Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik augusztusra, szeptemberre nem várják, babásodjunk fórum

Akik augusztusra, szeptemberre nem várják, babásodjunk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
929. Sylke79
2011. szept. 30. 19:25
Örülök és köszönöm, hogy bejelöltél :)
2011. szept. 30. 19:24
végre:) Ez is összejött:D:D
927. Sylke79
2011. szept. 30. 19:23
Megvagy :)
2011. szept. 30. 19:21
írtam neked fészen:)
925. Sylke79
2011. szept. 30. 19:19
átvariálták a bejelölős dolgot a féjszen és azt hiszem ...nem tudom mit csinálsz rosszul :((( Próbálnék segíteni, de nem tudom hogy tudnék :( De, ha Privát üzenetben megírod nekem a neved, akkor megpróbálok én is Rád keresni :)
2011. szept. 30. 19:19
na?:)
2011. szept. 30. 19:17
hmmm....mit csinálok rosszul???:) Arra nyomok rá, hogy "Add Friend" :) Valahol máshol kell megjelölni?nemtudom, nem nagyon szoktam megjelölni senkit:)
922. Sylke79
2011. szept. 30. 19:15
még semmi :( pedig csak egy Sági-Szikora Szilvia van :) ez bizti
2011. szept. 30. 19:13
És most?
920. Sylke79
2011. szept. 30. 19:10
levra a facebook-on vagyok de sajna nem látom a jelölést :(
2011. szept. 30. 19:07
ja a nevem nem írom ki ide, mert lehet olyanok is olvassák a fórumot akik ismernek, aztán nehogy a munkahelyemen előbb tudják meg hogy terhes vagyok, mint ahogy el szeretném mondani:)
2011. szept. 30. 19:06
Sylke, megjelöltelek facebookon:)
2011. szept. 30. 18:58

Vegyészmérnök vagyok:)

Olyan aranyos vagy Sylke, hogy ezeket mondod, és most azért meg is nyugtattál. Csak tényleg, valahogy azt éreztem, hogy nembaj ha nincsenek ösztöneim, majd ha teherbe esem, jönnek az ösztönök. de még mindig semmi....De amiket írtál, azokból rádöbbentem, hogy nem vagyok esélytelen:)

916. Sylke79 (válaszként erre: 915. - Levra006)
2011. szept. 30. 18:54

Drága Levra :) ne aggódj:) fog jönni az ÉRZELEM a összes könnyével és mosolyával:) Amikor majd először meghallod a szívverését, és amikor először fogod érezni a mocorgását, esetleg a talpacskáját látod majd kidudorodni...na akkor biztosan fogod érezni :) hidd el :) És amiatt se aggódj, hogy még nem voltak igazi ösztöneid...látod én 32 éves vagyok és most jött el az "anya akarok lenni" szindrómám ;)

Egyébként, ha nem vagyok indiszkrét milyen egyetemet végeztél ?:)

2011. szept. 30. 18:47
Hát ha már így mindenki elmondja a történetét, én is leírom.....Hát csajok én most nagyon-nagyon őszinte leszek és remélem megértetek majd engem:( Én 24 éves vagyok, a férjem 34. Ő már vagy 2 éve mondogatja, hogy babát szeretne, ami teljesen természetes. De eddig nem ment, mert én maximalista vagyok és el akartam végezni az egyetemet halasztás nélkül. Aztán vége lett az egyetemnek, akkor meg dolgozni akartam....és valahol azt éreztem, hogy párom csak vár, és vár, és vár....és egyszercsak majd beleun, mert én a kis karrieremet akarom ápolgatni....ő pedig családot szeretne. De mivel én őt mindennél jobban szeretem, úgy döntöttem, jó, jöjjön a baba, ha akar. De nem mozdult meg bennem nagyon semmi:( Az hogy babaillat, vagy nagyon szeretném, semmi.....:( Most hogy baba van a pocakomban, már boldog vagyok, de most is azt érzem, hogy nem jönnek az ösztöneim....értitek??nem tudom mi van....de valahogy nem tudom tudomásul venni, hogy valaki van bennem és ő a mi kis porontyunk. Nem táplálok iránta érzelmeket.... és nem értem. Mindig mindenki azt meséli, hogy ha valaki véletlen esik teherbe, az is ahogy megtudja, hogy baba van, azonnal anyává válik....nagyon remélem hamarosan én is azzá válok. Mert eddig csak az agyam működik. Szedem az Elevitet, mert tudom a babának kell. eszem a gyümit mert tudom, a babóért teszem....de.....vmi mégis hiányzik, csak azt nem tudom, mi:(
914. Sylke79 (válaszként erre: 913. - Levra006)
2011. szept. 30. 18:45
attól tartok Levra, hogy ezek sajnos mind felnőtt nők...sajnos vannak ilyenek. Az én barátnőm(aki már nem is a barátnőm) is ilyen, utálja a gyerekes fiatal párokat, viszont pont egy olyan lakóparkba költözött, ahol körül van véve gyerekekkel, csecsemős párokkal... és utálja őket! Engem is ezért hanyagol, illetve ezért utál, mert szerint én is beállok a sorba és már csak a pelenka, meg a szoptatás, meg a büfi fog érdekelni. És ami a legdurvább, hogy szerinte a világ legrosszabb befektetése a gyerek... Hát kérdezem én NORMÁLIS AZ ILYEN EMBER ????
2011. szept. 30. 18:37
Huhh de sokat írtatok csajok, nem győztem visszaolvasni. Jézusom vannak ilyen fórumok???Lehet ezek mint tizenéves picsák nem? Nem hiszem hogy felnőtt nők így gondolkodnak? Vagy egy pasi se foglalkozik velük évek óta aztán egyszerűbb úgy tenni, mintha ők sem akarnák. Nekem volt egy barátnőm, aki elég rossz természetű volt és válogatós, de elég csúnyácska. Az anyja mindig azt mondogatta, hogy "Jajjj a lányomnak nem jó akárki, nehogymár valaki jöttment legyen a párja....amúgy sem akar férjhezmenni 30 éves koráig" Hát én is ezt mondtam volna, ha a kutya sem szagolna felé. Aztán egy srác (aki mellesleg nem egyetemet végzett, hanem szakmunkást és átlagos külsejű) elviselte a barátnőm sok-sok hülyeségét és elvette. Akkor már jó volt "akárki" is, csak valaki vegye már el....erről ennyit. Szerintem ezek a gyerek ellen küzdők is hasonlók lehetnek:)
912. 171925f409 (válaszként erre: 911. - Sylke79)
2011. szept. 30. 18:23

Én 29 éves vagyok és közeledve a 30 hoz egyszerűen valahogy úgy érzem öreg leszek a babához vagy csak a 30 év hallata váltja ez ki nem tudom.

Mindig is akartam babát de az utobbi 1-2 évben nagyon úgy érzem lekésem a korai anyaságot hisz több ismerősömnek ilyenkorra van már babája 1 vagy 2 és sokan azt mondják kifutok az időből meg 30 felett nehezebben jön össze a baba... és lehet ezért félek annyira, hogy kicsúszok az időből.

911. Sylke79 (válaszként erre: 910. - 171925f409)
2011. szept. 30. 18:10
Nem tudom Te hogy vagy vele Niki, de ez a "babátakarok" dolog úgy jött nálam, mintha megnyomtak volna rajtam egy gombot :))) Olthatatlan lett a vágy egy kis lelkecske után :) Amikor 29 évesen férjhez mentem tudtam, hogy szeretnék minél hamarabb családdá kerekedni:) de egészen idén júniusig azt hittem, hogy ráérek.... De nem, már nem érek rá :) olyan rövid az élet... Én már nagyon szeretnék utódocskát, akit nevelhetek, okosíthatok, szeretgethetek :)
910. 171925f409 (válaszként erre: 896. - Sylke79)
2011. szept. 30. 17:55

:)9Ez jó:)Igen baba illat még sose éreztem szeretném minél előbb megtapasztalni milyen is:)

ezek az emberek szerintem irigyek azért írnak így erről a baba témáról.Mert szerintem lehet némelyikük akar babát csak nem lehet vagy egyéb ok miatt nincs és úgy állítja be magát mint aki nem akar.

Meg írta az egyik csaj, hogy: " mióta babája van a barátnőjének azóta nincs már ideje bulizni menni vele csak otthon a kölökkel egész nap milyen punnyadás már ez és amikor csak találkozik vele mindig a pulyáról beszél kérdeztem is tőle nincs jobb témád mint azt mesélni nekem, hogy a kölök mikor kel mikor nevet agyerek "...:(

Hát mikor ezt elolvastam azt hittem beájulok:(ennyire paraszt egy nő.Basszus jó, hogy egy anyának már a család az első és nem a csavargás

909. Sylke79
2011. szept. 30. 16:02
Én elmentem tornázni:)este jövök :)
908. Sylke79
2011. szept. 30. 16:01
Neked is Szép hétvégét Betti )
907. Sibetti (válaszként erre: 906. - Sylke79)
2011. szept. 30. 15:58

Nyugi! Mikor mi voltunk, szinte mindennap pizzáztunk. De olyan vékony a tésztája, és olyan sokat mentünk, hogy egy gramm nem jött fel.


Lassan elköszönök! A hétvégén nem leszek, de hétfőn jövök!


Szép hétvégét Neked és Mindenkinek itt! :)

906. Sylke79
2011. szept. 30. 15:56
és most olyan lelkiismeretfurdalásom lett, hogy muszáj tornáznom egyet :)
905. Sylke79 (válaszként erre: 903. - Sibetti)
2011. szept. 30. 15:55

Rómában még nem voltam :) de Velencében, Veronában, Modenaban már igen :I és imádtam :))) A pizzával óvatosnak kell lennem mert már így is fogynom kéne inkább :) azóta nem zumbázom, amióta elhatároztuk, hogy gyereket szeretnénk ( 3 hónapja) és kb. 5 kg. híztam :(((

Egyébként a férjem a XIII. ker.-ben dolgozik Röppentyű u. egy autóalkatrész kereskedésben.

904. Sibetti
2011. szept. 30. 15:51

A még nem voltált úgy értettem, hogy először mész oda? Kicsit fáradt vagyok!


Ja, és előző kérdésedre válaszolva: A XIII.-ban lakunk, és és én a II. kerületben dolgozom, a párom Óbudán!

903. Sibetti (válaszként erre: 902. - Sylke79)
2011. szept. 30. 15:49

Még nem voltál?

Jajj, nagyon jó lesz! Hol fogtok lakni?

Mindenképpen kóstoljátok meg az ottani pizzákat, össze se lehet hasonlítani az itteniekkel!

902. Sylke79 (válaszként erre: 901. - Sibetti)
2011. szept. 30. 15:48
Igen megyek Rómába :))) nagyon várom .))) A következő terv pedig New York :) de arra még várni kell... ha pedig babás leszek akkor természetesen egyszer majd hármasban mennénk oda :)
901. Sibetti (válaszként erre: 898. - Sylke79)
2011. szept. 30. 15:38

Látom, mész Rómába! ;)

Jajj, nagyon jó lesz!!! Mi tavaly ott voltunk nászúton és nagyon jó volt!

900. Sylke79 (válaszként erre: 899. - Sibetti)
2011. szept. 30. 15:37
És biztos hamarosan megbabásodsz :) Pesten merre ? Én a XV. ker.-ben laktam 5 évig, előtte meg a IV.ker.-ben 16 évig :) mindkettőt nagyon szerettem :) Bár most már Monoron is nagyon jól érzem magam :) a férjem miatt költöztem ide, sőt az egész családomat ide költöztettem:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook