Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortusz előtt... Szombathelyen van valakinek tapasztalata? fórum

Abortusz előtt... Szombathelyen van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2
20. Krisha (válaszként erre: 12. - Channa*)
2015. nov. 22. 13:52
Köszönöm! Igyekszem.
19. Krisha (válaszként erre: 13. - Anya4005)
2015. nov. 22. 13:52

Köszönöm!

Tesztelek még a következő héten. Reménykedem. Csak tudnám, miben. Bármiben, ami ilyen tünetekkel jár.

18. Krisha (válaszként erre: 15. - A360345bdd)
2015. nov. 22. 13:50
Köszönöm, de tablettát nem veszek be. Maradok a hagyományosabbnál.
17. Krisha (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2015. nov. 22. 13:50

A kérdés jellegéből fakadóan magyarázkodnom kellene, és többen is felszólítottak, felesleges.

Hányinger, fejfájás, pizzériában fűszertől majdnem kiadott taccs, mustárra már rá sem bírok nézni, és nem tudom, mikor menstruáltam utoljára, de az elmúlt 4,5 hétben nem. Röviden. Ezekből gondolom.

Mindig pontosan jött meg.

16. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Krisha)
2015. nov. 20. 16:09
Nem értelek! Mennyi idő után gondoltad úgy, hogy terhes vagy? És teszt előtt miért?
15. a360345bdd (válaszként erre: 14. - Unom)
2015. nov. 20. 08:49
Van Magyarország több olyan doki is, aki a 6. hétig megszerzi a tablettát! Idősebb terhességnél nem javasolt :(
14. unom (válaszként erre: 8. - Johannia)
2015. nov. 20. 08:29
Sajnos Magyarországon a tabletta nem engedélyezett.
13. anya4005 (válaszként erre: 1. - Krisha)
2015. nov. 20. 08:14

Mindenképp tesztelj,hátha...

Amúgy szerintem hiába mész magán dokihoz,nem lenne kellemesebb!

Az sztk-s megoldás 30ezer. A doki ad papírt a terhességről,amivel a családsegítőbe (ha még így hívják) kell menned,ahol elbeszélget veled valaki arról,miért is nem szeretnéd a babát. Aztán ad egy csekket,amit befizetsz,és mehetsz a dokihoz vele,időpontért!

Maga a beavatkozás nem hosszú. Igaz,nekem spontán vetélés után csináltak egy eü-t,de bementem és 3 óra múlva már otthon voltam. Gondolom,a megszakítás sem tart tovább.

Sajnálom,hogy így alakult,de kitartás!!!

12. Channa* (válaszként erre: 10. - Krisha)
2015. nov. 20. 06:46

Pont a kizsigerelés miatt mondom, hogy nem kell magyarázkodnod! Akik itt neked esnek, nem tudják, hogy miért döntesz máshogy mint, ahogy ők tennék, akiknek nem lehet gyerekük nem értik, hogy miért nem szülöd meg inkább és adod nekik, stb. ez a te magánügyed! Senki másra nem tartozik!


Azért még tesztelj majd egyet, és ne foglalkozz senkivel, hogy mi a véleménye.

11. Krisha
2015. nov. 20. 06:14

"Probléma" megoldva... megcsináltam a tesztet. Negatív lett. Hiszek neki.

Úgy látszik mástól van hányingerem, és együtt kell élnem az új érzékenységemmel: hányinger a mustártól, bizonyos fűszerektől, és a mensim csak úgy késik, a hasam a munkától fáj, a fejemmel együtt. :/

Megváltozott némileg a hangulatom, hol sírok, hol szálldosom a boldogságtól...

Mindenesetre köszönök mindent.

Tudom, a negatív nem 100%, de bízom benne.

10. Krisha (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. nov. 20. 06:08
Nem véletlenül kerestem orvost. Magyarázkodtam, mert olvastam sok másik fórumot, ahol kizsigerelték a kérdezőt, és én ezt akartam megelőzni. De köszi.
2015. nov. 20. 06:04

Bár nem volt abortuszom és nem is lesz, de az jutott eszembe, hogy miért keresel orvost? Elmész a dokidhoz, aki majd megállapítja, hogy terhes vagy, te nem akarod, és ő majd megmondja, hogy mi a teendő, hova menj, stb.

Nem kell ehhez nekünk sem magyarázkodnod, stb.

8. Johannia (válaszként erre: 3. - Krisha)
2015. nov. 20. 00:36
Hat a tablettás annyiból jo hogy nincs szövődmény es a jövőben egy doki sem tudja megmondani hogy voltal e abortuszon vagy sem.lenyegeben egy vetélést idéz elő. Olyan mint a mentruacio csak durvább vermennyiseg es fájdalom jar hozza.nincs fertozeskockazat es sérülés a mehfalon. En a műtéti utat nem merném bevállalni a megaláztatás miatt es hogy ki vagyok szolgaltatva az orvosnak teljesen. Plusz a szovodmenyek miatt persze.nagyon paranoiás vagyok.de rengetegen esnek at abortuszon es élnek virulnak othon.ha ugy érzed ez megkönnyebbülést hoz mindenképp vetesd el a babat.
7. Krisha (válaszként erre: 6. - Charlixcx)
2015. nov. 20. 00:35

Azért sikerült ilyen keserűre az első hsz-om, mert olvastam... talán sokat is. Már tudom, mi a menete, mire számítsak, ha oda jutok.

Orvos meg annyi van, mint égen a csillag....... kit válasszak?

6. charlixcx (válaszként erre: 5. - Krisha)
2015. nov. 20. 00:09
bár segíthetnék. Szombathely honlapját nem nézted még meg? esetleg hasonló kérdéssel más honlapokat?
5. Krisha (válaszként erre: 4. - Charlixcx)
2015. nov. 20. 00:08

Nem a verbális bántásról írtam...

Mindegy.

Régen aludtam, ellentmondhatok magamnak.


Valószínűleg elhagyna. Igazad van.


De szombathelyi tapasztalat? Konkrét doki? Valaki? :(

(tudom, késő van... hétvégére csak lesz tipp)

4. charlixcx (válaszként erre: 1. - Krisha)
2015. nov. 19. 23:59

saját magadnak mondasz ellent. egyszer azt írod, hogy nem fogod elolvasni a támadó hozzászólásokat, máskor pedig hogy az a jó, ha bántanak.


értem én, hogy felfokozott lelki állapotban vagy, és sajnálom. de nem olyan durva dolog ám ez, mint te gondolod, a bátyám barátnője is volt abortuszon. ne ostorozd magad miatta, nyilván nem azért készülsz erre, mert erőszakoskodtál magadban, ami kárt tett a magzatban. a párodnak pedig mindenképp mondd el, hisz képzeld el, milyen csalódott lenne, ha utólag derülne ki. valószínűleg el is hagyna.

3. Krisha (válaszként erre: 2. - Johannia)
2015. nov. 19. 23:57

Köszönöm Johannia!

Nem szeretnék tablettát szedni. Maradok a fizikai megoldásnál, minél kevesebb vegyészeti cuccal (altatnak, tudom).

Ma nem fogok aludni...

Köszönöm, hogy írtál!

2015. nov. 19. 23:48

Szia.ne ostorozd magad.elobb csináld meg a tesztet. Ha két csíkos lesz mielőbb Menj orvoshoz idopontert. Magyarországon nem tudom hogy van es mint barátságos abortuszt vegzo helyet bécset akartam ajánlani,mert nagyon kedvesek,es van nem.muteti avagy tablettáselhajtas is ami könnyebben feldlgozhato mint a mutetes plane Magyarországon, de gondolom akkor 5-600eurod erre nincs. Otthon talan 30.000ft de a jártasak kijavitanak.

Es ne okold magad.ehhez két ember kell es nyilvan csórósagba vagy kilatastalansagba én sem szülnék.drukkolok hogy minden jol alakuljon.

2015. nov. 19. 23:34

Tapasztalat kell!!!

Volt már valaki Szombathelyen? Kinél? Mennyi, meddig tart?

A lelki dolgokat hagyjuk, rákészültem, egy életre fog szólni. Fizikailag meg remélem belehalok, legalább részben. Megérdemlem.

Viszont maximum 3 napra tudok embert szerezni, aki ellátja az állataim, és addig bírja a ház fűtetlenül... :(


Tudom, csőstül kapom majd az átkot.

De érzem, hogy teherbe estem. Reggel csinálok tesztet.


Most vesztettem el az állásom, rezsire alig futja, sokfelé költök, fontos dolgokra (élelem, takarmány). A kocsim bedöglött, elestem az új munkalehetőségtől, otthonról eljárni nehéz - vidék, buszjárat alig.

Párom külföldön dolgozik, alig látom, és az otthoni kemény fizikai munka mellett nem vállalok gyereket. Az külön téma, hogy neki megmondjam-e...


Ezt le kellett írjam, hogy megértsétek: ez az egyetlen döntésem, továbbiakban nem vagyok hajlandó elolvasni az engem támadókat!


Támogatni lehet, bár az a jó ha fáj. Muszáj fájjon, ennyi jut nekem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook