Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Abortuszom lesz mire számítsak? fórum

Abortuszom lesz mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
388. Piroska52 (válaszként erre: 385. - Loch ness)
2019. febr. 7. 20:29

tudod én már 66.éves vagyok sok mindent láttam,és még többet átéltem,

én sem vagyok hive az abortusznak,de annak meg pláne nem,hogy vadidegen emberek pálcát törjenek bárki fölött,

ha segiteni nem tudunk neki,legalább ne rugjunk bele,

2019. febr. 7. 20:25

Szerintem téma lezárva.

Túl van rajta nem kell még 10x megrágni a témát.

Menjetek más fórumra

386. Érdekes73 (válaszként erre: 385. - Loch ness)
2019. febr. 7. 20:24
Ezt minek még századjára ?
385. loch ness (válaszként erre: 381. - Piroska52)
2019. febr. 7. 20:18

"abban egyezzünk már meg,mindenki a saját teste fölött úgy rendelkezik ahogy akar."


Csakhogy itt nem csak a saját testéről volt szó, hanem a gyerekééről is...


Én is köszönöm mindazoknak, akik szót emeltek az életért, és mindezt segítő szándékkal és tisztességes hangnemben tették (ebben a fórumban minden ilyen hozzászóló így írt). És sajnálom, hogy a más véleményen lévők nagy része csak durva támadásban tudott részesíteni minket, vagy éppen számonkérni olyat, amit nem a mi dolgunk volt megoldani Pl. szerintem nem mi szexeltünk, hogy létrejött a gyerek, ezért nem nekünk kell felajánlanunk azt, hogy megoldjuk a fórumindító életét, de arra igenis felhívhattuk a figyelmét, hogy gondolja át, mit készül tenni, mert soha többé nem lehet visszacsinálni.

Aki ebben nem segítőkészséget lát, hanem zsarolást meg hasonlókat, és csak azt tudja hajtogatni, hogy "kibic, kibic", még annak is, aki tényszerűen nem az, az nézzen magába, miért nem higgadt érvekkel jön, hanem csak azt nézi, hogy döngölje le a többieket, bármivel.

És még egyszer: nem ítélkeztem. Senki fölött. Mielőtt valaki megint elkezdené.

384. Piroska52 (válaszként erre: 383. - 7f02f8d6c7)
2019. febr. 7. 19:39
vizbe cseppencsed,segit a méhnek összehúzódni,
2019. febr. 7. 19:37
Valaki szedett már Ergam cseppet? Mibe kell feloldani? Vízbe? Vagy csak simán? Mert nekem ma írták fel. Aki tud kérem segitsen.
382. ab61752c45 (válaszként erre: 379. - 9b10f3d7ff)
2019. febr. 7. 19:25
döntsön mindenki a saját életéről.ha kirúgják a munkahelyéről ott áll egy szál magában,adja oda a gyerekét?egy barátomat egész fiatal korától kétségek gyötörték,mert azt beszélték,hogy a szülei nem a szülei.másról miért nem? csak a haláluk után békélt meg a helyzettel,a titkot a sírba vitték.
2019. febr. 7. 19:24

abban egyezzünk már meg,mindenki a saját teste fölött úgy rendelkezik ahogy akar,

igen,vannak akiknek nem lehet gyerekük,de azt azért ne azon verjük le,akinek véletlen becsúszott egy terhesség,

szive joga eldönteni mit tesz,vagy mit nem,

senkinek nincs joga pálcát törni senki fölött,

380. Piroska52 (válaszként erre: 378. - 7f02f8d6c7)
2019. febr. 7. 19:18

most már vigyázz magadra,és ne hagyd hogy bárki beleszóljon mit csinálj,

keress munkát,és állj a saját lábadra,

379. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 19:18

Kedves Ági!


Nem ismered a fórumindítót személyesen, ezért nincs jogod a lelkét összetörni senkinek. Marikáét nem sikerült, de senkivel ne tedd!!Nem kötelező másnak szülni senki Lehet másnak meg azért nincs mert a sok fogamzásgátló, amit az anyja szedett, amit ő szedett megtette a hatását, hogy meddő legyen. Figyeld meg, azok az emberek, akiknél nem szokás hormon fogamzásgátlást alkalmazni, szülnek, mint a nyuszik, itthon is. és a fejlődő országokban is. El kellene már ezen kicsit gondolkodni, nem a kútfőmből jött az ötlet, egy idősebb nőgyógyász prof. mondta mielőtt szültem, hogy amíg a kívánt gyermek létszám nincs meg, addig ne szedjek fogamzásgátlót. Lehet ezen vitatkozni, kételkedni, de ha belegondolsz a tények magukért beszélnek.


Másik fele: Az örökbefogadott gyermek lelkébe belegondoltál már, mit érez, amikor rájön, hogy ELDOBTÁK?! Volt egy dokumentum filmsorozat 1-2 éve. Egy magánnyomozó kutatott testvérek, szülők után kérésre, mert az örökbefogadottak, hiába éltek a legjobb anyagi körülmények között, gyökérvesztetten álltak a nagyvilágban, hogy miért nem kellettek a vérszerinti szüleiknek. Akinek utána még a szülő anyjuktól született testvér, azokat rázta meg a legjobban, hogy azt miért tartotta meg magánál, ás ő miért nem kellett?


Lilu műsorában is hány. de hány lelkileg összetört ember kereste a családját?

Olyan dologba ne szólj bele, amiben a világon semmit nem tudsz segíteni. Fájdítod esetleg mások szívét. Tudod, ha jót nem tudsz tenni, jobb, ha néma követője maradsz a fórumnak, tudod néha a hallgatás tisztességesebb.


Nem láttam, hogy írtad volna x összeget leteszel, vagy lakhatási lehetőséget biztosítasz x évre, plusz munkát a megélhetéshez.

378. 7f02f8d6c7 (válaszként erre: 367. - Sommersby)
2019. febr. 7. 18:30
Ja a vérzésre visszatérve én nem nagyon vérzek hála istennek csak úgy mint amikor menstruálni szoktam semmivel sem erősebb a vérzésem. Már szinte alig van.
377. 7f02f8d6c7 (válaszként erre: 367. - Sommersby)
2019. febr. 7. 18:27

Szia ma műtöttek tegnap csak a tágítót tették fel egész nap bennem volt. El sem hiszed milyen rosszul voltam tőle görcsöltem estére egyre jobban. De szerencsére kaptam a kórházban görcsoldót így tudtam éjjel aludni. Véreztem is tőle de nem nagyon. Azt mondták ez természetes sőt olyan is szokott lenni,hogy valaki éjjelre elvetél. De nálam nem így történt. Hát a műtétről nem sok mindent tudok mondani számomra izgalmas volt. Alig,hogy beadták az altató szeret rá pár másodpercre már el is aludtam és az ágyamban ébredtem már fel. Az ég világon semmit nem éreztem számomra ez egy kicsit felejthetetlen élmény. Engem nem viselt meg lelkileg egyáltalán inkább testileg. Az a tágító borzalmas volt. Soha többé nem akarom átélni. De hála a jó istennek túl vagyok rajta már itthon vagyok és jól érzem magam. Viszont gyógyszereket is kaptam antibiotikumot azt a tágító miatt adták, méh összehúzódásra cseppeket. 1 hónap múlva meg mehetek kontrollra.

A barátomra visszatérve ő nem jött be hozzám hiszen nem is itt lakik messze van tőlem. De minden nap beszélünk csak már nem úgy áll hozzám ahogy eddig tudod haragszik mert elvetettem a babát. De mindegy én tudom,hogy jól döntöttem ez a lényeg és nem bántam meg.

376. ab61752c45 (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 18:19
az jobb,aki szül 10 gyereket,aztán majd csak lesz valahogy.itt az isten,meg a bárányka a legelővel.
375. Channa* (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 17:58
Senki nem kért rá, hogy küzdj! Te gondoltad, hogy ezt kell tenned, hiába mondták itt többen, hogy nem ez volt a kérdés.
374. 3526824478 (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 17:35
Bármit is szerettél volna ajánlani neki biztos már késő. Ő döntött es ezért nem válaszolt neked szerintem... Valahol sajnos, de el kell fogadni. 😢
373. Érdekes73 (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 17:34
Kibic vagy.
372. Lávli (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 17:30

Többször kérdeztem, milyen segítséget ajanlottál volna, de nem voltál hajlandó válaszolni. Nem megbeszélni szerettem volna veled, de nyílt fórumra írtad ki, ezért úgy gondolom, érdekelhetett.

Ha csak a segítségnyújtás lett volna a célod, megtehetted volna, hogy privát levélben felajánlod azt Marikának.

Megtetted?

.. ja, nem fogsz válaszolni. Na nem baj.

371. ab3619a9cd (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 17:27
Majd ha kihordtál, megszültél egy gyereket akit átadsz vadidegen embernek hogy tessék nevelje csak fel, akkor kampányolhatsz!!
370. ab61752c45 (válaszként erre: 369. - ÁgiL)
2019. febr. 7. 17:25
de a saját életem fölött igen.nézzél csak körül az árvaházakban,vagy most hogy hívják.tele van kívánt gyerekkel.
369. ÁgiL
2019. febr. 7. 16:24
Részemről nincs további hozzáfűznivalóm ehhez a fórumhoz, sajnos süket füleket talált. Akinek segítséget ajánlottam, nem érdekelte, nem látom értelmét ezt mással megbeszélni. Sajnos itt már nincs miért küzdeni, én köszönöm az élet mellett álló hozzászólók támogatását, jó kívánságait. Jó látni, hogy értéket képviseltek az árral szemben is, hogy vannak akik nem sejtkupacnak tartják a megfogant életet, aki fölött kedvünkre rendelkezhetünk. Jók vagytok!
368. Candytuft (válaszként erre: 363. - 7f02f8d6c7)
2019. febr. 7. 12:23
A magzatnak sem lesz egy kellemes érzés hidd el!
367. Sommersby (válaszként erre: 342. - 7f02f8d6c7)
2019. febr. 7. 12:10

Szia Marika!



Ne haragudj, hogy csak most írok, már korábban akartam, csak most nagyon el voltam "havazva" a dolgaimmal, kicsit összetorlódtak a dolgok a fejem felett.


De emlékeztem, hogy írtad, hogy a héten mész be a kórházba. Most olvasom a fórumon kiírt hozzászólásaid.


A tágításon legalább túl vagy (írtad, hogy eléggé fájt), az biztos nem kellemes érzés (a spirál feltétele is hasonló, én már többször átéltem), sajnos, gondolom, egyéni, kinek mennyire fáj, hogy valakinek jobban fáj, mint másnak, ezt nem tudom miért van. De kitartás, a műtét - gondolom teljes altatásban - zajlik, akkor nem fogsz semmit sem érezni.


Tudtál venni valamilyen erős nedvszívó betétet? (Nem tudom, hogy a kórházak maguktól adnak-e most...).


Pihenjél, és gondolj arra, hogy hamarosan túlleszel rajta. Holnap műtenek, úgy néz ki?


Barátod bement legalább meglátogatni? Mert megérdemelnéd, hogy meglátogasson. De, ha nem is menne be, ne izgasd magad miatta, nem ér annyit. Most csak magadra gondolj!


Szorítok, hogy túllegyél rajta!


Szia!

366. Channa*
2019. febr. 7. 08:58

Marika! Mi újság? Túl vagy rajta?

Jól vagy?

365. loch ness (válaszként erre: 362. - Érdekes73)
2019. febr. 7. 08:08
Meg az is, hogy ti választjátok ki önkényesen, ki számít kibicnek.
364. ab3619a9cd (válaszként erre: 363. - 7f02f8d6c7)
2019. febr. 6. 13:47
Kibírod! Már nincs sok hátra!
2019. febr. 6. 13:34
Amióta feltették ezt a tágítót azóta folyamatosan fáj a hasam görcsöl. Nagyon rossz érzés.
362. Érdekes73 (válaszként erre: 355. - Unom)
2019. febr. 6. 13:28
Uncsik a kibicek.
361. loch ness (válaszként erre: 355. - Unom)
2019. febr. 6. 13:20

Kérlek, ne láss bele olyat a hozzászólásomba, amit nem mondtam. Az is hozzátartozik a kulturáltsághoz. Nem neveztem senkit gyilkosnak. Ítélkezni nem az én tisztem.


Az érzelmi zsarolás meg már uncsi, nyugodtan abba lehet hagyni...


És megint kezded a támadást. Ha neked ez ennyire közömbös téma, miért ugrasz folyton, ha valaki mást gondol, mint te?

360. selena78 (válaszként erre: 351. - Loch ness)
2019. febr. 6. 12:47

Halálraítélt gyerek? Nem, egy embrió nem gyerek. Gyerek lesz, ha megszületik.


Megóvni a fórumindítót a ballépéstől? Nézd, én megértem, hogy, abortuszellenes vagy.


De végigolvasva a fórumot, a topiknyitó hozzáállását, körülményeit, tényleg úgy gondod, hogy bárkinek is jobb volna, ha megszül egy gyereket, akit nem akar? Olyan körülmények közé, amit itt leírt?


Mert ha úgy gondolod, tényleg nincs mit hozzátennem.

359. selena78 (válaszként erre: 336. - ÁgiL)
2019. febr. 6. 12:35

Önző lennék? Alighanem, mert én úgy szeretném élni az egyetlen életem, hogy jól érezzem magam. De ki nem?


Gondolom te is. Mert, a gyerekvállalást csodálatosnak írtad le. Tehát téged boldoggá tett.


Na de milyen sorsa lenne egy olyan gyereknek, akinek a megszületése nem teszi boldoggá még az anyját sem? Én nem szeretnék ilyen családba születni.


A szomszéd gyerek meg azért jött 3 krumpliért, mert az anyja küldte. Szegény, eléggé szégyellte magát. De aztán becsengetett a szomszédhoz is. Gondolom, addig nem mehetett haza, ameddig nem szedte össze az ebédrevalót.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook