Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? fórum

Aki ismeri a strongmind2-t segítene, nem enged be az oldal, miért? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 15. 18:16

Nekem a diagnózis amiről tudok amit mondott szorongásos depresszió. (vágás miatt mentem el én is) Köszönöm a dícséretet. Tegnap furi volt a házidokinál mert ő is mondta h ügyes vagyok biztosan sokat szenvedtem. De az a helyzet h nem szenvedtem sőt élvezem ha éhezek már. Amúgy aranyos volt a házidoki is nagyon. Komolyan dokikkal sokkal jobban meg tudom beszélni a dolgokat mint pl a családommal.

Nektek mi a cél súly? Milyen magasak vagytok és most hol tartotok?


Hullahopa olyan szép vagy. Úgy szeretnék én is olyan lenni mint te.


Nekem is kéne tanulni hétfő vizsga...

2010. ápr. 15. 17:20

Én is járok pszichológushoz, meg pszichiáterhez ... :( mondjuk én pánik betegség stb miatt...na az a másik ördög az életemben...mondjuk kezdek javulgatni próbálok egyedül eljutni A pontból B-be kb 150 méter, hányingerrel, szívdobogással, félelemmel,stb miközben a sírás folytogat... ááá teljesen felőrölnek ezek a betegségek...de am dokinak én se besz erről evés dologról...tudom,h. akk segíteni akarna, és nem ezt nem akarom, vhogy nem... :( hmmm olyan jó lenne ha személyesen is ismernélek titeket, senki nem értheti ezt meg csak ti... :(

Királylány nagyon ügyi vagy h ilyen sokat tudtál fogyni, biztos sikerül elérni a célod :)

Hullahopa: naon cukkker az a kép ;) szép vékony vagy :)

Pusssz nektek ---lépek tanulni pedig annyira nincs kedvem, de muszáj :S

2010. ápr. 15. 16:08

Sziasztok.. :(

Nálam most totál káosz van. Annyit eszem mint egy disznó...

Szval ma reggel úgy keltem fel hogy, inkább nem ne-enni próbáljak meg, hanem legalább sok ideje először egyek NORMÁLISAN úgy mint egy normális ember. És talán ha nyugi van, nicsen binge.. Szval ma eddig: 2 30%-os győri keksz, egy csomag sima jó reggelt, az ebédem pedig egy bögre70%os kakaó, hozzá 2 sze. Kenyér pici mézzel. Hát ennyi. Semmi kedvem semmihez. Bár most érzek magamban annyi energiát, hogy lépcsőzzek végre egy órát, plusz a kick boksz.. ja és hamar lefekszem aludni, félek hogy este zabálhatnékom lesz. Frusztrált vagyok.

Ugyan azt érzem mint ti. :( Június óta pont ma voltam legelőször boltban... amikor a pénztárnál álltam, azt hittem eluralkodik rajtam a pánik. Éreztem hogy elvörösödöm, mert olyan cikinek éreztem hogy veszek magamnak kekszet.. Meg emlékszem mikor tavaly tavasszal kb fél órája időztem a boltban, és a végén elsírtam magam, mert tudtam hogy úgysem vehetek semmit. Rómában sem ettem fagyit vagy pizzát. Gondolom milyen bunkónak gondoltak, mikor egy nívós pizzériába beülve a csoporttársaimmal én csak egy salátát kértem... Nagyon sok kedvencemet elhagytam.. ezért. Néha gondolkoztam azon megpróbálhatnék diétázni normálisan ha már fogyózom.. csak ugye itt a másik elmebetség: nem vékony akarok lenni, hanem csontsovány.

Pszichodokihoz én is járok (3 éve a vagdosásaim miatt), tud egyet-mást arról hogy „fogyni akarok” stb. de direkt kerülöm a témát, nem beszélek róla, mert akkor elkezdeni kérdezgetni hogy milyen indittatásból teszem ezt. És nem éppen neki akarom elmondani ezeket a dolgaim, tudom hogy doki, de akkor sem! Szval nem is sokat tud segíteni. Talán én sem akarom. Nem tudom. :S

Raktam képet, milyen vagyok rómában! Vicces. :P

Pusza

242. *Királylány* (válaszként erre: 240. - Twiggy00)
2010. ápr. 15. 01:15

Ugyanezekre szoktam gondolni én is. Tegnap elmentem a dokihoz és mondta h egyek stb. Nagy vonalakba elmeséltem neki h hajnalban rosszul voltam és tudom nem jó így. (eleve depi miatt jártam de elszóltam h én hogyan fogyizgatok) Szóval mondta enni kell meg minden én mondtam az sok kcal stb. Mondta akkor legalább fehérjéket meg ilyenek. Elemtem vásárolni a sparba azt hittem sírógörcsöt kapok oda fele meg benn olyan szörnyű h más tud normálisan nekem meg szinte minden tiltólistás eleve. Miért durvult el ennyire? Ma meg tegnap ettem annyira nem lenne ez sok ha normális ember lennék. Meg kell valahol tudom. De pl azt is tudom holnap megyek futni meg egész délelőtt torna ezért. Meg tudom holnaptól megint nem tudok enni. Nem bírom ki a lelkemnek fáj. Azért nem hashajtóztam mert tudom megint rosszul lennék. Nekem még kell fogynom csak már olyan sokat fogytam hogy így súlyfelesleggel is bepánikol a szervezetem. 35kgt fogytam eddig. Cél 55kg. Olyan tünetek jönnek elő mint aki már 40körül van. Szédülés ájulás érzet körmöm szétmegy hajam hullik nem jön meg a hasam fáj ha eszek ha nem eszek azért. Vérnyomásom alacsony hajnalban ébredek este nem tudok aludni. Hulla vagyok. Izmaim fájnak. Néha járni allig tudok.

De félek nagyon ha eszek akkor hízok. És így a sok koplalás miatt meg is van arra az esély, hogy visszajön. Volt is rá péda 2x is így fogytam. "x anyum veszekedett velem h azért hullik a hajam stb akkor sem volt mensim amúgy. A koplalást bírom nagyon. A szabályos ezt ekkor azt akkor eszem fogyit nem. Nem bírom az olyan szabályos "doboz" szerű dolgokat. Szeretek én dönteni.

Áh regény...

Ma zabáltam így bevettem a vitaminomat is most szívódhatott ezerrel. Csupa rossz bűnös dolgot ettem... Belehalok nah holnap délelőtt megyek futni remélem nem esik ha esik akkor itthon csizek vmelyik gépemen valamit.

Felülést szoktatok ti csinálni? Ha igen mennyit?

Nekem a hsam az nem jó. Nem szeri testrész. :-(

241. *Királylány* (válaszként erre: 239. - Twiggy00)
2010. ápr. 15. 01:00

Pszichológushoz...

Amúgy jó segít azt hiszem... Csak nehéz betartani amit akar h csináljak max 1-2 napig tok "normálisan" enni. Utána vissza minden újra extrémen csinálom.

2010. ápr. 14. 22:27

írtam a naplómba ha vkit érdekel csak annyi dolog van bennem és ide nem tudtam leírni, gondoltam most írok oda...bár csak a töredékét sikerült leírnom az érzéseimnek...

Szép estét nektek!!!!

2010. ápr. 14. 21:52

Királylány milyen dokihoz jársz???

vmi lénapot be kell iktatnom mert ez így nem állapot :S

na majd írok csak nincs velem semmi extra

PáPá :)

238. twiggy00 (válaszként erre: 233. - *Királylány*)
2010. ápr. 14. 21:50
Köszönöm!!!aranyos vagy nagyon!!! :)
237. Szöszykeh (válaszként erre: 236. - *Királylány*)
2010. ápr. 14. 14:47
van benne valami..
2010. ápr. 14. 07:53
Arról mi a véleményetek h ez egy függőség? Tegnap az orvosom mondta h ez is egy függőség... Én is sokszor úgy érzem mintha az lenne...
235. *Királylány* (válaszként erre: 234. - Szöszykeh)
2010. ápr. 14. 07:48
Én is imádom ezt amikor korog és üres. :-)
234. Szöszykeh (válaszként erre: 233. - *Királylány*)
2010. ápr. 14. 07:21

igen, van ilyen nálam is.. és olyan jó érzés, mikor korog a gyomrom, imádom.....


és természetesen mindenkire vonatkozik:D:D

pussz

233. *Királylány* (válaszként erre: 232. - Twiggy00)
2010. ápr. 13. 22:00

Szia


De rád is vonatkozik. Itt mindenkire szerintem. Tartsunk össze mi. Mi megértjük egymást.

Én is egyre jobban szégyenlem h vágom kívülről mi mennyi kcal nagyjából. :S Ciki mert ez is azt jelenti h mennyire benne vagyunk... Ez az életünk.



Am nektek is ad erőt az éhezés? Pl van h abból merítetek erőt valamihez? Mintha olyankor erős lennél és határozottabb?

2010. ápr. 13. 21:50

sziasztok! már nagyon rég írtam...annyi minden van velem és annyira kivagyok...és...inkább nem írtam...a legjobb bnőm is szemét velem, meg ennem is kellett, és annyira de annyira szar minden...kicsúszik a kezemből minden....erőre lenne szükségem...de nincs :( --- jaj de jóóóó ötlet ez a tali, én nagyon szívesen találkoznék veletek, biztos jó lenne :) bár lehet rám ez nem is vonatkozik :(

am mostanában szoktam honfoglalózni és szoktak ilyen kérdések lenni h "mennyi kcal-t tartalmaznak bizonyos ételek" --- ééééés mindig jó választ adok, és tuti tarolok vele :D jó nem nagy büszkeség, mert....na lépek

<3 <3 jól esett írni nektek <3 <3 <3 <3

231. *Királylány* (válaszként erre: 229. - Szöszykeh)
2010. ápr. 13. 19:01
Nekem is rossz kedvem van. Mostanában minden szarul sikerül. Már komolyan azt furcsálnám ha sikerülne minden simán. nekem mindig mindenért jobban meg kell küzdeni. A tali jó ötlet szerintem is. "Élőben" senki nem ért meg engem sem... Amúgy most magam alatt vagyok. Rosszul voltam hajnalban de jobban vagyok ettem mézet meg kajáltam. :S
2010. ápr. 13. 17:45
Szia Szöszykeh! Ez a találka-dolog jó ötlet! Mostanában nekem is rossz kedvem van.
2010. ápr. 13. 17:21

sziasztok!

nektek milyen a hangulatotok mostanában? én imádom a tavaszt, de most valahogy nagyon rosszul vagyok:S igaz, ebben más is közrejátszik:'(

és az utóbbi napkban is muszály volt ennem, elegem van az emberekből, mért nem értik meg, hogy ezzel nem segítenek, én akkor leszek boldogabb, ha sovány leszek:S:@:S

na, nem akarom senkinek elrontani a kedvét..

amúgy azon gondolkodtam, csinálhatnánk egy 'találkozót' élőben is, mondjuk nyáron.. jó lenne élőben is beszélgetni 'magamfajtákkal'(ok, ez így durva szó kicsit, bocsi, nem jutott eszembe más:$)......... vagy nem? bocsi, ha nagyon hülye ötlet

2010. ápr. 13. 10:00
sziasztok:)tegnap binge volt... vettem be hashajtót és még hánytam is de nem azért mert ledugtam az ujjam a torkomon.. de legalább tutira nem maradt bennem semmi:) és az is biztos hogy ma nem sok szilárd kaja megy majd le a torkomon...ugyhogy nekem lénap:) velem tart valaki?:)
227. *Királylány* (válaszként erre: 226. - Leni19)
2010. ápr. 12. 08:11
Nem úgy volt. Hanem fastoltam akkor lement 1-2kg és utána eszegettem kb 300-500 kcalt és még akkor is ment le fél kg kb. Azon csodélkoztam mert azt hittem tuti 1kg pluszt jelent majd. Most viszont a két napi zaba miatt mérleg parám van. Nem merek rá állni max holnap vagy holnapután csak.
226. leni19
2010. ápr. 12. 01:45
igen azt sokan mondják h utána gyorsan visszajönnek a kilik. éhezés után a szervezet mindent raktrároz. meg a másik gond vele h leáll az anyagcsere . amúgy 1-2 kili isúlyingadozás gyakori. sztem olyan nincs is h valakinek egész nap ugyanaz lenne. a legjobb reggel mérni és este az pont a2 szélsőérték. napközben simán fel lehet puffadni.
225. *Királylány* (válaszként erre: 224. - Leni19)
2010. ápr. 11. 20:21

Köszi a választ.

Én sem szoktam mindig fastolni heti 3nap kb. A fura az volt nekem múltkor h fasthor lement 1kg és ahogy eszegettem utána úgy is ment lefelé. Érdekes ez.

224. leni19
2010. ápr. 11. 20:15

ha tejjel veszed be akkor talán . lehet h megéri a próbát végül is 1 pohár tej nem vészes.

annyira ügyesek vagytok nekem nem menne a fast:( ma 2től idáig nem ettem semmit mert sok dolgom volt és mire hazaértem remegtem meg kattogot a fejem nem hallottam semmit. gáz vagyok az egész napot végig kell eszegetnem persze csak alma meg abonett de akkor is szívás. néha nem értem mit keresek itt :P égnek hála így is megya fogyás de mégis...

szval csak ügyesen sok sikert a fasthoz ^^

223. *Királylány* (válaszként erre: 222. - Leni19)
2010. ápr. 10. 21:43

Én a legutóbbi két napot el*sztam.

Zabáltam mint egy disznó.

Na de ennek vége!!!

4 nap fast.

3at bírtam eddig csak de nem érdekel ha beledöglök is 4 lesz. A 4ik nap a büntetés!

Utálom magam.

A fast napokon érdemes bevenni a vitamint vagy akkor úgysem hasznosul?

222. leni19
2010. ápr. 10. 20:52
a rágásra a legjobb az alma. én azt csinálom h felszeletelem és teszek rá mozarella sajtot, nem olyat ami kis gombóc hanem ami lapos. van light is. 1 csomag 200kcal. szval a mozi állítólag nem hízlal de valamennyire gondolom zsíros,úgyhogy oldódhatnak a vitamonok :P 1 almához 1 sajt. van h akár 6 alma is elpusztul 1 nap de am meghajt főleg nagy mennyiségben. nekem a napi 4 alma ideális ^^
221. *Királylány* (válaszként erre: 220. - D6502380b9)
2010. ápr. 10. 16:39

Én is erre gondoltam, h nem is tudnak mibe felszívódani ha normálisan fogyizok. Azaz szerintem normálisan a 100-200kcalos étrendemre gondolok.

Nem csinálom tovább ezt a doki kedvéért evést egyre szabbul vagyok lelkileg miatta. Tegnap binge és nem hashajtóztam... Majd ha elérem a megfelelő súlyt ami elősször nekem 55 utána 48. Tudom nektek még ez sok de én nagyon sokról kezdtem. És én azt vallom mostmár h evéssel nem lehet lefogyni úgy SOHA nem fogyott le senki. Mutasson nekem valaki 1 embert aki úgy fogyott le h ette a napi 1000-1200kcal-t... Jó nekem a minimál kajám és melette a vitamin bogyóim.

A vesém viszont fájdogál. A fene tudja mi lett vele. Lehet a sok folyadék miatt fáj.

2010. ápr. 10. 15:49
A vitamin hiányról jutott eszembe, hogy lehet hiába szednék rendszeresen, ha közben meg ott van a másik oldalon a fogyi tableatta (zsírban oldódó vitaminok pl nem biztos hogy felszívódnak, mert olyan) :S
2010. ápr. 10. 15:02

Sziasztok!! Csak gyorsan.

Szóval mondtam a nagyimnak, hozzon nekem brokkolit. Hozott is! Felkiáltottam:”Juj, van brokkoli!” Erre ő: „Bizony, és ezt rakom a tésztába szóval muszáj leszel enni belőle.” !!! -_-

Délelőtt meg olyan rosszul lettem, nem tudom mitől. Szédültem és remegett a kezem, még a lábam is. A szezámmag van a befőttes üvegben, onnan kanalaztam valmennyit, annyira remegtem hogy a kanál folyton odakocogott az üveg falához. :S

De már jobban vagyok. :)

2010. ápr. 10. 08:14

Sziasztok!!

Tegnap csokit etetek velem:S:S nekik csak pár kocka, nekem az egész napm volt:'( de ma meg holnap 0kcal, hátha fogynék végre egy kicsit..

pont tegnap gondolkoztam, hogy minjárt nyár és addigra olyan jó lenne lefogyni, nem? úgy félek, hogy fürdőrucit kell fölvennem, olyan kövér vagyok:S

Királylány: én centrumot szedek

Puszi nektek<3

217. *Királylány* (válaszként erre: 216. - Leni19)
2010. ápr. 10. 00:31

Erre nem is gondoltam h a rágás fontos lenne.

Mennyi rágás kéne? Pl 5-10 szem buláta vagy 1-2 norbi pufi rizs a vitaminomhoz reggelente elég rágás? Igazad van mert a fogaknak kéne h ne hulljanak ki...

216. leni19
2010. ápr. 9. 20:34

Hullahopa éreztem h atkins alatt nem szalonnázást értesz ^^ a szénhidrát tényleg nehéz mert van benne valami ami függőséget okoz. az abonett szerencsére nem^^ de iszonyat rossz volt elhagyni a barnakenyeret, meg a müzlit, a rizst :( de muszáj volt mert állandóan binge lett , sőt még a joghurtot is ejtettem. ha már nagyon kell szénhidrát a legjobb ha megrágod és kiköpöd , jó undorító meg minden de könnyebb mint a stada v hányás.


Királylány én is vitamonozok : vitinne, calcium, revalid, magnézium.

a bébikaja jó de nem lesz baj abból h nem rágsz eleget?

ha majd mész futni próbálj olyan helyen ahol emelkedő is van azzal gyorsabban jön az eredmény fogyás téren :P


én most ettem kis pici péksütikből de csak úgy h leettem a tetejét ami ropogós semmi töltelék meg ilyenek. de iszonyat hülyén nézett ki mert ott maradt a tálcán egy csomó megrongált. mázli mert kb olyan mint ha hármat ettem volna de mind1 letornázom , legalább ad energiát. hülye szénhidrát belerondított a napomba :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook