Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik kisbabát akarnak, és rajta is vannak a dolgon, gyertek beszélgetni fórum

Akik kisbabát akarnak, és rajta is vannak a dolgon, gyertek beszélgetni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
9. manócskaah (válaszként erre: 8. - Esther78)
2011. okt. 9. 12:42
Szia Eszter:) Hát sehogy,én biztos nem bírnám ki:)Mik voltak a tüneteid mikor terhes voltál? mert most én is reménykedem benne hogy összejött,de mivel még nem voltam terhes igy tanácstalan vagyok :S:)
2011. okt. 9. 12:26
Sziasztok! Mi is szeretnénk babát. Nekem szept. 7-én volt missed ab.-om. Még 2 hónap várakozási idő van. Aminek örülök hogy csütörtökön megjött, tehát nem kell majd gyógyszert szedni, vagy ilyesmi. Úgy néz ki minden komplikáció nélkül megúsztam. Remélem a baba is sikerülni fog. Igaz a dokim azt mondta, hogy decemberben lehet próbálkozni, de télen nagyon sok a vírusos megbetegedés, úgyhogy várjunk inkább márciusig. De hogy lehet addig kibírni? Szerintem nem várunk addig.
2011. okt. 9. 12:17

Szia Liza:)

Örülök hogy csatlakoztál:)

Sajnálom:S de fel a fejjel a következő tuti sikerül:)

Szorítunk érted:)

Én 3.hónapja próbálkozom a párommal első két hónap sikeretlen volt.Most viszont... :) talán lesz valami remélem,a jeleim elég bíztatóak(de ki tudja) :)

2011. okt. 9. 11:32

Sziasztok! Mi is szeretnénk babát. Sajnos 3 hete volt egy missed ab-om, úgyhogy most még 1,5 hónap kényszerpihenőn vagyunk.

Utána viszont mindent bele! :D

Ki mióta próbálkozik?

2011. okt. 8. 19:32

Sziasztok,

mi is próbálkozunk...:)

2011. okt. 8. 18:09
Senki nm akar kisbabát most:/ tudom h igeeen:) Gyertek lányok beszélgessünk :)
3. manócskaah (válaszként erre: 2. - Boszy28)
2011. okt. 8. 14:19
rendben várlak/várunk sok szeretettel:)
2011. okt. 8. 14:16

Szia, majd jövök később, de most főzök.

Magamról gyorsan: 32 leszek, több, mint 4 éve vagyunk együtt a párommal, viszonylag régen próbálkozunk a babával.


Majd jövök :)

2011. okt. 8. 14:13
Sziasztok! Remélem minnél többen leszünk,hogy megosszuk egymással tapasztalatainkat,és akár segíteni is tudjunk egymásnak:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook