Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik már 30-40 kilót ledobtak itt tanácsokat adhatnak fórum

Akik már 30-40 kilót ledobtak itt tanácsokat adhatnak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
757. e12ac2bb5c (válaszként erre: 748. - Pimpi3)
2008. júl. 17. 08:54
Szia! Köszönöm a centizéshez a tanácsodat igy fogom csinálni . Mert én össze- vissza húzogattam :-))))))))))))))) A Pilátest meg nyugodtan tudod csinálni ,mert nem ugrálós . itt a neten is megtudod nézni . Szinte minden gyakorlat fekvő helyzetből indul ki . De van még callanetics az is nagyon jó és szintén csinálahtód mert kiméletes, de hatékony .
2008. júl. 17. 06:05

Hősök vagytij Lányok! Jobbulást mindenkinek! Nekem ilyen napok után tuti nem lett volna erőm még bringázni is.


Csiperke! Semmi rossz nincs abban! Nekem mielőtt megjön pattogatott kukoricát kell rágcsálnom. Az se sokkal jobb :D Norbinak voltam párszor óráján, amikor csak 8-10 embernek tartott edzést, edzőként zsenniális. Azt becsültem benne leginkább, hogy ő akkor már sztár volt, de mégis volt ideje, türelme arra, hogy külön figyeljen az újakra, külön figyeljen a túlsúlyosokra. Ezt úgy értem, hogy időnként odaszólt, hogy ez vagy az ennél a gyakorlatnál álljon le, vagy kevesebbet csináljon ésa rajtaütés szerűen még pulzust is mért. Egyszer már nagyon nem bírtam, odaállt a hátam mögé és a fülembe súgta: csak még ötöt a kedvemért, jó? Ugye érzed, hogy ég a zsír: Én ide hallom!


Egyébként a szakácskönyve nekem is megvan, abban nagyon jó receptek vannak. Ismeritek? Illetve, a Stahl fogyis szakácskönyvben is vannak desszert receptek szinte nulla kalóriával, de magas tápértékkel. Ha érdekel valakid beírogathatok ide pár receptet :)

755. pimpi3 (válaszként erre: 754. - Szelorsi)
2008. júl. 16. 21:29

Köszi!:))

Jó is lenne ha többet nem kéne ezt éreznem!Elösször 7 éves lehettem mikor éreztem ezt!Nagyon megilyedtünk anyuval,mert azthittük megakultam!:))

Doki meg nevetett rajtunk!MOndjuk én nem éreztem ezt olyan viccesnek!

754. szelorsi (válaszként erre: 751. - Pimpi3)
2008. júl. 16. 21:00
Jaj Pimpi! Nagyon rosszul indult akkor a napod neked is, de szerencsére a kislányt nem kell akkor műteni, ennek örülök. Az a migrén szörnyű lehet, nekem talán ha életemben 2-szer fájt a fejem, de arra sem kellett gyógyszer. De sokmindenkitől hallom, hogy van ez a migrén, amit igazán elképzelni sem tudok, hogy milyen, de biztos szörnyű, részvétem szegénykém, remélem nagyon ritkán, vagy inkább egyáltalán nem látogat meg téged többé!!!!
2008. júl. 16. 17:58

Szia Betandi! Biztos van benne igazság, amit mondasz, nem lehet túl egészséges az sem, ami tele van mesterséges adalékokkal, de sajnos én is nagyon édesszájú vagyok, ha nem eszem három napig édességet, elvonási tüneteim vannak, de szó szerint ideges vagyok, hisztis, stb. Szóval inkább én is megveszem a Norbis édességet, vagy valami diabetikus étcsokit (ezt arra az időre, mielőtt megjön)

Orsi! Ne izgulj! Nekem kb 1-1.5 óra alatt sikerült megcsinálnom, én sem mondhatom el magamról, hogy egy zseni vagyok ebben a témában:)

752. csiperke33 (válaszként erre: 751. - Pimpi3)
2008. júl. 16. 17:54
Hát te sem panaszkodhatsz:))) A te napod sem sikerült valami fényesre. Úgy látszik most rajtunk a sor:(
751. pimpi3 (válaszként erre: 744. - Csiperke33)
2008. júl. 16. 17:38

Te aztán jol megjártad!:((

DE eggyüttérzek veled!Én hányingerre ébredtem hajnal 3 kor!KI is jött minden!Elöjött a migrénem ami elég régóta nem kinzott meg igy!:(Semmit nem láttam a bal szememre!Aztán felvilágositott a lányom,hogy ma van doki ,nem holnap!Rohanás le gyalog,mert oda bringával nem lehet ellopják!1 hejett 2 45 kor jött a doki!De örömünk van!JObb lett az antibiotikumtól a gyerekem füle és igy nem műtik!Oktoberbe kiderül mi lest,de addig legalább nyugi!:))

Szabina kártyájára leadtam a papírokat a gyerekorvosnál!DE nem írja mg csak péntekre!Szoval pénteken megint doki és ugy az önkormányzathoz!

Már rohadtul unom!

És ha ez nem lett volna elég!Meg is jött!

750. pimpi3 (válaszként erre: 741. - Szelorsi)
2008. júl. 16. 17:32

Tegnap én is 31 percnél kérdeztem a lányom hogy mennyi van még!:))

Fájt a bal lábam nagyon!

749. pimpi3 (válaszként erre: 737. - Szelorsi)
2008. júl. 16. 17:30

Háromnegyedes,himzett alju,fekete ,elegáns gatyó!Van már zöldbe is!Ezt évnyitóra ,ünnepségekre eltudom hordani!

Viszont ma felvettem amit a multhéten vettem térdgatyót!Világos szürke és szükebb az alja!Nagyon jó!Mondták is az orvosiba hogy milyen jól nézek ki!Tök jol esett!:)

748. pimpi3 (válaszként erre: 734. - E12ac2bb5c)
2008. júl. 16. 17:27

Sziasztok!

Pár hete még én se tudtam bringázni!Évek óta!De szerencsére mostmár megint megy,bár néha kicsinálja a lábam!:((

Nekem is ajánlották a pilatest,de nemtudom milyen!Lehet azt ilyen kövéren is birni?Nekem semmi egyensujérzékem nincsen!

Nekem egy jó tanáccsot adtak itt!Rálépsz a nagylábujjaddal a centire.Mérsz a combodig és mindig ugyanott méred!:)

És ne huzd meg a centit,hagyd lazára!

747. szelorsi (válaszként erre: 746. - 78b7883de8)
2008. júl. 16. 17:14
Engem egyáltalán nem bántasz meg, hisz neked ez a véleményed miért ne mondhatnád el. Én nagyon szeretem a Norbis cuccokat, az édességeket főleg, de az ebédemet is a updatefood-tól rendelem. A kalácsot is nagyon szeretem, a kenyerét már nem igazán, nem ízlik. A parízert, szalámit, májast is nagyon szeretném de nálunk már kb. 1 éve egyáltalán nem lehet kapni a Tescóban.
2008. júl. 16. 16:46
Hát, nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én nem igazán szeretem a Norbi cuccokat. Minden tiszteletem a Norbié, de a kajái tele vannak mesterséges adalékokkal. Lehet, hogy kalória kevés van benne, de talán a felvágottakat leszámítva más se nagyon. Ízre persze finomak, de kábé annyit érnek, mint a light kóla. Bocsi attól, akit ezzel megbántok, mert szereti, én így gondolom. A sok lerakódó ballaszt anyag többet árt, mint használ.
745. szelorsi (válaszként erre: 744. - Csiperke33)
2008. júl. 16. 16:40

Csiperke! Nagyon sajnálom, hogy ilyen szerencsétlenül jártál, remélem ezután jobban alakul minden.

Igen elolvastam, bár igazán nem nagyon értem, de majd otthon jobban kitanulmányozom, de azért köszi szépen! :-))))

Látszik, hogy milyen hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz, kész műszaki analfabéta!

2008. júl. 16. 15:56

Sziasztok lányok!!!

Ma ügyintéztem a városban. Hát katasztrófa! A MÁK-nál 3.5 órát ültem, mire sorra kerültem. Ráadásul lejárt a parkolócetli, és persze megkaptam érte a nyári mikucsomagot is:(( Hisztek az átokban?? Úgy érzem valaki megátkozott, mit lehet ellene tenni?? Ez az év kész kínszenvedés. Úgy néz ki a kocsink is elromlott, soha jobbkor:((

Remélem nektek jobb napotok volt:)

Rika, szerintem jó úton haladsz, ha teljes kiőrlésű kenyeret eszel fehér, vagy félbarna helyett, illetve csökkented az édességet, bár a Norbi Rudi és Puding nem hízlal!, azt nyugodtan eheted este is. Biztos hamarosan meglátszik az eredmény centiben is. Én nadrágokon mérem magam, úgy jobb, mert a centit én is elbénázom:)

Marika, Orsi, Betandi, Pimpi remélem jól vagytok:))

Most,hogy hűvösebb lett az idő, már tornázni is több kedvem van:) Orsi, tegnap írtam privit, elolvastad? Remélem tudtam segíteni! Még nem néztem az adatlapodat. Jók legyetek!! Majd jövök, ha a fiúk engedik:)

2008. júl. 16. 10:53
Szia Csajok! Hogy vagytok ma délelőtt? Kitartást mindenkinek és fogyatkozó centiket! Rika nagyon drukkolok Neked! Az utolsó pár kiló a legnehezebb mindenki azt mondja...
742. Kiss Mária (válaszként erre: 741. - Szelorsi)
2008. júl. 16. 08:50
Végülis azt írta a könyvében a Norbi, hogy vagy mindennap rövidebb edzés vagy 2 naponta hosszabb, de ha mozog az ember az már pozitívum )))
2008. júl. 16. 08:49
Nem rossz a szobabícaj sem, de a torna jobb. Sajna a 42 percesre nincs időm minden nap, de a 25 percest azért nem hagyom ki, aztán legfeljebb a 42 perces marad hétvégére.
740. Kiss Mária (válaszként erre: 739. - Szelorsi)
2008. júl. 16. 08:46
Igen köszi jólesett. Bár a vége felé lestem az órát, mikor lesz már vége. De most szeretnék kitartó lenni és minden este megcsinálni. A szobabicaj is jól átmozgat
2008. júl. 16. 08:44
Szia Marika! hogy ment tegnap a torna? Megvolt? Én tegnap szobabicajoztam mert nagyon későn értem haza.
2008. júl. 16. 08:43
Szép jó reggelt mindekinek!
737. szelorsi (válaszként erre: 726. - Pimpi3)
2008. júl. 16. 08:41
Pimpi! milyen gatyót vettél?
736. szelorsi (válaszként erre: 733. - 78b7883de8)
2008. júl. 16. 08:39
Ebben viszont tök igaza van a barátnédnek! Mert nekem sem tűnik akkorának a hasam mintha kicsi lenne a mellem. Mert a csöcsöm előrébb van mint a hasam. Van egy kolleganőm akinek pici a melle viszont jó nagy a hasa és akkor már inkább ezt választom látványnak, hogy a mellem menjen előre.
735. szelorsi (válaszként erre: 725. - Csiperke33)
2008. júl. 16. 08:38
A melleimből én is adok ingyen és bérmentve4 :-)) Szóval várom a jelentkezőket! Sajnos nekem is eléggé szokott fájni a derekam is miatta meg a vállamat képes úgy elhúzni a melltartó pántja, hogy iszonyat!:-((
2008. júl. 16. 08:08
Kedves pimpi3 és csiperke33!! Köszönöm szépen a kedves reagálásotokat . Ez igy igaz nehéz megszabadulni 5-10 kg -tól is . Pedig már tettem a cél érdekébe . Én ugyérzem de megse mozdul . Életmód váltásba lezdtem de még nem az igazi . Már több a zöldség a teljeskiörlésű lisz édesség helyett norbi müzli de csak délelőtt . Na és torna heti 4 alkalom . Callanetics ezt teszem az első helyre mert ez áll a legközelebb hozzám . Mert én utálok ugrálni hadonászni a második a Pilátes . Egész gyüjteményem van de igazán ezekez szeretem ,na meg a jóga . Már nem mérem magam csak centizek ,de szerintem ahhoz is hülye vagyok :-))))))))))))) Mert mondjuk a combnál mérek 56cm de 5 perc mulva már 60cm :-)))))))))Na szóval lesem az ötleteket tőletek és minden elismerésem az akaraterőtőkhöz . Pimpi a biciklire meg fel se tudok ülni nem,hogy dombnak fölfele tekerni :-))))))))))))))
733. 78b7883de8 (válaszként erre: 730. - Kiss Mária)
2008. júl. 15. 20:18
Kedves barátném így látja: az a jó a nagy mellekben, hogy elvonják a figyelmet a hasról :D Na most én mit csináljak ezzel a két pattanással? De nem panaszkodom. Elvagyok vele. Ha meg men negy, akkor kérek a télapótól újakat :D
732. pimpi3 (válaszként erre: 727. - 78b7883de8)
2008. júl. 15. 20:04
Legalább nem csak én irigykedem!:))))
2008. júl. 15. 19:14
Sziasztok reggel jövök puszi mindenkinek
730. Kiss Mária (válaszként erre: 727. - 78b7883de8)
2008. júl. 15. 19:10
Hidd el nincs mit, csak a gond van "velük"
729. Kiss Mária (válaszként erre: 724. - Szelorsi)
2008. júl. 15. 19:09
Gratula megy ez :)))
728. Kiss Mária (válaszként erre: 725. - Csiperke33)
2008. júl. 15. 19:03
Szia! Most kezdem nemsokára. Nekem is érthetelen, hogy mért csináltatnak sokan nagyobb melleket, mit nem adtam volna, ha pár mérettel kisebb lenne, még ez is kövérít
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook