Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Advent első vasárnapja! fórum

Advent első vasárnapja! (beszélgetős fórum)


1 2
17. Molyka (válaszként erre: 15. - Dzsetta)
2009. nov. 29. 19:08
Amikor tanultam... Hu, az volt a nemsemmi, minden vizsgára úgy jelentkeztünk, hogy decemberben letudjuk. De így is volt készülődés. :) A koszorút évek óta én készítem. Volt már szebb is, meg cifrább is, de nekem most ez is tetszik. :)
2009. nov. 29. 19:08
én is szeretem mikor fel van díszitve minden,mert akkor sokkal jobb a hangulatom ahogy belépek a lakásba.
15. dzsetta (válaszként erre: 14. - Molyka)
2009. nov. 29. 19:06

Igen, egyébként tényleg olyan jó ez a készülődés, én is nagyon szeretem. :)

Csak sajnos az egyetemen ilyenkor az utolsó két hetünk van, ez dec. első két hete, a leghúzósabb. :S

De amint vége, otthon Anyukáméknál mi is elkezdjük ezerrel díszíteni a lakást. Sőt, Anyukám már el is kezdte. :)

14. Molyka (válaszként erre: 12. - Dzsetta)
2009. nov. 29. 19:03
:) Én tanítok, illetve most babát várok így nem dolgozom, de nálunk ugye már november közepén el kell kezdeni, hogy meglegyen minden időre. Miklulás, nameg a koszorú, hogy tudjanak gyújtani hétfőn az osztályok.
13. Molyka (válaszként erre: 11. - Mariann7533)
2009. nov. 29. 19:00
Milyen helyesek vagytok! :)
2009. nov. 29. 19:00

Sziasztok!

Én nem szoktam túl hamar elkezdeni otthon a díszítést és a karácsonyi zenék hallgatását, mert már jártam úgy, hogy túl hamar "kikarácsonyoztam magam", és karácsonyra már nem volt karácsonyi hangulatom. Úgyhogy erre figyelek. (Azért ilyen kis angyalkakészítő kreatív ötletcsomagot már vettem Kreatív Hobbyban. :D)

Koszorúm pedig nekem is van, bár sajnos csak vásárolt, de nem nagyon volt időm készíteni, pedig azokat én is sokkal jobban szeretem.

2009. nov. 29. 18:58
Nekünk is van a naplóba kép a koszorúkról,amit a gyerkőcök csináltak.A karácsonyi zenéket pedig ha hiszitek ha nem,már tegnap hallgattuk.Valahogy hozta a hangulat.
10. Molyka (válaszként erre: 9. - Szonja27)
2009. nov. 29. 18:57
Nekem sok van itthon, de eléggé különleges az ízlésem ezzel kapcsolatban. :) Most be is tettem. :)
2009. nov. 29. 18:54
aranyos a kis koszorúd én is keresgetek majd lassan karácsonyi zenéket.
2009. nov. 29. 18:51

Én egyik nap készítettem el a koszorút, kis egyszerű, minden évben ilyen. Nem a klasszikus, hanem piros-zöld-arany. A naplómban van róla kép.

Én nagyon vártam már, de idén visszafogtam magam, októberben még nem hallgattam karácsonyi zenéket, de majd most... :)

2009. nov. 29. 18:45
Mi tegnap csináltunk koszorúkat,bár már van egy nagyon divatos,de amit a gyerekek csináltak,az többet ér.A kinti fényeket felkapcsoltuk.Annyira szép...A gyertyát meggyújtottuk,és a gyerekek énekelték a kis karácsony dalt.És persze a fiam ezerszer elfújta a gyertyát...
2009. nov. 29. 18:44
Én elkezdtem ma a házat kívülről díszíteni. Olyan szép:))
2009. nov. 29. 18:39

nekem már van karácsonyi hangulatom.

Szépen fel díszitettem a lakást és ma mikor besötétedett akkor kapcsoltam be mindenhol a fényeket olyan szép!!!

2009. nov. 29. 18:39
Én is elővettem már az adventi koszorút. Gyertyát gyújtani nem szoktam, évek óta ugyanaz a koszorúm van.
2009. nov. 29. 18:36

Mi hamarosan meggyújtjuk az első gyertyát!

Remélem megjön már a karácsonyi hangulatom is!!!

2009. nov. 29. 18:33
Nekünk ma volt egy csodaszép adventi vasárnapunk csak 4esben a férjem, a 2 gyerek és én. Először elmentünk a fővárosi állatkertbe, utána hazajöttünk, ettünk és meggyújtotta nagyobbik lányunk az első gyertyát. Nagyon meghitt és szép volt az egész. :)
2009. nov. 29. 18:31
Ti készültetek,vártátok már?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook