Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... fórum

Akik már találkoztak az ikerlángjukkal... (beszélgetős fórum)


2013. júl. 18. 13:51

Ja, és még egy! Ha már hetek, hónapok óta nem beszéltünk, elég csak gondolnom rá, vagy vele kapcsolatban bármire, és pár napon belül hív. :)

Egyszer egyik éjjel nagyon erősen gondoltam rá, úgy éreztem, itt van, és arra gondoltam, talán most álmában érzi, hogy rá gondolok. Másnap hívott, hogy nem tudott aludni, arra ébredt kétszer is, hogy furcsa érzése van... Kétszer gondoltam így rá aznap éjjel, és el is mondtam neki, hogy lehet, miattam nem aludt. Azóta kerülöm az efféle dolgokat, mert azt szeretném, ha neki jó lenne, és boldog lenne.

2013. júl. 18. 13:48

Én már találkoztam Vele! 10-11 évvel ezelőtt, amikor elkezdtem megvalósítani az álmaimat, akkor hozta Őt a sors. A zene hozott minket össze, a mai napig nagyon jókat alkotunk együtt, és mély barátság van köztünk. Volt mindent elsöprő szerelem is, semmihez sem fogható! Sajnos nálunk a körülmények úgy hozták, hogy úgy nem maradhattunk együtt, de mélyen bent mindketten érezzük a mai napig, hogy összetartozunk, amíg csak élünk. Mindig ugyanazok a dolgok történnek velünk, ugyanabban az időben! A bioritmusunk teljesen megegyezik! Ezen sokat csodálkoztunk akkor is, ma is. Együtt találtunk rá mostani párjainkra, egy hét különbséggel! Egyszer futottunk össze együtt velük, nem máshol, mint a Budapest Parádén, mindketten ritkán járunk a fővárosban. És épp abban a tömegben?!

Egy időben kezdett haldoklani a két kapcsolat, tavaly, az év második felében. Nem tudtunk egymás gondairól addig, míg fel nem hívott, és elmesélte.

Egyszerre veszítettük el édesapáinkat is. Az apukáink, akik annyira büszkék voltak ránk, nagyon bíztak a zenei sikereinkben.


Az utóbbi időben valóban történik valami az univerzumban... Hirtelen megvilágosodtam, eddig nem voltam biztos benne, de most már 100 %-osan tudom, hogy mit akarok az élettől, mi a feladatom, a küldetésem, és most mindent meg is teszek azért, hogy úgy legyen! Abban a percben, ahogy megvilágosodtam, jöttek sorban az új lehetőségek, és azóta is jönnek folyamatosan. :)

Pár éve egy időre felfüggesztettem az álmok megvalósítását, mert megszületett a két kicsi babám, most folytatom. :)


Őt még nem adtam fel, sőt! Mostanában egyre erősebb az érzés, hogy mi összetartozunk, napi szinten órákat beszélgetünk mindenről. Meg tesszük a dolgunkat együtt. :) Csak hát, Ő valamiért fél, úgy érzem! Én is féltem akkor, de most már nem!


A jelenlegi párom a duálpárom lehet, a szöges ellentétem. Eddig még jó volt, hogy kiegészítjük egymást, nagy szerelem volt sokáig, évekig, de talán azért mert sok mindent meg tudtam neki bocsájtani, ha elköltözött, visszavártam, visszafogadtam, hasonlók. De most már idegesítő a sok különbség. Nagyon nem működünk, sajnos voltak súlyos dolgok, amiket nem tudok csak úgy elfelejteni, pedig nagyon igyekeztem...


Nagyjából ennyit akartam ide írni. Ha pozitívan gondolkodsz, ráállsz egy pozitív hullámra, jönni fog az ikerláng! Rajtatok múlik, kihasználjátok-e, hogy találkoztatok. Lehet, hogy nekünk a barátság adatott, és hogy jókat alkossunk együtt. Ki tudja?

155. f758a7200f (válaszként erre: 153. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 16. 11:25
Ez nagyon szép!:)
154. f758a7200f (válaszként erre: 152. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 16. 11:15

A külső másodlagos, a szemek hasonlítanak. De azt hiszem, amikor egymasra talalnak, nekik ez mar teljesen lenyegtelen lesz:))))


En sok karmikus part lattam mar de ahhoz tul fiatal vagyok, hogy ki tudjam mondani, mennyire voltak vagy vannak ezek kozott ikerlangok, mert van koztuk sok, akik mar szetmentek es a hosszu, eletreszolo baratsagok kozott pedig nem lattam meg olyan harmoniat amire azt mondhatnam, hogy ez most ikerlang IS, vagy olyasmi. Szoval igy a kornyezetemben nem tudnam ranyomni senkire ezt a belyeget. Ez nem jelenti azt, hogy nincs koztuk ilyen csak hogy en ehhez keves vagyok megerteni.


A karmikus kapcsolatokra viszont nagyon sok peldat latok, a sajatom is az de ezt sokkal konnyebb ertelmezni mint az ikerlang jelenseget, erre egy kis tudatossaggal rendelkezo is hamar rajon, igy nem mondhatom, hogy akkora ezo-zseni lennek:DDDD

2013. júl. 16. 10:55

Talán ideillik ez az írás:


Világszerelmesen


A Kitágultság Misztériuma, amikor lángokban a Szív, és nincs különállás; bármerre tekint is a szem, a Világ Egységben ragyog. A Világszerelem fókuszmentes, személytelen, aranyfényű áramlás, amely végigsimogat mindent, amivel vagy akivel találkozik, de nem ragad le és nem keres kötődést – csak VAN. Lobog, gyógyít, vágyak nélkül. Nem tud nem áradni, ez nem akarás kérdése: megszületett, és hatást gyakorol mindarra, ami körülveszi. Tisztítja, emeli fényével az egész Mindenséget, anélkül, hogy ez bármilyen erőfeszítést kívánna tőle. Ez az az állapot, amely egyre inkább állandósulva megrengethet Eget és Földet; ez az, ami a személyiség határain felülemelve a benne lubickolót, bearanyozza a Létezést. Istenivé avatja az embert, és bizonyítékot hoz: nem vagy más, és nem is voltál más soha, csak maga a SZERETET. Ami pedig ezen túl van: illúzió, szemfényvesztés, elme-trükk… Kockázatos Szerelembe emelkedni a mai világban. Még sincs más lehetősége az emberiségnek az önmegváltásra, a felemelkedésre. Ha fejest ugrunk a Pillanat Csodájába, megértjük: így válhatunk sebezhetetlenné… A Szívben fogant VilágSzerelem a kulcs az Istenesüléshez.

(csszabovirag)

152. 2dfcd669cb (válaszként erre: 150. - F758a7200f)
2013. júl. 16. 10:41

Hát ezt én még nem hallottam! De nem is láttam még ilyet, akinek egyformák lennének. Pedig ismerek egy-kettőt. Én azt olvastam, ritkán jellemző a külső hasonlóság, hiszen a lelkük egyforma, a szemük pedig tükörkép! Tehát saját magamat látom benne. (a szemében)

Sőt... inkább azt olvastam, hogy külsőleg általában nem illenek össze, egyáltalán nem egymás ideáljai. De ez nem is lényeges a számukra, a külső másodlagos. Sőt nagyon gyakori a korkülönbség. Akit ismerek egyiknél több, mint 20 év a pasi javára, másiknál kb. 15 a hölgy javára. Mindkét pár a közös küldetésükben dolgoznak, tökéletesen kiegészítve egymás munkáját. Nagyon szép ezt látni! Mindig örül a szívem, amikor látom őket! :)

151. 2dfcd669cb (válaszként erre: 149. - F758a7200f)
2013. júl. 16. 10:31
Igen, így van! :)
2013. júl. 16. 09:36

Ami szerintem meg egy nagyon furcsa dolog, de rengeteg helyen leirjak, az az, hogy az ikerlangoknak egyforma a szemszinuk es a tekintetuk.


Most mielott valaki elkezdene keresni az utcan az osszes vele egyforma szemszinu ember kozott az ikerlangjat (ez nagyon vicces lenne!:D), erdekes, hogy ezt pont eleg nehez felismerni mert mi a sajat szemunket es tekintetunket csak a tukorbol ismerjuk es nem pedig azt, amit masok latnak a tekintetunkbol. Szoval nagyon nehez is lenne felismerni a tomegbol, hogy kinek van ugyanolyan mint nekunk, hiszen nincs viszonyitasi alap es a fenykep csak egy reszet adja vissza:))))


Ha ez a dolog igaz, vegulis akkor is elmehetunk mellette siman az utcan ugy, hogy eszre sem vesszuk mert amig nem vagyunk egy szinten, addig nem jelez egyikunk "radarja" sem. De allitolag egyformak az ikerlangok szemei:)

149. f758a7200f (válaszként erre: 148. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 16. 09:28

Igen, egyetertek, ezzel nem akarom lebecsulni azt, hogy az ikerlangok kozti szex az a legmagasabb minosegu szex, csak azt akartam kihozni, hogy nem azert nem jo valakinek a szexualis elete, esetleg nem azert nem talalja elete szerelmet mert eddig nem talalkozott ossze az ikerlangjaval, hiszen egy kiteljesedett ember barki massal is tud jot szexelni, szerelemben megoregedni stb.stb.


Az ikerlangukkal meg egyebkent is szuletesunk ota van egy osszekoto fonal, szoval soha nem vagyunk nelkuluk, vagy "egyedul" vagy ilyesmik. Aki felreertelmezi a dolgokat es egy ilyen talalkozastol varja a csodat, az azert nem fog osszefutni testi sikon az ikerlangjaval mert nem kepes felmerni, hogy elobb kell rendbetennie mindent es amikor mar a talalkozas nelkul is teljes lenne az elete, csak akkor all keszen.


Nem arrol szol, hogy 2 erzelmi katasztrofa osszetalalkozik es egyutt megvaltjak a vilagot, tokeletes szerelem lesz koztuk. Megis, a legtobben a bennuk hianyzo dolgokat keresik. Ezt meg lehet talalni egy karmikus tarsban, viszont az ikerlangban nem, ugy ertem, az ikerlangok 2 egesz talalkozasa (2 egesz, akikben a ferfi es noi tulajdonsagok egyensulyban vannak, de az egyik no, a masik ferfi). A karmikus tars pedig lehet olyan, aki velunk ellentetes, hogy megtanitsuk egymast dolgokra. Es ez lehet siman azonos nemu is:)

2013. júl. 16. 09:12

Valóban így van. Az ikerlelkek szerelme nem mindent elsöprő földi szenvedély, amit a testi kívánás határoz meg. Ez a szerelem jóval több romantikus lobogásnál. A lélek szerelme ez. :)

Ez a szerelem nem öncélú. Nem önzés, hanem egyfajta szolgálat. A szívcsakrában születik meg, és onnan táplálkozik. Képes vagy világszerelembe esni, mert ez a szeretet táplál, amiből tudsz meríteni, és tudsz adni. Szeretni feltétel nélkül, ezzel emeled a környezeted rezgését, így szolgálva a felemelkedést! :)

S valóban nem minden esetben jelent párkapcsolatot. Vannak, akik barátként, munkatársként tudják beteljesíteni ezt a küldetést!

147. f758a7200f (válaszként erre: 145. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 15. 19:03

Igen, így már korrekt, mert azért hiába egy olyan korszakot élünk, ahol sűrűsödnek az ilyen karmikus események és tisztázni kell sok-sok dolgot, azért nem hiszem, hogy egyformán reagálunk, úgy értem, vannak akik érettebben kezelik, vannak akik nem.


Egy bizonyos pontig tudsz jóvá tenni, mert ha elrontod, ugye megismétli magát a helyzet és újra lehetőséged van rá, hogy kijavítsd a hibát, de a folyamatos hülyeség ellen nem sokat lehet tenni, és ha valaki tényleg egy önző, vagy csak egyszerűen nem tudja fogni a lényeget, akkor nem lesz ugyanazon a szinten, mint egy másik, aki tudatosabb vagy ösztönösen érettebb gondolkodású.


Ezért karmikus szempontból nem látok semmi logikát, hogy az, aki sorra hibázott, ugyanúgy és ugyanazt kapja mint az, aki meg véletlenül, vagy direkt, de nem hibázott.


Egyébként ha már olvasnivalóknál járunk, én olvastam olyat is, hogy nem törvényszerű, hogy mindenki találkozik és egyesül az ikerlángjával, vagyis lesznek olyan esetek is, amikor erről lekéstek. Ez még az utolsó pillanatban is előfordulhat egy ikerlángpárral, vagyis amikor már végigjárták az egész rögös utat, eljutottak arra a szintre, és már-már majdnem egyesülnek, de az egyiket visszaránthatják más erők, pl. energiavámpírok. Ezt mindenki értelmezze úgy, ahogy akarja.


Nagyon szépen le lehet élni egy egész életet egy olyan emberrel is aki nem ikerlángod, hanem csak társlelked, mégis, lehet ez egy harmonikus viszony. Másrészt vannak olyan ikerlángok is, akik pedig összetalálkoznak, és ugyanazon a szinten is vannak, tehát nincs semmi akadálya, hogy együtt maradjanak, mégis úgy döntenek (a lelkeik, nem a 2 ego), hogy nem lesznek házastársak, vagy szeretők, inkább az erőt amit kettejük energiája termel, más humánusabb célra használják fel. Egymás mellett maradnak, de nem lesz soha szex vagy egyéb, sőt, esetleg párban vannak már mással és nem bontják fel a viszonyaikat.


Ezt nehezebb megérteni mert általában mindenki a klasszikus szerelem-szex témakörben gondolkozik, amikor meghallja az ikerláng kifejezést:)

146. f758a7200f (válaszként erre: 144. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 15. 18:44

Olvastam ezeket a cikkeket en is, sot nemelyiknek az olasz verziojat is csak ott reszletesebb, nem tudom, a magyarok miert sajnaljak rendesen leforditani a dolgokat, habar ezek egy resze ugye ugyis csak szavak es a szo azt hiszem nem is melto arra, hogy visszaadja ennek az egesz jelensegnek a kulonlegesseget!:))))


Ugy ertem, szellemi sikon is zajlik ez az egesz, nem lehet mindent kifejezni szoval.

145. 2dfcd669cb (válaszként erre: 143. - F758a7200f)
2013. júl. 15. 17:35
Egyébként úgy értve: Napjainkban :)
144. 2dfcd669cb (válaszként erre: 143. - F758a7200f)
2013. júl. 15. 17:34

Csak idéztem! :)

Lent az oldal címe, ahol többet olvashatsz a témáról! Gondoltam segítek azoknak vele, akiknek kérdésük van, mert ott aztán van olvasnivaló bőven! :-)

143. f758a7200f (válaszként erre: 141. - 2dfcd669cb)
2013. júl. 15. 13:30

Mar bocs, de mit ertesz azon, hogy a "napokban"?


Nem hinnem, hogy ennyire idohoz kotott, vagy ugy ertetted: napjainkban?

2013. júl. 15. 13:05
2013. júl. 8. 08:57

Talán érzitek a napokban, hogy megkezdődött az ikerlelkek aktiválása. Egyre több szálon kapcsolódunk, hogy hónapokon belül megtörténhessen az egyesülés a földi síkon is. Begyorsulnak azok a tisztulási folyamatok, melyek segítik az összeolvadást (pl. karmikus kapcsolatok tisztulása, saját érzelmeink tisztulása, családból hozott mindták tisztulása). Kitartás! Már nem vagyunk messze...

'Nem tudom nem észrevenni azt, ahogy visszatükröződsz a szívemben...'

V. (elozoeletek.blogspot)pont hu

140. 9f86e86d50 (válaszként erre: 134. - Kingi7)
2013. jan. 1. 22:37
Szinkronitás. :)
2013. jan. 1. 22:33
Senki sehol?
138. Honey255 (válaszként erre: 137. - Abigail333)
2012. dec. 30. 20:15
Ez mit takar pontosan?
137. abigail333 (válaszként erre: 133. - 4a8822eca1)
2012. dec. 30. 16:52
Hehe, ismerős dolgok. :))) Nem vagy egyedül. Nálam a legjobbak az álmok. :D
136. Honey255 (válaszként erre: 133. - 4a8822eca1)
2012. dec. 30. 15:36

Azt akarod mondani hogy telepatikusan tudtok beszélni néha? - olvastam, hogy elvileg létezik ilyen is...

Miből tudod, hogy Ő válaszol a kérdéseidre?

2012. dec. 26. 21:53

Ezt olvastátok már?

[link]

134. kingi7
2012. dec. 16. 23:06

Sziasztok, elég érdekes volt, amit olvasgattam...

Én nem tudom, hogy mit találtam meg ikerláng? Vagy duálpár?

Érdekes eset a miénk...

Én 16 ő 17 volt amikor elöszőr találkoztunk, hihetetlen harmónia és öszhang "barátság" alakult ki ő szerelmes volt belém én meg éretlen--- Elsodort az élet én és ő túl egy házasságon 33 évesen találkoztam vele ismét. Elolvadtam! Ez teljesen más volt, tudtam, hogy életem párja, érdekes, mert ő férfiba olyan mint én nőbe, valahogy a tükörképem, nem kell beszélni,mindent megértünk mint akar a másik, a másiknak nem találjuk a "bolháit" valahogy úgy jó. Olyan mintha a részem lenne, maximális összhang, egyforma gondolkodás, sok hasonló pont a múltunkban (pl a nagymamánk, nagypapánk mind a kettőnknek egyforma keresztneve volt) sok érdekes dolog. Az életünk szinte csak próbatétel, ha nincs velem, olyan,mintha egy másik dimenzióban lennék, valahogy vele vagyok egy egész és ő is így érzi... lett 2 csodás gyermekünk, akik mint 2 tojás, olyan szerelemgyerekek... 4,5 éve vagyunk együtt és tudom, hogy őt kerestem és hozzá foghatót soha nem fogok találni (pedig volt egy pár párkapcsolatom) Ezt hogy hívják???

2012. dec. 11. 23:40

Fura, néha még "beszélgetni" is tudok vele, amikor távol van. pontosabban válaszol a gondlataimra. Valamikor a képzeltemmel játszok, és akkor alapból végigmegyünk egy párbeszéden.


De ez most más, és tudom hogy őrültnek fognak miatta nézni sokan. De ha gondolok valamit, ő válaszol rá a fejemben. (nem én alakítom, hogy mit válaszoljon!)

De nem akarom jelenleg hogy így legyen, mert csak hülyeségeket mond. Fájdalmas dolgokat. :(

132. 2dfcd669cb (válaszként erre: 131. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 11. 19:01

Hát ez a kérdés! :)

De jó is lenne, ha valaki megmondaná! :)

2012. dec. 11. 16:57
Sziasztok :) Sok a korábbi hozzászólás és lusta vagyok végigolvasni, de a kérdésem a következő: Honnan tudjam, hogy ő az ikerlángom? Egy férfiről van szó...ha nincs velem hiányzik, pár hónapja ismertük meg egymást "véletlenül" hozott össze vele a sors. Egy hullámhosszon vagyunk, és nagyon gyakran ugyan arra gondolunk ugyanakkor...van, hogy ki se kell mondanunk.
130. fe96902938 (válaszként erre: 129. - 4a8822eca1)
2012. dec. 5. 22:37

Na menj már:DD Aludni:)


Jó éjt:)

129. 4a8822eca1 (válaszként erre: 128. - Fe96902938)
2012. dec. 5. 22:34

Ez lenne?? :DD


:))

128. fe96902938 (válaszként erre: 127. - 4a8822eca1)
2012. dec. 5. 22:29
Ha tudod, hogy milyen az ikerláng, akkor miért kérdezed?:DD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook