nekem is rendben van minden, csupán azzal lehet a baj, hogy utközben elvész a dolog valahol.

Én ugy vagyok vele, hogy itt már nincs lacafacázás, ennek sikerülnie kell.

10. Ritu0708 (válaszként erre: 9. - 4d6dc41564)
2012. szept. 6. 10:26
Nagyon sokan várnak a bejutásra Győrbe, de nem lehetetlen. Amikor eldöntöttétek,hívd fel őket, mert mi decemberben hívtuk őketfel először és január második felére kaptunk midőpontot. Szerintem ha személyesen mészoda, akkor se igen tudnak előbb időpontot adni. Írok privit is!
9. 4d6dc41564 (válaszként erre: 8. - Ritu0708)
2012. szept. 6. 09:22

Mi is oda készülünk.Talán még megvárjuk ezt az évet, most írtak fel páromnak 3 havi closty kúrát,nálam mindent rendben találtak.

Azt hallottam, hogy nehéz bejutni a győri kaáliba, igaz ez?Jobb személyesen időpontot kérni?

Szeretnék egy olyan orvost, akiben megbízhatok, mert a sok év alatt túl érzékennyé váltam, nehezen bízok meg az orvosokban.

Neked is sok sikert, nagyon szurkolok mindenkinek!

2012. szept. 6. 07:49

Jó reggelt Mindenkinek!


Nálunk is nagyjából minden rendben van, nálunk sem kizárt, hogy természetes úton ne lehetne babánk. Azonban erre várunk 3,5éve. Mindig azt mondja a dokim, hogy nem a legjobbak az eredményeink, de nem is olyan rosszak.

Én ma vagyok a 11. napon, holnap megyek ultrahangra és meghatározza a doki az inszem napját. Amúgy én Győrbe járok a Kaáliba.

Poppi nagyon sajnállak!

7. Zsebibaba516 (válaszként erre: 6. - 4d6dc41564)
2012. szept. 6. 07:24

Nagyon sajnálom, hogy nem volt szívhang :(

Nálunk nagyjából minden rendben van, elvileg összejöhetne természetes úton is, mégsem akar, lassan 3 éve. Egyetlen konkrétum, hogy a jobb petevezetőm túl szűk. Úgyhogy a doki inszemet javasolt.. úgyhogy most kezdünk :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook