Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1588. dorinna
2008. márc. 25. 17:48
Na most mi legyen szerintetek? Felhívtam Wágnert, és megkérdeztem, hogy ő mit mond, hogy ha hylauron lett nekem tölve, akkor meg kell-e várnom amíg teljesen felszívódik, vagy lehet rátölteni mást. Ő azt mondta menjek be szerdán, megnézi csomós -e és ha nem, tölthetjük. Na akinél meg voltam, kifejezetten megerősítette bennem, hogy csak ha ténylegesen letelt az a 4-6 hónap ami alatt felszívódik, akkor lehet mást hozzá adni. Szerintetek ilyenkor mi lehet? Szeretném ha lenne látszata is, nem akarok hetente, havonta feltöltetni járni. :( Nem akarok hylauront, kár, hogy ezt kértem. Szerintem ez túl vizes lehet, túl természetes anyag, a sz. olaj meg amit Orsika is kapott, az is sokkal masszívabb, jobban meg is látszik.
1587. Orsika:)
2008. márc. 25. 16:16
A szálbehúzós történet jó megoldás lehet (én is olvastam róla korábban), de szinte senki sem csinálja itthon... vagy ha igen, akkor is kevés tapasztalattal és horrorisztikus árakon.
1586. Orsika:)
2008. márc. 25. 16:15

Látom megy az óriásdilemma ki mivel töltesse...

Én eddig ugyan nem találtam képeket itt a neten, de élőben láttam nem egy csajszit, akiknek korábban lett töltve és iszonyatosan néztek ki.

Persze semmi sem lehet tökéletes, a hyaluron (amire tuti nem allergizálsz) pedig sajnos elég hamar felszívódik.

Más anyagok (pl.outline) szintén kiválthatnak nem kívánt mellékhatásokat, azok is csomósodhatnak, de nem kell műtéti úton elvtávolítani őket, mert idővel azok is felszívódnak.

1585. Baba84 (válaszként erre: 1583. - Szimonetta)
2008. márc. 25. 15:24
Szimonetta!Neked milyen hosszu haj van feltéve?varrva van?
1584. Baba84
2008. márc. 25. 15:23
Van vkinek keratinos módszerrel hosszabbítva a haja?
1583. szimonetta (válaszként erre: 1580. - B7b94d9d2e)
2008. márc. 25. 14:45
beeddy! Teszel fel képet? Kíváncsi vagyok. :))
1582. csillllag (válaszként erre: 1581. - Baba84)
2008. márc. 25. 14:29
szerintem tuti belülről csinálják... úgy még fájdalmasabb lenne:D
1581. Baba84 (válaszként erre: 1579. - Csillllag)
2008. márc. 25. 14:15

Hát vszínű:)

Bár ha bevágják,s ugy teszik bele nem tudom h nem látszik e meg a heg,a száj elég vékony,s sztem még 1 kis heg is meglátszik rajta!Főleg az enyémen:D

1580. b7b94d9d2e (válaszként erre: 1566. - Baba84)
2008. márc. 25. 14:13
Igen, csináltam most róla :-) Az alsó része 7 éves a felső 1 hónapos.
1579. csillllag (válaszként erre: 1578. - Baba84)
2008. márc. 25. 14:06
jaaa..:) mondjuk csak nem altatás nélkül dugdosnak szálakat a szájba...:D
1578. Baba84 (válaszként erre: 1577. - Csillllag)
2008. márc. 25. 14:01
Fogalmam sincs,csak böngészés közben találtam:)
1577. csillllag (válaszként erre: 1574. - Baba84)
2008. márc. 25. 13:53

ezekről a szálakról én is hallottam régen, de egy orvost sem találtam aki csinál ilyet...minden oldalon csak a töltésről volt szó...


ez már műtétnek számit?

1576. dorinna (válaszként erre: 1568. - Regii)
2008. márc. 25. 13:49
Akkor neked is elnyelte az első kettőt a szervezeted? Ez olyan rossz. :( És mivel van feltöltve? Én most azon gondolkozom, hogy valami mással kellene feltöltetni, mert ez így elég költséges.
1575. Baba84
2008. márc. 25. 13:46

Bár eléggé borsós az ára:120 000 - 180 000 Ft

Viczián Csaba végzi

1574. Baba84
2008. márc. 25. 13:45

Találtam még vmit!

vastagítás az ajkakba injekciózott készítményekkel érhető el.

A legtöbb készítmény hatása átmeneti, 3-6 hónapig tart.

'Van olyan lehetőség is, amelynek hatása tartós, végleges. Ez elérhető speciális szálak (PTFE) ajakba helyezésével. A szálak később akár el is távolíthatóak.

A test más területéről eltávolított saját zsír is alkalmazható az ajkak vastagítására.'

1573. csillucica (válaszként erre: 1568. - Regii)
2008. márc. 25. 13:41
Neked Pécsen csinálták?
1572. csillucica (válaszként erre: 1571. - Baba84)
2008. márc. 25. 13:40
Nem, sajnos! Pedig már nagyon várom:-)
1571. Baba84 (válaszként erre: 1569. - Csillucica)
2008. márc. 25. 13:30

Uhh ez megint rosszul hangzik:(

Mindennek van tehát mellékhatása,de a szilikonolajnak a legnagyaobb!

Krasznai nem irt vissza???

1570. Regii (válaszként erre: 1567. - B7b94d9d2e)
2008. márc. 25. 13:29

Az azért kicsit más,mert ott mindekét anyag szilikon,csak a gyártó más!

Itt a különböző anyagokkal megy a harc,amik merőben eltérnek egymástól!

2008. márc. 25. 13:28
Èn ezt találtam: "Az injekciós ráncfeltölto, anyaghiánypótló (ajakvastagítás, pofalágyrész-növelés) anyagok különbözo fajtái hatóanyagban, hatástartamban különböznek egymástól. A ma már szinte muhibának számító szilikonolaj sajnos még egyesek által ma is használatos, de a tartósabb eredményt adó, muanyag komponenssel bíró kombinált készítmények is okozhatnak idegentest-reakciót, gyulladást, hegesedést, csomóképzodést. A szövodményeket rendkívül ritkán produkáló, csak természetes anyagot tartalmazó injekciók (hyaluronsav, kollagén) viszont relatíve gyakran ismétlendok a kívánt hatás fenntartásához."
1568. Regii
2008. márc. 25. 13:27

Sziasztok!énis uj vok itt,fél éve akartam szilikonolajas szájfeltöltést itt Pécsen,de senki nem vállalta el,s mindeki óva intett tőle!Most felszivodó anyag van a számban a 3.ik feltöltésre sikerült!

Nem bántam meg!Üdv mindekinek!

2008. márc. 25. 13:20
Egyébként pont így van a mellimpliknél is. Tavaly csináltattam meg és ott is aszerint választ az orvos anyagot, hogy kivel van szerződésben. Nekem 300cc arion lett a barátnőmnek meg 240cc nagor és mind a kettőnknek jól sikerült :-)
1566. Baba84 (válaszként erre: 1565. - B7b94d9d2e)
2008. márc. 25. 13:16

Ez jo hir!

Tudsz feltenni képet milyen a szád:)?

2008. márc. 25. 13:15

Sziasztok Csajok !


Ne féljetek a szilikonolajtól, semmi gond vele. Nekem kb. 7 éve töltötte a Csuha Lajos az alsó ajkam 1,5 ml-el és azóta sincs semmi gond vele. 1 hónapja felhívtam hogy most szeretnék a felsőbe is 1 ml-t , de azt mondta hogy már nem tölt azzal. Erre kérdeztem hogy az meg nem lenne-e furcsa hogy az alsó szil.olaj a felsőbe meg más, na erre nem tudott mit mondani, Így elmentem a Wágnerhez én is , aki tett most a felsőbe is és teljesen jó lett. Pont ez a lényege a szil.olajnak hogy bármikor akár 10 év mulva is lehet rá tölteni, semmi gond nincs vele. Sokan csak azért nem használják ,mert már más céggel vannak leszerződve és azok termékeivel dolgoznak.

1564. szimonetta (válaszként erre: 1562. - Dorinna)
2008. márc. 25. 12:48
Tegnap olvastam azt is valahol, hogy 3 napig szoliba sem szabad menni. Meg még ugye olyat is, hogy 1 hónapig. Én 1 hét után elmentem. Szerintem ez az 5 nap nem vészes. Én is elmennék a helyedben már.
1563. Baba84 (válaszként erre: 1561. - Dorinna)
2008. márc. 25. 12:36

Zhanet elvileg ma ment Wágnerhez,várjuk mit mondott neki:)

Remélem jo hireket hoz,mert én nagyon nagyon menni akarok!

1562. dorinna
2008. márc. 25. 12:28
Szimonetta! Szerinted gáz ha ma már elmegyek szoliba? Már 5 nap eltelt a feltöltés óta. És azelőtt sem voltam 1 hétig, hulla fehér vagyok. :(
1561. dorinna
2008. márc. 25. 12:27
SZiasztok. Vmi hír? Volt valaki már konzultáción vagy esetleg feltöltésen ma? :)
1560. Baba84 (válaszként erre: 1559. - Szimonetta)
2008. márc. 25. 08:06
Kiváncsi vok zhanet mint mond mi volt a Wagner-nél!
2008. márc. 25. 02:05

Találtam valamit. Egy kicsit a cicis dolog, de érdekes:


Implantatumok felhasználása: Az első életmentő szilikon implantátumok azok a shuntök (összeköttetések) voltak (1950), melyeket vízfejű gyerekeknél használtak, hogy az agyon belüli (intracranialis) folyadékot elvezessék. Ezután nagyon sokféle, a medicinában alkalmazott termék alapanyaga lett a szilikon, mint például a gége tubus, a szemlencse, a mű szívbillentyű, a hypoderm tűk bevonata, továbbá a fejlődési rendellenesség, vagy a tumorsebészetben használt rekonstrukciós implantátumok stb.


A 60-as évek óta több mint 200 tudományos cikk foglalkozott a szilikon biztonságával és eredményességével, állati és klinikai kísérletekben egyaránt.


1964-ben a japán orvosi irodalomban jelent meg először az a feltevés, hogy autoimmun betegséget okozhat a szilikon. Több nőről szólt a cikk, akik előzetesen a mellükbe folyékony szilikon olaj injekciót (nem gélt) kaptak, más olajjal, vagy paraffinnal keverve. E problémafelvetést tudományos elemzésekkel cáfolták. 1989-ben az FDA (az a szervezet, amely engedélyezi a különböző gyógyszerek, élelmiszerek használatát Amerikában) még azt a nyilatkozatot adta ki, hogy nem látja indokoltnak azt feltételezni, hogy a szilikon emlőimplantátumok nem lennének biztonságosak. Számos újságcikk jelent meg a szilikonról, amely félelmet keltett a páciensekben, ezek „egészségkárosodásokat” soroltak fel „toxikus emlők”, időzített bombák az emlőkben" stb. hangzatos címekkel. A hisztéria óriásira nőtt, főleg akkor, amikor az FDA moratóriuma életbe lépett. A legtöbb implantátumellenes megnyilatkozás anekdotaszerű, főleg a médiában jelenik meg szenzációként, kevés tudományos alappal rendelkezve. Lényegében az emberekben van egy természetes reakció, miszerint úgy összegeznek tényeket, hogy amennyiben egy dolgot követ egy másik, akkor az az első következménye. Igaznak vélik ezt az implantáció esetére is. Nagyon gyakori eset, hogy a kötőszöveti betegségek tüneteit már a beültetés előtt is észlelték, nem beszélve arról, hogy köztudomású ezek ismeretlen eredete.


Az FDA (Food and Drug Administration) 1992-ben Amerikában moratóriumot hirdetett, mely szerint betiltotta a szilikongél anyagú emlőimplantátumok forgalmazását és felhasználását. Megengedte azonban használatát azoknál a nőknél, akik mastectomián (emlő eltávolítás) estek át, illetve azoknál, akik akarták ezt a fajta implantátumot és részt vettek a hosszú távú tudományos vizsgálatokban.


Az FDA elismeri a szilikon biztonságosságát és továbbra is elérhetővé teszi, engedélyezi a szilikon here- és péniszimplantátumokat, a szilikon tartalmú születésszabályozó eszközöket, és a szilikonolajat, mint a retina visszaillesztésére szánt szemsebészeti anyagot. Az FDA szintén engedélyezi a szilikon használatát ételekben, kozmetikumokban gyógyszerekben.


Számos ország nem fogadta el az amerikai (részleges) moratóriumot, sőt, Európában kiadták a EQUAM (European Commettee on Quality Assurance and Medical Devices in Plastic Surgery) véleményét. A legújabb jelenleg is érvényben lévő állásfoglalást közöljük, mely 1998.július 4-ei keltezésű.


EQUAM 10 pontja


A Plasztikai Sebészetben Használt Orvosi Eszközök és Minőségbiztosítás Európai Bizottsága Emlőimplantátumokra vonatkozó Megegyezési Nyilatkozat (1998.július 4.)


Napjainkban a szilikon széles körben használt és alapvető anyag a mindennapi életben. Jelenleg még nem áll rendelkezésünkre ennél jobb alternatív lehetőség. A medicinában és a sebészet összes területén a szilikonból készült orvosi eszközök és az implantátumok nemcsak a jóléthez, de gyakran a túléléshez is nélkülözhetetlenek.


Korszerű tanulmányok folyamatosan bizonyítják, hogy a szilikonzselével töltött implantátumok nem okoznak sem emlőrákot, sem másmilyen rosszindulatú betegséget.


Rendelkezésünkre állnak olyan tudományos, klinikai, immunológiai, epidemiológiai adatok, hogy a szilikonzselével töltött implantátumok nem okoznak semmilyen autoimmun vagy kötőszöveti betegséget.


Nincs tudományos bizonyíték arra vonatkozóan, hogy olyan jelenség, mint szilikonallergia, szilikonintoxikáció vagy „új szilikonbetegség” létezne. Minden implantátummal kapcsolatban fellép egy normális idegentest-reakció, de ez nem immunbetegség.


A szilikonimplantátumok nem befolyásolják hátrányosan a terhességet, sem a szoptatást, sem a szoptatott gyermek egészségét.


Az emlőimplantátumos betegek rendszeres kontrollt igényelnek és (ha szükséges) az emlők megfelelő vizsgálatát.


A szilikont kimutató laboratóriumi teszteknek nincs klinikai értéke. Eddig nem mutattak ki specifikus szilikonellenes antitesteket.


Az EQUAM szerint nagy szükség van az implantátumokra vonatkozó működőképes, egyeztetett, speciális EU előírásra. Az EQUAM sürgeti az európai államok mihamarabbi megegyezését ezen a téren.


Az EQUAM szorgalmazza a folyamatos klinikai és alapkutatásokat az emlőimplantátumok és új technológiák további fejlesztésére.


Objektív médiaközlemények a betegek megnyugtatására szolgálnak. Az EQUAM biztosítani fogja a legfrissebb adatokat a média számára.


Regensburg, 1998.július 4. Szilikon implantátumok felhasználása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook