Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik már több mint egy éve vágynak Babára! fórum

Akik már több mint egy éve vágynak Babára! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
28. foxy girl (válaszként erre: 25. - 1f90b5384f)
2010. okt. 17. 23:49

Szia Orsi!

Hogy ne lehetne! Örülünk neked!

Akkor kb egyforma ideje várunk Rá :-)

Tudom, várakozni a legnehezebb, de hátha akkor gyorsan jön majd ha már mindent rendbetesznek.

Kitartás!

Nem tudsz esetleg máshová menni, ahol hamarabb is kapsz időpontot? vagy hülyeséget kérdeztem?

27. 1f90b5384f (válaszként erre: 26. - Nyunya4)
2010. okt. 17. 19:52

Szia Nyunya! :D

itt is találkozunk?? :D


:)

:-*

26. nyunya4 (válaszként erre: 1. - Foxy girl)
2010. okt. 17. 19:44

szia !


Nemrég inditotam egy Pcos lányok babára vágyva fórumot , gyere beszélgess ott velünk .


szia nyunya

2010. okt. 17. 19:27

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!!!

ha lehet! :)


Mi is sajnos már másfél éve várunk manócskára,, de eddig még semmi! :(

Dokinál voltam már ezzel a problémával... sajnos nagyon magas a tesztoszteron szintem... :S

Endokrinológushoz küldött, januárra kaptam időpontot! Olyan messze van még... :(

24. foxy girl (válaszként erre: 23. - Mézgapaula)
2010. okt. 17. 00:40

én is drukkolok neked!!! sztem simán lehet h az FSH szinted miatt nem jött még össze :-( de ha mégis összejön, nem hiszem h ettől baja lesz mert ez a hormon inkább a teherbeesésnél fontos.

Nálunk még nem tuti h lombik lesz, hétfőn megyünk konzultációra, még stimulálni fognak sztem, csak ha azzal sem megy akkor jön a lombik mert az inszeminek nem sok értelmét látom, meg a doki sem (mármint az én egyéni esetemben)

2010. okt. 16. 21:01

Szia Foxy, itt is!:-)

Nem is tudtam, hogy nektek mar a lombik lesz a kovetkezo lepes:-(

De ne csuggedjunk, elobb vagy utobb sikerulnie kell!!

En most endokrinologiai vizsgalatra jelentkeztem be, mert a TSH-m a kivanatos szint felett van, bar ez eddig egyik nodokinak sem tunt fel. De meg tobb, mint 1 honap, amikor tudnak fogadni, ki tudja, mikor lesz ennek eredmenye. Nem is tudom, addig merjek -e probalkozni, mar attol is felek, hogy netan valami baja lesz a babonak, ha igy osszejon.

Sajnos nagyon sokaig halogattam a gyerekvallalast, most meg szaladgalhatok fuhoz-fahoz:-(

Drukkolok mindenkinek!

22. Orsi86 (válaszként erre: 20. - Szamy36)
2010. okt. 16. 11:24
Szia! Biztosan nagyon nehéz lesz. Engem is nagyon megviseltek az időpontok. Az első babám 2009 júliusban született volna a második meg 2010 Juniusban. Nagyon nehéz rájuk gondolnom, még mindig. :( Szerintem csak akkor fog múlni a fájdalom amikor a kezünkben tarthatjuk a babánkat! Igazad van, soha nem szabad feladni!
21. foxy girl (válaszként erre: 20. - Szamy36)
2010. okt. 16. 03:31
ez a beszéd!!! :-)
2010. okt. 15. 20:24

Feladni soha nem szabad. Az inszem valóban nem tuti, de nekünk a 3. sikeres volt, csak nem maradt velünk a baba. Karácsony nagyon rossz lesz, mert akkor született volna:(

Sok keserűségen átmentünk, de remény mindig van!!!!!

19. pidiko (válaszként erre: 7. - Foxy girl)
2010. okt. 15. 20:00
Tudom:( de nem is adom fel a reményt:)
18. foxy girl (válaszként erre: 13. - Kia81)
2010. okt. 15. 16:07

Egyébként szurkolok h minden rendben legyen, de miért is ne lenne, igaz?

A pozitív hozzáállás nagyon sokat segít!


Én a férjemmel hétfőn megyek a Kaáliba, Győrbe, meglátjuk mit mondanak

17. foxy girl (válaszként erre: 12. - Nyunya4)
2010. okt. 15. 16:05

Szia! Az első fórumban ahová becsatlakoztam itt a hoxán annak idején, volt egy lány, szintén PCOS-es és pár hónap próbálkozás után késett a mensije, már vagy a 40. ciklusnapján tartott (persze ez nála megszokott volt h harmincnehány napra jön meg) a tesztjei negatívak voltak, így elment dokihoz h mizu odabent, félt h gond van.

A doki mondta neki h ne a mensijét várja, mert épp most van peteérése, úgyhogy ha akarják az a babát, akkor gyorsan menjen haza és kapja el apát!

Két hét múlva pozit tesztelt!!! Már nemsokára szül :-)

16. foxy girl (válaszként erre: 13. - Kia81)
2010. okt. 15. 16:02
Nálunk is valszeg lombik lesz, mi az az ICSI?
15. foxy girl (válaszként erre: 11. - Orsi86)
2010. okt. 15. 16:02
Nagyon szurkolok!!!! és igen, légyszi priviben írd már meg a nevét, hátha nálam is rájönne mi a bibi
14. Kia81 (válaszként erre: 10. - Foxy girl)
2010. okt. 15. 15:05
Így is lesz! :-))))))
13. Kia81 (válaszként erre: 9. - Foxy girl)
2010. okt. 15. 15:04
Nálunk az inszem-et ki is zárták, első lépés rögtön a lombik, azon belül is az ICSI.
2010. okt. 15. 14:46

szia !


mi is egy éve várunk a csodára , de nem jön, mert nekem is Pcom van mint pidikonak.

11. Orsi86 (válaszként erre: 8. - Foxy girl)
2010. okt. 15. 14:41
Nekem is sokáig nem találták az okot. 2 év alatt kb 8 orvosnál jártam. Köztük neves szakembereknél is, meddőségi központ, magánorvos. Aztán kiderült,hogy a méhnyálkám túl vékony, ahoz elég vastag,hogy terhes legyek, de ahogy nő a baba onnan kiszakad és elvetélek. Erre egy egyszerű gyógyszert kaptam, amit havonta 5 napig kelett szednem. 5 hónap alatt helyre jött a hormonszintem. Ha szeretnéd megírom a doki nevét. Mondjuk, még nemtudom,hogy sikeres volt-e a kezelés, de bízom benne,hogy igen.
2010. okt. 15. 13:51
Jah, és mindenkinek örülök! Köszöntelek titeket!!! Remélem hamarosan átnevezhetjük a fórumot, "Akik sokáig vártak a csodára"- címűre :-DDD
9. foxy girl (válaszként erre: 4. - Szamy36)
2010. okt. 15. 13:49

Hajrá-hajrá Szamy! Nagyon szorítok!!!

Nálunk az inszemi a következő lépés, de arra olyan kevés esélyt adnak, 5 %-ot, úgyhogy lehet inkább lombik

8. foxy girl (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2010. okt. 15. 13:47

Megkérdezhetem mi volt az ok? csak ha van kedved, akkor válaszolj

Persze voltunk orvosnál, a férjem is, én is amikor egy éve próbálkoztunk.

Minden létező vizsgálatot elvégeztek rajtunk egyenként és összeférhetetlenség ügyében is.

Nálam volt más jellegű, ami lehetett oka a meddőségnek, de sajnos miután helyrehozták sem lett jobb a helyzet.

7. foxy girl (válaszként erre: 2. - Pidiko)
2010. okt. 15. 13:45
Sajnálom! :-( ez megnehezíti kicsit, de fel a fejjel, nem kizáró ok!
2010. okt. 15. 13:10
Sziasztok Sorstársak! Pont egy évvel ezelőtt nem vártam a pirit. Sajnos azóta is jön. Novemberben lesz az első lombikunk, reméljük akkor, ésa addig is minden rendben lesz.
5. pidiko (válaszként erre: 4. - Szamy36)
2010. okt. 14. 18:08
Szia!Reménykedjünk együtt:)
2010. okt. 14. 18:06

Sziasztok!

Sorstárs vagyok. 5 inszem, egy vetélés után. Most a sorsra bíztuk a dolgot. Reménykedünk.

2010. okt. 14. 15:53

sziasztok!

Foxy girl orvosnál voltál már,hogy megnézzék van-e valami oka,hogy nem jön a baba?

Én több,mint 2 éve várok a csodára. Eddig kétszer voltam terhes, de ezek vetéléssel végződtek. Ebben az évben januárban találták meg a problámát ami miatt megszakadtak a terhességeim. Három hónapja jöttem rendbe és azóta próbálkounk, de sajnos sikertelenül. :(

2. pidiko (válaszként erre: 1. - Foxy girl)
2010. okt. 14. 15:38
Szia mi is lassan másfél éve próbálkozunk sikertelenül:(ÉS úgy néz ki pcos-om is van:(
2010. okt. 14. 15:35

Sziasztok! Én már több fórumon is utolsó maradtam mint Babára váró, így mivel ott már kilógok a sorból, gondoltam indítok egy olyan témát, ahol hozzám hasonló helyzetben lévőkkel beszélgethetek.

Mi a férjemmel másfél éve próbálkozunk, egyenlőre eredménytelenül.

Várok ide minden sorstársat! :-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook