Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akarsz velem beszélgetni? fórum

Akarsz velem beszélgetni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 26. 18:07
Ennek az egészségpénztárnak nézz utána, szerintem érdemes tag lenni. Sok ilyen van már. A befizetett összeget levásárolhatod különböző helyeken, patikában, orvosi boltokban. Az adóvisszatérítésnél a 30%-át visszautalják. Nézz utána!
49. Ballainé (válaszként erre: 48. - Gyöngyi)
2008. nov. 26. 17:49
Sajnos nincs,de mivel az öcsém is hallás sérült igy majd ő, késöbb tudja használni.Régóta problémái vannak de nem akart elmenni,addig jobbak voltak a feltételek. De most már szinte alig hall.Szomorú hogy azoktol az embektől vették el a hozzájárulást, akiknek tényleg szügségük van rá.
2008. nov. 24. 17:49
Azt hittem rosszul látom a nullákat! Ez iszonyú! Mi a gyerekem szemüvegére meg kontaktlencsére költünk nagyon sokat, de azt szerencsére meg lehet venni Egészségpénztári számlára és úgy 30%-ot visszakapok az adóvisszatérítésnél. Nektek nincs ilyen?
47. Ballainé (válaszként erre: 46. - Gyöngyi)
2008. nov. 24. 17:38
Gondolom jol elfáradtál,de tényleg annyira jó mikor tiszta minden.Attol függ milyen keretbe szeretnéd rakni,utánna kéne érdeklödni.Mi is tul vagyunk a hallás vizsgálaton, Anyuval.A készülék a két fülére,100000-ft.Még jó hogy lehet kapni.
2008. nov. 24. 14:33

No végre kész vagyunk! Most már nem cserélek senkivel sem! Ki van takarítva, a függönyök, minden kimosva, minden a helyén és még szép is lett!

Most már csak a képek felrakása van hátra, meg be is kellene kereteztetni kettőt legalább. Arra gondoltunk, hogy jó lenne mindet újra, egyforma keretbe teteni, de attól félek, nagyon sokba kerülne, mert elég sok képünk van.

45. Ballainé (válaszként erre: 44. - Gyöngyi)
2008. nov. 21. 13:00
Sajnos nagyon becsapják az embert,a reklámokkal.Jó sokat dolgoztok vele,nem irigyellek.Ráadásul nehezen szárad mostmár a fal.Elegetek van gondolom.Szia
2008. nov. 20. 19:58
Hát képzeld kiderült, hogy az 1 rétegű festékkel nagyon nehéz dolgozni! Csomósodik és nem is takar elég jól. Lefestette egyszer a párom a falat, el is fogyott a festék,de tiszta foltos a fal, másik festéket kellett venni. Most már azzal is le van kenve, de még egy réteg kell rá! Jól befürödtünk a drága festékkel!
43. Ballainé (válaszként erre: 41. - Gyöngyi)
2008. nov. 20. 19:51
Arra gondolj egyszer csak készen lesztek,csak most sajnos jön a hideg, az nem tul jó.Én meg lennék a hó nélkül,igaz most már könnyebb mert kocsival járok az idösekhez.De pár évvel ezelött mig nem vettünk, biciklin áztam fáztam,naponta.Most érzi is a vállam,bizony sokat fáj.Szia
2008. nov. 19. 17:21

Szia Ildi!

Elvesztél? Remélem nyaralsz a Hawai szigeteken??!

2008. nov. 19. 08:31

Ha minden jól megy ma elkezdjük a falakat festeni...Jó lenne már.

Ma délelőtt itthon vagyok, délre megyek tanítani, de nem tudok semmi hsznosat csinálni. Vasalni kéne, de nincs hová felállítani a vasalóállványt!

2008. nov. 18. 17:25
A rendetlenség nem is jó,amikor mi is festettünk,még jo hogy szép idő volt áprilisban,még az udvaron is volt minden.További jó munkát,aztán nagyon szépek lesztek.Szia
2008. nov. 18. 09:22
A szoba plafonja már kész, meg körbe a szegély is. A falat félig leglettelte a kedvesem. Az a baj, hogy hétköznap csak munka után tud nekifogni, az meg 6 óra körül van.Remélem ma kész lesz a gletteléssel és akkor holnap mehet a festés.Olyan festéket vettünk ami 1 rétegben fed....de hiszem, ha látom.Szerintem nem lesz elég, mert nagyon tarka az alatta levő fal a sok gletteléstől. Utoljára festve 15 éve volt, világosbarnára...azóta tapétáztunk. Most, hogy lejött a tapéta van barna falunk is, meg fehér is a gletttől.Kicsit nehezen viselem a rendetlenséget, mert a szoba cuccai a lakás többi részén vannak.
2008. nov. 17. 18:41
Mit föztök holnap? most hogy a Mami is itt van mindig kell fözni,neki nem jó egy virsli,vagy pidza.Nem eszi meg,dehát 80-évesen nem csoda,de most hogy beteg rendesen kell egyen,mig egyedül volt szinte csak zacskos levest evett.Ötletem meg nem sok.Szép estét! Gyöngyi
37. Ballainé (válaszként erre: 36. - Gyöngyi)
2008. nov. 17. 18:36
Szia! Sajnos sehogy sem,az Anyu rákos beteg lett,igy most azzal vagyunk elfoglalva.Meg a párom sokat túlórázik az év végén.De bármi fejlemény lesz irok.Hogyan álltok a festéssel,birod még? Szia Gyöngyi
2008. nov. 16. 15:47

Gyöngyi!

Hogy álltok a kemencével??Még csak terv?

2008. nov. 16. 15:21
Folyt.köv....mostanáig álltam a létrán, csak akkor jöttem le amikor az ebédet csináltam.Végre kész a tapéta leszedése! Apáro már a plafont és a szegélyeket is lefesttette. Most jön a fal, de abban én már nem tudok segíteni. ülök a felfordulás közepén!
2008. nov. 15. 19:45
Sziasztok! Nem sokat pihentek akkor a hétvégén,én is takaritottam meg főztem.Székelykáposztát.Meg Anyut vittem szemészhez,mert nem lát olvasni,csak nagyitóval,azt mondták szürkehájog.Müteni kéne de nem nagyon akarja. Druszám a válladra nagyon jó a Rictofid sport krém.Szép estét! Gyöngyi
2008. nov. 15. 16:36

Ma egészen idáig a tapétát szedtem le a falról. Azt jól kitaláltuk, hogy festeni egyszerűbb, de az előző tapétát le kell szedni!!Sőt! Réges-régen volt egy fototapéta az egyik falon, egy erdei kép.Na az nem akar lejönni, csak cafatonként.Már nem érzem a vállaimat!(illetve érzem:fáj!)

Közben ebédet is csináltam, oldalas volt krumplival.Persze én krumplit nem ettem, mert fehérjenapom van.viszont csináltam magamnak egy jó rukkolás paradicsomsalátát.

2008. nov. 15. 09:12

Sziasztok!

Szép napot és kellemes hétvégét kívánok nektek!

Én délig dolgozok és megyek haza főzni. Rakott krumplit csinálok.

2008. nov. 14. 20:37
Sziasztok! Druszám ha a garázsba nem fér a sok holmi,még ott a padlás.Nem irigyellek a festés miatt,bár utánna annyira jó,a festett lakás illat.
30. Kiss Ildikó (válaszként erre: 29. - Gyöngyi)
2008. nov. 14. 20:15
Hát ezaz. Kidobni nem szabad. Rakd dobozokba és be a garázsba. Tudod! Hát ha jó lesz valamikor címszóval :-)
29. gyöngyi (válaszként erre: 26. - Kiss Ildikó)
2008. nov. 14. 17:00

Na, még csak az kéne...Itt is alig győzöm rendbentartani a házat, meg a kertet.( a kert 300 négyszögöl)

A régi holmikat tényleg nem dobom ki, de csak gyűlik....gyűlik!

28. Kiss Ildikó (válaszként erre: 27. - Cservenák Vali)
2008. nov. 14. 15:52

:-)

Nem tudok beszélni, mert itt vannak a vevők. Vásárolgatnak és közben kiszolgálom őket. Próbálnak, fizetnek ...


Nekem pont ezért jó a Hoxa, mert csendes :-D

2008. nov. 14. 15:41
Gyöngyi és Ildikó nagyon ráértek hoyázni.Szerintem ezt meglehetne tenni a skyp-on is és akkor nem kell ennyit irnotok, hanem lehet beszélgetni.Egyszerűbb lenne nem? Sziasztok és szép estét kívánok mindkettőtöknek Vali
26. Kiss Ildikó (válaszként erre: 25. - Gyöngyi)
2008. nov. 14. 15:26

Szia Gyöngyikém!


Senkinek se könnyű a munkája :-D Épp most gondoltam rá, hogy velem se cseréljen senki :-)

A sok okos vevőm!


A régi holmikat meg nem kidobni kell, hanem a hétvégi kis házba kivinni. Nincs lehetőségetek valami jó helyen venni egy házikót?

2008. nov. 14. 15:20

Hali, megjöttem.

Hulla vagyok! Péntekenként uszodába viszem az osztáőlyomat...hát nem semmi.Mire megszárítom a hajukat és felöltöznek a bugyimból is folyik a víz.Utána még egy nyelvtanóránk van, de nem vagyok biztos a hatékonyságában, mert csak lesnek ki a fejükből fáradtan az úszás után.

Hozzáfogtam a szoba kipakolásához.

HÁÁÁÁT! Hogy mennyi felesleges kacatot gyűjtögetek!Iszonyatos mennyiségű poharam van például.Egy csomó, amiből csak 2-3 db. van már meg. Most dobjam ki??Azt kéne, de nem visz rá a lélek, hogy jó dolgokat a kukába tegyek! Egy csomó olyan dolog, amit tanítványoktól kaptam, nem használom, nem tetszik, de emlék.Mi legyen velük, mert csak a port fogják? Dobozba velük és eltenni? Pedig ez most jó alkalom lenne némi szelektálásra!

2008. nov. 14. 08:25
Jó reggelt nektek és szép napot :-)
23. Kiss Ildikó (válaszként erre: 22. - Ballainé)
2008. nov. 13. 20:06

Szia! Üdvözöllek a fórumon.

Én sokat vagyok a Hoxán. Azt lehet mondani, hogy egész nap :-)

2008. nov. 13. 20:02
Sziasztok! szivesen beszélgetnék én is veletek,bár csak esténként van egy kis időm.Üdv Gyöngyi
21. Kiss Ildikó (válaszként erre: 20. - Gyöngyi)
2008. nov. 13. 17:39

Jó ötlet :-)


Mi olyan képet vettünk, hogy drapp a papirusz és fekete a kép alapszíne és az arany dominál a motívumokba, Ízisz ...

Mi arra gondoltunk, hogy rá rakatjuk egy fehér lapra és fekete lesz a keret.


Nagyon tetszik a banbusz képkeret ötlete :-)

Elmész egy képkeretezőhöz és megkérdezed, hogy tud e segíteni ebben. Kinyomozod!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook