Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik augusztus körül szeretnének teherbe esni, beszélgessünk! fórum

Akik augusztus körül szeretnének teherbe esni, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. febr. 28. 00:04

sziasztok

jönnék kicsit beszélgetni

mi is babát szeretnénk

bár mi már régóta

de valszeg nem is jön még egy hamar

2010. febr. 28. 00:00
hú,én már nagyon szeretnék babócát!:)
2010. febr. 27. 23:41
ha jobb idők lesznek megyünk majd a margit szigetre!ott talizhatnánk is és visszük őt is:)
49. Csibebogár78 (válaszként erre: 46. - Pinki87)
2010. febr. 27. 23:38
Jó lenne majd találkoznom élőben is ilyen kutyussal :-)))
48. pinki87 (válaszként erre: 45. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 23:37
persze hogy fogunk dumizni!holnap találkozunk!jó éjt neked!
2010. febr. 27. 23:36
ja,és ezt is azt is olvastam a életkorkkal kapcsolatban!majd kiderül!remélem sokáig lesz velünk a kis drágám!
2010. febr. 27. 23:36
igen sokan így képzelik,akik nem ismerik őket!mikor voltunk a tenyésztőnél ott van 6-7 kutya is felnőtt,és simán megsimogattam őket,egyik jobban örült mint a másik:)édesek voltak
2010. febr. 27. 23:35

Lassan megyek aludni, remélem dumcsizunk majd később is, na meg persze azt is, hogy egyre többen leszünk itt :-)))


Jó éjt!

44. Csibebogár78 (válaszként erre: 43. - Pinki87)
2010. febr. 27. 23:33

Nagyon édes lehet, de a szívem szakadna meg, ha nem 10-15 évre lenne velünk, hanem kevesebb...

Fura, hogy ránézésre nem mondanám meg, hogy olyan természete van, mint amit írtál róla.

Akkor csupaszív lehet, pedig kis vadnak képzeltem :-))))

43. pinki87 (válaszként erre: 42. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 23:29

lehet benne vmi!mi baráti áron vettük 60ért,a testvéreit 120ezerért adták el!viszont a szomszéd is vett egy "olcsót" most neki 5 hónapos és negyed akkora méretileg mint a mienk volt ugyanennyi idősen,a fülei is csak most erősödött meg!

szóval biztosan számít!

ja,és a légzése bizti nem olyan mint a hosszú orrú kutyáké,kis horkolósok!ugy is nevezik őket hogy"szuszmákoló zsebtömper":)

2010. febr. 27. 23:25
A francia bulldogról azt tudtam eddig, hogy szív és légzési problémái lehetnek, ha olyan alomból került ki, illetve a túltenyésztések miatt. A várható életkorát is kevesebbnek tudom, mint egy más, hasonló kis testű kutyáét. Ez igaz?
41. pinki87 (válaszként erre: 40. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 23:21
nálunk itt helyben gáz a doki!ugyhogy esztergomba fogok járni nagy valószínűséggel!ez a doki itt nem szeret dolgozni,sokan vannak nála mindig és persze késik stb....órákat kell ülni a váróterembe!ez annyira nem izgi!ebből biztos jobb 1 magán,ott van időpont nagyon csúszni nem szokott!dehát tőlünk Esztergom is 20 km!ugyhogy nem tom mi lesz!
40. Csibebogár78 (válaszként erre: 39. - Pinki87)
2010. febr. 27. 23:18

még konkrét fix nincs, csak rákszűrésre jártam eddig, vagy mondjuk ciklusprobléma miatt, szóval nem volt extra okom még eddig találni egy végleges dokit.

mostanság kellene majd tavasszal keresnem vkit.

A Szent Imréhez tartozok Pesten, célszerű lesz onnan választanom dokit.

Sztem is hülyeség végig magánba járni, hiszen úgyis elvárják majd a lóvét, akkor meg minek menjünk még magánba is egész végig?! Mondjuk embere válogatja, meg dokija persze, mert van, aki tök bunkó sima rendelésen, és elvárja, hogy tejelj neki a magánon...

2010. febr. 27. 23:15
hát nekem van elképzelésem doki ügyben,de az magán!mármint nem tudom hogy érdemes e 9 hónapon keresztül ezért fizetni( nem sajnálom rá,de lehet felesleges)!viszont fogadni megfogadom,de sztem csak a vége fele!ti?
2010. febr. 27. 23:11
Egyébként a dokikkal hogy álltok? Van már fix, végleges dokitok, akihez eddig jártatok, vagy később kerestek majd?
2010. febr. 27. 23:10
ez nem gond:)
36. Csibebogár78 (válaszként erre: 33. - Pinki87)
2010. febr. 27. 23:07
sőt, pajzsmirigyes is lassan :-)))
35. Csibebogár78 (válaszként erre: 31. - Hevniki)
2010. febr. 27. 23:06

Látod, pont ezt mondtam, hogy poz-an kell hozzáállni. Mindenkiben van félsz, foly-an, de bátran kell nekivágni, elég akkor félni, vagy aggódni vmi miatt, ha gáz lenne esetleg, de nem lesz! :-)))

Fő az optimizmus! (csak oda ne égjen:-)))

2010. febr. 27. 23:06
Köszönöm, megjött a link.
33. pinki87 (válaszként erre: 28. - Hevniki)
2010. febr. 27. 23:03

akkor neked tényleg macerás lesz a dolog!de minden rendben lesz!ugy látszik ez nem csak babaváró fórum hanem kutyás is:)

jól összejöttünk:)

32. Csibebogár78 (válaszként erre: 28. - Hevniki)
2010. febr. 27. 23:02

Szió!

Egyébként a pajzsmirigyemmel nekem is vigyázni kell, mármint figyelnem kell rá. Apukám szedett rá gyógyszert (neki túlműködött), de már rendben van és biztonsági okokból ajánlott figyelnem foly-an.

De mivel neked alulműködésben van, még mindig jobb ebből a szempontból, mint a másik, hiszen a terhesség alatt pótolni kell jobban a jódot (is). Ja, sztem is a dokiddal érdemes egyeztetni, sőt sztem nem is egy dokival, hanem többel is.

Küldöm a linket!

31. hevniki (válaszként erre: 27. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 23:02

Jó lenne igen... Nekem azért vanna félelmeim is

VAnnak még "mivan, ha...?" kezdetű mondataim :)


A fogyózás, pont azért, mert idáig sosem sikerült semmi extra du. 6 után nem eszem semmit, és járok tornázni, illetve dzeni, het 5 alkalommal. CSodák csodája január eleje óta 8 kg ment le. HA igy megy akkor jó, ha nem, akkor sincs baj ettől jobban nem kattanok rá...

30. pinki87 (válaszként erre: 27. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 23:02
én is örülök hogy ide tévedtél!és remélem kitartóak leszünk és mindent meg tudunk majd beszélni!remélem csatlakoznak majd még!
29. Csibebogár78 (válaszként erre: 26. - Pinki87)
2010. febr. 27. 23:00
Hú, sztem velem jól járna, mert úgy megdögönyözném, hogy nem engedne haza. Egy haveromnak németjuhász kutyája van, de jó méretes darab :-), rendesen két lábra áll az ajtófélfánál, és nem enged be, amíg nem dögönyözi az ember halálra :-)))
2010. febr. 27. 22:59

Sziasztok LÁnyok!

A linket éni s elfogadnám.

ÉS Amúgy NEkünk is van kiskutyánk, és mi is lakásban lakunk :) Jól összejöttünk ;)

Amiért orvoshoz kell mennem, nekem van egy pajzsmirigy alulműködésem, ami miatt terhesség alatt mindent egyeztetnem kell majd a dokikkal, ezért nem biztos az elveit sem, illetve a gravida-jód miatt... NA ilyeneket kell, pl. átbeszélnem majd :)

27. Csibebogár78 (válaszként erre: 24. - Pinki87)
2010. febr. 27. 22:58

Hát igen, pár hónap még van, remélem tényleg nagyjából abban az időben össze is jön, ahogy tervezzük majd.

Mindig poz-an állok mindenhez, nem szeretnék ezen a téren sem rágörcsölni a dolgokra.

Tök jó, hogy pont most tévedtem ide és pont erről a témáról írtál ki fórumot. Tök irigylem már azokat, akik ezer éve elindították és kialakult egy szuper közösség, a gyerkőcök meg már nagyok :-)

Remélem velünk is így lesz :-)

26. pinki87 (válaszként erre: 25. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 22:57
nekünk francia buldogunk van,és le a kalappal előtte!nem nyavajog,nem ugat!viszont nagyon nagy szeretetigénye van és sok sok szeretetet ad ő is!ha jön valaki,ismerős,ismeretlen mindenkinek örül!:)
25. Csibebogár78 (válaszként erre: 21. - Pinki87)
2010. febr. 27. 22:55

Ja, ja

Sajnos eddig mindig másét nyúztam, most szeretnénk majd saját kutyit.

Olyan szinten meg vagyok kattanva a kutyákért, hogy pl. az utcánkban órákat képes vagyok a kerítés előtt állni és simogatni őket, vagy ismerősök kutyáit vissza se akarom adni, ha nálunk vannak :-)))

Remélem nemsokára lesz kutyikánk is :-)))

Nagyon édes a tiétek is, milyen természete van?

Nekünk a jack russel vagy parson russel tetszik nagyon.

24. pinki87 (válaszként erre: 22. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 22:53
hát igen!azért a béresnek neve is van!lehet mégis elgondolkozom majd ennek a szedésén!még van időm:)időnk:)
2010. febr. 27. 22:51
ok,megkaptam!köszi
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook