Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adnátok esélyt egy olyan kapcsolatnak, ahol ekkora a korkülönbség a nő javára? Működhet? fórum

Adnátok esélyt egy olyan kapcsolatnak, ahol ekkora a korkülönbség a nő javára? Működhet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. Channa* (válaszként erre: 37. - Mallow)
2022. ápr. 19. 20:36

Persze, hogy a genetika is, de sajnos a magyar valóság nem azt mutatja, hogy a nők később lesznek mamák.


Sokszor rácsodálkozok a fiatal bálna méretű kismamákra, akik lépni sem tudnak az összeérő comjuk és a cipelni nehéz hájuk miatt. Hát milyenek lesznek ők 40 évesen. Már lábra sem tudnak majd állni.


A legtöbb 40 körüli nő, csak vonszolja magát és az idősebbeket nem is említem a foghiány, túlsúly, stb. problémákkal...

40. mallow (válaszként erre: 38. - Channa*)
2022. ápr. 19. 20:33
Nagymama korú? Dehát ez a szegény FI mégcsak 37 éves fiatal nő, nem nagymama :) 8:O
39. mallow (válaszként erre: 31. - L.luiselotte)
2022. ápr. 19. 20:32
Egy 28 éves fiú tulajdonképpen férfi. Épp a mai anyáknak köszönhetően tolódik ki az érettségük, mert mindent alájuk raknak, és nem nőnek fel időben.
38. Channa* (válaszként erre: 36. - Mallow)
2022. ápr. 19. 20:32

Van. Már miért is ne lenne?


Kötelezően örülnöm kellene egy nagymama korú menynek? Hát nem.

De ha valaki ennek tud örülni, akkor tegye, és ne szóljon.


A FI-nek viszont komoly bajok vannak a fejében, remélem a kissrác értelmesebb;)

37. mallow (válaszként erre: 35. - Channa*)
2022. ápr. 19. 20:29

Na ugye (mármint 11 év).


"Nők sokkal előbb..."


NEM. Határozottan nem :). Abszolút genetika és nem szabály.

36. mallow (válaszként erre: 34. - Channa*)
2022. ápr. 19. 20:27
Elnézést, de egy felnőtt férfinek hadd legyen már önálló döntési joga.
35. Channa* (válaszként erre: 33. - Mallow)
2022. ápr. 19. 20:27

Hát nem tudom....

Az én férjem 11 évvel idősebb nálam. És amikor látok egy vele egy korú nőt, akkor azt gondolom, hogy tényleg ilyen nyanya illene hozzá inkább?


Persze, őt is megkérdezem, hogy jobban örülne egy nyanyának, mint nekem?:DDDD


Sajnos azt kell mondanom, hogy a nők nem annyira szerencsések, mint a pasik többsége. A nők sokkal előbb néznek ki mamának, mint a férfiak papának...

34. Channa* (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2022. ápr. 19. 20:23

Na ugye!?


Azért a későbbi is elég necces szerintem.

A most 33 éves fiam, ha beállítana egy 45 évessel, hát nagyon nem örülnék, hiszen alig fiatalabb nálam, így nehogy már! És még lehet, hogy szülni sem tud és akar....


Hát nem.


Ha 2-3 év, akkor az belefér, mert még ő is belefér a kormba, mint gyerek, de azért több már ne legyen. Nem tartanám cukinak. Sárkányt sem hoz haza szerencsére;)

33. mallow (válaszként erre: 32. - Mallow)
2022. ápr. 19. 20:18
Ja, és én ismertem ilyen párt. Szóval semmi sem lehetetlen.
32. mallow
2022. ápr. 19. 20:17

10-12 év a mai világban nem nagy korkülönbség. Főleg, ha te fiatalos vagy, ő pedig érettebb a korosztályánál.

Símán belefér. Ha komoly a szándéka, és tényleg nem akartok gyereket, akkor ez sem akadály. 45-ig még meggondolhatjátok magatokat :).

Nem látom, hogy valami ellene szólna, de az előttem felvetett opciókat is mérlegre kell tenni.

Én drukkolok nektek :).

2022. ápr. 19. 19:51
A fiús anyákat nem szabad kihagyni a számitásból, többségük nem csípi az olyan néniket, mint a Mrs Robinson.Mondom ezt úgy, hogy engem szerencsére ilyen veszély nem fenyeget, de a szomszédasszonyom egy tanárnő belebetegedett amikor az egyetlen gyereke a 28 éves fia elköltözött egy 40 éves nőhöz, aki testileg lelkileg anyagilag csak kihasználta, persze mert a 40 körüli pasik már kezdenek amortizálódni, jól jött a fiatalember.
30. michelle.r (válaszként erre: 29. - Channa*)
2022. ápr. 19. 18:51
A fiam júliusban lesz 15. Ha rákattanna egy 12 évvel idősebb nő, szerintem kiszedném a bőréből. 10 múlva nem nagyon lesz beleszólásom abba, hogy éli az életét. Ha egy idősebb nő teszi boldoggá, áldásom rájuk. Inkább egy idősebb cukiság, mint egy korban hozzáillő sárkány.
29. Channa* (válaszként erre: 28. - Michelle.r)
2022. ápr. 19. 17:17

"Remélem, nincs egy cuki anyukája, ki szerint túl öreg vagy a fiához, és fúriaként dolgozik majd azon, hogy széttrolkodja a kapcsolatot."


Szerencsére nem kell ezzel küzdenem, mert a fiam nem bukik az idősebb nőkre, de én fúria lennék, pedig egyébként nem vagyok az;)


Bár, ha csak azt nézzük, hogy a nők tovább élnek, mint a férfiak, akkor lehet, hogy így lenne a jobb a korkülömbség. Na de nem ezt nézzük.


Gondolj a fiadra! Mi lenne, ha rákattanna egy 12 évvel idősebb?


A férjem bement beszélgetni egy tanárnőhöz, aki csak 8 évvel volt idősebb a fiúnknál, mert érdekes SMS-eket küldött a gyereknek. Ekkor a fiúnk 14 éves volt, a tanárnő meg kezdő...

28. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 15:29

Kit érdekel, hogy mi lesz 5-10 év múlva? Olvass bele, hány fórum indult arról, hogy egy-két éve vannak együtt, alig született meg a gyerek, de már szétmentek.


Ha nem akarsz gyereket, nincs miből kifutnod. Legrosszabb esetben is lesz pár szuper éved. Ha évek múlva rájön, hogy mégis gyereket szeretne, de te már nem, engedd el, majd lesz másik partnered. De most csak a jelen számítson.


Van egy remek angol közmondás, magyarul így szól: a múlt halott, a jövő sose jön el. Élvezd azt, hogy most imád.


Remélem, nincs egy cuki anyukája, ki szerint túl öreg vagy a fiához, és fúriaként dolgozik majd azon, hogy széttrolkodja a kapcsolatot.

27. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 15. - New(l))
2022. ápr. 19. 05:56
Igen, ha elolvasod a kezdő bejegyzést, dilemmaként felmerült a Fórum Nyitó részéről, hogy 10 év múlva nem lesz-e neki túl öreg? Nos, erre reflektáltam...
26. c85d1d200b (válaszként erre: 22. - Csaszizoltan)
2022. ápr. 19. 02:15

Az elejen tartok.


Semmi baj. Egs! Igyal meg egyet, es fogd ra a nyuszira! (Az a kis husveti qrva a bolyhos ugri-bugri meg nincs messze).

25. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 02:09

En azert epitenem le, mert meg egy randitok sem volt, o meg mar az osszekoltozesrol beszel? Milyen elmebeteg vagy szamito dog az ilyen?

Meg azt sem tudjatok, hogy hogy eszik a masik (az apamat imadom, de otthon vannak olyan szokasai az asztalnal, amit egy szememben ferfinel nem turnek el). Fogalmatok sincs egymas bioritmusatol, alvasi szokasairol. Nem lattatok egymas lakhelyet, nem tudjatok egymas takaritasi szokasait, rend es tisztasagi elvarasait. Nem tudjatok egymas koltesi szokasait. Mennyire fontos, hogy kozel legyen a munkahelyhez milyen megkozelitessel? Kell-e parkolohely? Mennyi? Mi fer bele a budzsebe, ki mennyit ad bele? Egyaltalan lakas vagy haz? Kell-e erkely, vewtemenyes?

Ha lakotars kell valakinek, menjen fel a spareroomra!


En osszekoltoztem, es vegul megis csak egyutt vagyok meg mindig a 19 evvel idosebb pasimmal, akivel par unalmas estet akartam feldobni, de en a bszas mellett lassan megismertem, aztan mikor szinte minden estet egyutt toltottunk, akkor keresett masik melot, hogy tudjon koltozni, es akkor kerestunk egy kozos lakast.


Remeld, hogy szamito, mert ha kettyos, nehezebb lerazni!


U.i.: Nem lattatok egymast puceran, es nem tudjatok, jo-e a szex.

24. Sz123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 21:23
Simán működhet, nem te lennél az első, aki ilyen kapcsolatban él.
23. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 19:18
Lakhatási problémái vannak ?
22. csaszizoltan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 19:05

Sziasztok! Olybá tűnik, hogy ez a téma, nem az üzemeltető forgalomnövelő nyitótémája, bár az egyik bizonyítéka az ilyen jellegű ténykedésnek a helyesírás abszolutizmusa, ugyanis, aki a legváltozatosabb témákhoz képes hozzászólni, indítani, levezetni, annak van igénye a tanultsága a tapasztalata révén is a helyesíráshoz.

Nos, akárhogy is van (a többi nem/bizonyítékot rejtve hagyom), egy-két szót írnék. Főleg csak keveset, mert szerintem ilyenkor elég csak a következő lépéseket tervezni, hiszen ha beleszeretünk eset forog fenn, akkor honnan tudnánk azt, hogy mitől fogunk kiszeretni, bár ezért kell átrágni magunkat az ismerkedés utáni részen a megismerésen. És most jön a lényeg: Hagyományosan a férfi szakadatlan udvarlási küzdelme (legalábbis a házasságig) a folyamatos, időt energiát, helyet nem nélkülöző ostromlás valamint a nőé pedig mindezeknek a szándékoltságoknak a teljes erővel való ellenállása. A meghódítás, többek között a családok teljes beleegyezésével (jobbaknál ugyancsak meghódításával) és a várvédő hölgy a nászéjszakában megtestesülő szimbolikus teljes behódolásával be is fejeződik. És a házasság eyek után úgy mint egy gazdasági egység működött és működnie kellett. Nagyjából. De van valami itt, ami nem egészen kézzelfogható, mégpedig a prüdéria, magyarul álszemérem, szemérmeskedés, szemforgatás, az utolsó magyarszó nem állja meg a helyét itt, mert hogy "majd 10 év múlva túl 'öreg' leszek neki." Itt nem arról van szó, hogy mi lesz 10 év múlva, ez egy a máról gondolkodván (és egy számomra meglepő, de egyben érthető tényről, hogy amikor a nők csupán szexre vágynak,akkor azt bizony egy makulátlanul tiszta, atletikusan erős, kicsattanó fiatalságú, legalábbis náluk mindenképpen fiatalabb férfival képzelik el) a szex biztosan jó lenne vele, mert most szexy csajszi lévén még szerethetnek is akár. S ha elképzelem magamat 10 év múlva és a páromnak nem tetszek szexuálisan ("túl öreg"), és itt van a kutya elásva, mert a velem egykorú társamnak, meg miért ne tetszhetnék 10 év múlva? Zavaros ugye a bika szarva közt megfogni a tőgyét, pedig ez van.

AMi a lényegből kimaradt, az hogy manapság nincs szűzi belépés a házasságba, másként fogalmazva, ha csak "ostromolnak" akkor Te várakozó álláspontban vagy, defenzív hozzáállással az attak ellen, manapság ez átalakult flörtté, ami sokszor szexuális töltetekkel jelentkezik és itt is van mit nem álszemérmetesni (sic!), mondjuk ha már a flörtben benne vagytok nyakig és itt mint szerelemtudatos hölgytől el is várható ezt be lehet (mármint a 10 év múlváról, hogy is gondolkodik Ő) dobni a flörtbe.

összefoglalva: várvédő királykisasszony helyett flörtölődő :), ki-ki támadó, esetenként szerződésbe foglaló birtokviszonyokat (ha te nem akarod az én meglátogatni azt a rokonomat, ami ugyan jogos, de akkor én meg azt a tiedet nem akarom), időjárásként más-más taktikákat követő flerekként, vagy akár teljes ki-lerohanással (bemutatni, hogy az esküvő után lesz mikor én fogom megmondani, hogy ez vagy az nékem juttatandó) stb. stb.

Másként: hidd el, látni való, hogy, ahogy mindenki másnál, a reménykedés a legörömtelibb, mert a legkönnyebben elő lehet állítani, és ha elindulunk a reményünk után akkor bizony, mintha meztelen lábakkal a learatott napraforgó torzsákon (édesapám valóképe) kellene futva utolérni a tulajdonképpen elszálló reményt, miközben csak arról van szó, hogy nem a jó álmot választottad megoldóképletként az életedre.


P.S.: Nem karaktergyilkolni akarlak, vagyis: az "Azt gondoltam az elején, hogy csak arra kellek neki" és a "de azért tartok egy ekkora korkülönbségtől, hogy majd 10 év múlva túl “öreg” leszek neki" között feszül némi ellentmondás, de engem nem ennek a ténye érdekel, miszerint egy ostoba, következetlen, feszültséggel terhes nőszemély lennél, hanem az, hogy hogyan lehet ezen a libikókán megjáratni Téged. Amikor a pasi, nem Én sajnos, tehát a "kurafi", rávezet arra, hogy akkor te szebb vagy, mikor ez vagy az történt, mondtak valamit, tetted oda magadat, és ez bizony hullám a javából.


Szépremény volt magától, örülnék, ha leírnátok, a halál az szebb-e, ha jönne a mai Napjától?

2022. ápr. 18. 19:02
Nem lennék elragadtatva ha a fiam 12 évvel idősebb nővel járna, de idegenek között jelenleg a 25:37 nem olyan ördögtől való. Hogy 10 év mulva mi lesz, majd meglátjátok, ne is gondolj rá , ha a fiatalember nem emlegeti, egyidősek, összeillő párok is elválhatnak
2022. ápr. 18. 18:58

Egy ilyen témában sosem értem, hogy miért kell megkérdezni másokat, hogy adnának e esélyt ennek a kapcsolatnak.


Még azt sem tudom, hogy én, hogy döntenék hasonló helyzetben, nemhogy más mit tegyen.


Ezt mindenkinek magának kell éreznie.



Az előbb azt írtam, hogy magamról sem tudom, de ezt módosítom, mert én biztos, hogy nem kezdenék nyálas szájú kissrácokkal, még akkor sem, ha csak 30 éves lennék.

Nekem nagyon kevés év fér bele pluszban a nő javára, max. 2-3 év.

A 12 év rengeteg.

19. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 18:44

"Én is érzek iránta valamit....."

Ha csak valamit érzel, 2x is gondold végig az egészet!


" Gyereket egyikünk sem szeretne, így ez a része nem lenne probléma"


Most!!! Biztos vagy benne, hogy kb. 10 év múlva is így látná???

Igaz, hogy a 12 év nem óriási korkülönbség, de jól gondoljátok át az egész kapcsolatot!

18. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 18:21
Nem tudhatod, hogy 10 év múlva a gyerek-témában nem gondolja-e meg magát. Ha annyira eltökéltek vagytok és nem sajnálod az éveidet, tehetsz egy próbát.
17. Greeneyed (válaszként erre: 3. - Charlize)
2022. ápr. 18. 18:04
Meg az is lehet, hogy valami teljesen más miatt szakítanak. Ilyen erővel egy kapcsolatba se kezdjünk bele.
16. vigyefene (válaszként erre: 15. - New(l))
2022. ápr. 18. 18:01
Egy 10-es ide vagy oda, semmi. Én mindig nagyon kedveltem a tőlem idősebb nőket. Ők is engem.....-:DDDDDDDDD
15. New(l) (válaszként erre: 14. - 7aee3f2a07)
2022. ápr. 18. 17:50
Főleg hogy csak 37 éves. 😅
14. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 17:48
Szerintem nagy hatást gyakorolt rád, ne hallgass a gúnyolódókra, hallgass a szívedre. Egy 47 éves nő egyáltalán nem öreg.
13. vigyefene (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2022. ápr. 18. 17:26

10-év múlva?

Lesz új fórum, azzal a címmel, hogy húúúúúúú de szép/jó volt.

12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 17:24
A ma problémáját oldd meg ma, azt ami 10 év múlva lesz, azt meg majd akkor.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook