Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik hiába igyekeznek, még sem tudnak fogyni... fórum

Akik hiába igyekeznek, még sem tudnak fogyni... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 27. 17:18
Én azóta nem eszek ilyeneket.
2011. aug. 27. 17:18
Szerintem az update-s kaják nem mindenben a legjobbak. Pl. a múltkor update botban vett Update 1-es rétes csöpögött a zsírtól/olajtól. A vaníliás-mazsolás aprósütiük szintén 1-es, az is!
2011. aug. 27. 17:15

Köszönöm. :)

Szerintem az este 7-kori vacsi későn van. És miket eszel vacsira? Próbálj délután 5 után már nem enni.


Én reggel edzek, éhgyomorra, így mindig a meglevőből kell fedeznie a testemnek az edzéshez kellő energiát. Ez is egy kis plusz.

12. riacska0515 (válaszként erre: 11. - 5e67f791bc)
2011. aug. 27. 17:11
Gratulálok az eddig elért eredményeidhez!:)
11. 5e67f791bc (válaszként erre: 4. - Riacska0515)
2011. aug. 27. 17:08

Jellemzően mindent túlzásba viszek. Amikor már felfigyeltem arra, hogy a tavaly nyári ruháimat nem bírom felvenni, ha úgy esik rá a fény fodrozódik a combom és a hasam, bevág a bugyi, akkor nagyon komolyan rá tudok kapcsolni. Elsősorban barna kenyér, natúr joghurt, kefir, sárgarépa, uborka, csirkemell, káposzta, tojás, sovány túró, sovány sajt, fűszerek mindig vannak itthon. Kiiktatom a fehér lisztes, és a cukros dolgokat.

Majd elkezdem az edzést. Van kb. 40 edzés dvd-m. Réka, Norbi, Alexandra, Turbo Fire, Insaniy, P90, Brazil Butt, stb., stb. Minden nap megcsinálok egyet.

Továbbá elkezdtem zsírégető masszázsra járni. Eddig 7x voltam, még egy hónapig megyek, az összesen 22 alkalom lesz. Már most nagyon látványos az eredmény. Sokat vékonyodott a combom, kerekedik a fenekem.

Amikor a nagyobb zsírréteg eltűnt, elkezdem a súlyzózást is.

Illetve naponta legalább 3 liter folyadékot iszok meg. Ami mentes víz, zöld tea, vagy salaktalanító tea.

Ilyen terhelés és odafigyelés mellett lehetetlenség, hogy ne legyen eredmény!

10. riacska0515 (válaszként erre: 7. - 13d03718f8)
2011. aug. 27. 17:06
Az akarat megvan és meg is marad,csak néha elszomorodom:S Az összes többi amit felsoroltál megvan,mozgás,evés mindent betartok...
9. riacska0515 (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. aug. 27. 17:04
Köszönöm válaszod!:)
8. riacska0515 (válaszként erre: 5. - Szilisári)
2011. aug. 27. 17:03
most lesz 2hónapja hogy elkezdtem,minden nap egy órás vagy 90 perces RR-. torna,héten 1x szoktam futni is ,derékra hulahoppozom is:D bár ez nem tudom hatásos-e,eddig nem:S Update szerint eszem,vacsi max.19-ig.
2011. aug. 27. 17:02

Ez távolról sem szerencsétlenség, vagy szerencse kérdése.

Kristálytisztán csak akaraterő kérdése!!!!

Ha nincs ami motiváljon, ha nem akarod tiszta szívedből, és végül, ha csak otthon ülsz, és eszel,ha nem figyelsz arra, hogy miket, hányszor, és milyen mennyiségben eszel, és nem mozogsz eleget, csak kifogásokat gyártasz, akkor nem is fogsz (senki se) SOHA lefogyni!!

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Riacska0515)
2011. aug. 27. 17:02

Mozogni kell, ez az első számú szabály.

A második az anyagcsere normál, folytonos működésének fenntartása többszöri, kis adagos étkezéssel (napi4-6). Kerülni kell a cukrot, és a fehér lisztes dolgokat. Előtérbe helyezni a lassan felszívódó szénhidrátokat. Oda kell figyelni a kalóriabevitelre.

Így jó eredményeket lehet elérni.

Vannak hormonális eredetű dolgok is, amik megnehezítik a fogyást, de ez a kevesebb, és ha a fenti dolgokat betartja az ember, akkor ennek ellenére is látszik a változás.

2011. aug. 27. 16:59
De tényleg, mennyit (és mit) eszel és mennyit mozogsz? Mennyiből akarsz fogyni? És mióta nem megy?
4. riacska0515 (válaszként erre: 3. - 5e67f791bc)
2011. aug. 27. 16:56
még nem adtam fel:Dés nem is fogom:D hogy fogytál le?
2011. aug. 27. 16:54

Szerintem ilyen nincs. És ennek semmi köze a szerencséhez, vagy szerencsétlenséghez. Testmozgással, diétával nincs olyan ember, akin ne látszana a változás. Alapból, ha kevesebbet viszel be, mint amennyit felhasználsz, fogyni fogsz. Ha pedig edzel is, nem lassul le az anyagcseréd. Én már 3x gyönyörűen lefogytam, csak utána sajnos elszabotáltam az eredményt, figyelmetlen lettem magammal szemben és emiatt egy év alatt visszajött. Ám ha mindent úgyanúgy csináltam volna mint amivel elértem a változást, soha nem jött volna vissza.

Talán csak túl korán feladod.

2011. aug. 27. 16:44
Előre is köszönöm!:)
2011. aug. 27. 16:44
Várok,ide mindenki aki ugyanilyen helyzetben van mint én beszélgetni.Kíváncsi vagyok,csak én vagyok ilyen "szerencsétlen":(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook