Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik kiköltöztek külföldre, azok valójában nem szeretik a hazát? fórum

Akik kiköltöztek külföldre, azok valójában nem szeretik a hazát? (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 25. 07:59

10 éve élünk külföldön. Magyarországról elköltözni olyan volt mint egy kikerülni egy bántalmazó kapcsolatból. Szeretem, de messziről és véletlenül sem akarok újra vele lenni...

Mondják ránk hogy hazaárulók vagyunk, én úgy érzem hogy minket hamarabb árult el a hazánk mint mi a hazánkat. De az tény, hogy se bolond se mártír nem vagyok. A családomat, a velük töltött időt, a normális, békés, biztonságos életet, a munkám megbecsülését jobban szeretem mint a hazát, ez igaz. Az biztos hogy én nem hagyom se magam se a családomat tönkretenni a hazaszeretetre hivatkozva...

5. tien
dec. 25. 07:36

Igen mindannyian hazaárulók vagyunk.

Tíz évig éltünk külföldön,szinte nem volt nap ,hogy le ne hazaárulóztak volna minket különböző fórumokon.


Egyébként ezt most komolyan kérdezted ,vagy egy kis karácsonyi összeugrasztás?

dec. 25. 02:08
micsoda furcsa feltetelezes!igenis nagyon szeretem Magyarorszagot,a szulohazamat es sohasem felejtem el honnan jottem!
dec. 25. 01:18
Miért ne szeretné?
dec. 25. 00:54
Csak magamért tudok válaszolni, de igen, nagyon szeretem a szülő hazám.
dec. 25. 00:02
.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook