Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agyrázkódás után... fórum

Agyrázkódás után... (beszélgetős fórum)


4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Dina2)
2020. aug. 13. 16:59

Igen lehet,utólagos következménye. Nekem 2,5 éve volt balesetem és 4-5 hete jött elő zuhanószédülés.

Menj el neurológushoz, a biztonságkedvéért.

2020. aug. 13. 16:34

Igazából nem tanácsot szeretnék, csak tapasztalatokat azoktól, akik sajnos átéltek hasonlót...

Nem, ez nem a vérnyomástól van, teljesen más jellegű.

2. papája (válaszként erre: 1. - Dina2)
2020. aug. 13. 15:06

Szerintem menj el a háziorvosodhoz, mert itt sok jó, és akár rossz tanács is elhangzik, amivel nem jutsz előrébb.

A nagy meleg miatt leesik a vérnyomás, az is okoz ilyen tüneteket.

2020. aug. 13. 13:21

Majdnem 2 éve volt egy autóbalesetem, ami súlyos agyrázkódást, nyakcsigolya-rándulást és koponyacsont-repedést okozott.

Akkor kb 3 hónapig volt tünet az egyensúlyzavar, kb 6 hónap múlva lettem újra a régi.

Azóta most második alkalommal jön elő az a fajta szédülés, amit akkor is éreztem, azaz ha fel vagy lenézek, vagyis szinte bármerre elfordítom a fejem, minden helyzetváltoztatásnál kb 5 másodperc múlva úgy megszédülök 5-10 másodpercre, hogy kapaszkodnom kell, nehogy elessek.

Akinek volt már agyrázkódása, vannak ilyen hosszútávú, néha-néha jelentkező tünetei?

Olvasgattam a neten, ugye mindent megtudni és mindennek az ellenkezőjét is...de állitólag akár egy életen át cipelhetjük a tüneteket...

Mielőtt kérdeznék, az utolsó orvosi ellenőrzés a 6 hónapos volt, akkor mindent rendben talált.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook