Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Abortusz után kiszakadt a gumi, van esély a terhességre? fórum

Abortusz után kiszakadt a gumi, van esély a terhességre? (tudásbázis kérdés)

1 2
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. júl. 9. 10:59

Köszönöm, nagyon bízom benne

Volt ahol azt mondták, hogy így abortusz után sokkal könnyebben esek teherbe, még az előváladéktól is, mások azt mondták, hogy szinte esélytelen

Alig várom már hogy a dokim újra rendeljen és el tudjak menni hozzá

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2022. júl. 9. 10:56

Fogalmam sincs hogy szakadt ki, mégcsak nem is voltunk túl "hevesek" be tartottunk mindent amit az orvosom mondott!

Aki egyébként nyaral, ezért nem hívtam fel, jövőhét előtt nem is fogom el érni azért tettem itt fel a kérdést.

Nyílván nem tegnap jutott eszembe, hanem abban a pillanatban, ahogy ez meg történt és azóta is ezen aggódom

5. bnedora (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2022. júl. 9. 10:52
Azért előfordul, hogy kiszakad, még ha nem is tudod elképzelni.
4. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. júl. 9. 10:41

Én is pont ezt akartam kérdezni, hogy hogy a fenébe szakadhat ki a gumi. Mondjuk én elképzelni sem tudom, úgyhogy valaki elmondhatná, hogyan kell vele ügyeskedni, hogy ez megtörténjen...


A másik furcsaság meg az, hogy hétfőn szexeltek és csak most jut eszébe, hogy vajon nem lett-e terhes. Egész héten lett volna ideje felhívni az orvost.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 10:30
Nekem tök fura, hogy mostanában mindenkinek kiszakad a gumi, legalábbis ezt írja... Persze a teherbeesés nem túl esélyes...
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 10:02
Nem valószínű.
2022. júl. 9. 01:59

Sziasztok!

3 hete volt abortuszom, gyógyszerek és betegség miatt, orvosi javaslatra

A műtét után 2,5 héttel voltam kontroll vizsgálaton, és mindent rendben talált az orvosom, így mondta, hogy szigorúan óvszerrel, de lehet nemi életet élni a párommal

Mi a 3. hetet azért ki vártuk így 4.-én hétfőn voltunk együtt, de a gumi ki szakadt, viszont még "időben" mielőtt el ment volna, de abban nem volt biztos, hogy pár csepp elő váladék nem jutott e be :(

Mennyi az esélye annak, hogy ilyen rövid idővel abortusz után, csak előváladéktól terhes lehetek?

Még a 4 hét sem telt le így menstruációm még nem volt a műtét óta

Előre is köszönöm a válaszokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook