Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » AbKing Pro gépet használtatok már? Van valami jó edzéstervetek rá? fórum

AbKing Pro gépet használtatok már? Van valami jó edzéstervetek rá? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 2. 19:22
nem,labra van ugy tekered mint biciglit csak fekve
14. Gummy
2009. márc. 2. 19:20
Az enyém az régi fajta, amikor el kezdték reklámozni, akkor vettük. Amúgy az valami kézerősítő nem?? Mármint az a biciglis valami amit írsz??
13. 6ebf587766 (válaszként erre: 11. - Gummy)
2009. márc. 2. 18:56

:)épp az a baj hogy nincs hasizmom...enyemen van olyan mintha bicigli lenne,tieteken is?na es en ugy szoktam h volt h egy orat is eltekertem,aztan 1-2perc hasazas aztan tekeres,volt egy sorozatom mindig az alatt,aztan mar csak azon neztem tvt:(feladtam,de lehet ujra neki allok.

Mez amugy az is volt a baj h nem birtam,mert szivbeteg vagyok-nem olyan veszelyes-de azert itt ott fajt tole ahogy huztam fel magam.

2009. márc. 2. 18:51
Én is csak a simán felülős pózt csináltam :) De minden izmomat éreztem másnapra... Napokig nevetni sem tudtam mert elsírtam magam a fájdalomtól... Pedig nem a legnehezebb fokozaton csináltam
11. Gummy (válaszként erre: 10. - 6ebf587766)
2009. márc. 2. 18:42

15 percet? Az elég kemény. Jó kis hasizmod van!


Ma amikor kerestem Abkingpro-s edzéstervet az egyik bodybuildinges oldalon írják a kigyúrt srácok, hogy ki mit tornázott. Volt aki azt írta, 5 perc hasazás AbKingProval, vagy 7 perc hasazás... Na ezek csak ennyit bírnak :)

2009. márc. 2. 18:31
mar nem is tudom,max 15percet szoktam rajta tornazni de csak fel le,nem kombinaltam ugy hogy oldalrol,fel a labat stb mint ahogy a kepen van.
2009. márc. 2. 18:25
Nekem is van ilyen gépem! Az első napokon még használtam is rendesen, meg izomlázam is volt, de mostanra teljesen leálltam róla, és már csak ruhatárolóként használom
8. Gummy (válaszként erre: 5. - 6ebf587766)
2009. márc. 2. 18:22

Biztos hogy AbKingPro-d van? Mert nekem is izomlázam lett. Leraktam a legalsóra már első alkalommal, mert azt hittem hogy nem hat. Aztán lenyomtam jópárat, másnap annyira fájt a hasam!!!!


Te hogy és mennyit csináltál???

2009. márc. 2. 17:42
akkor en csinalok vlmit rosszul:(
2009. márc. 2. 17:33
Szerintem joo :)) Nekem a hasamban meg a karomban napokig izomláz volt utána.
2009. márc. 2. 16:52
én is megrendeltem,alig vartam hogy tornazhassak rajta de semmi.még izomláz sem.
2009. márc. 2. 16:50
nekem is van ilyen gépem,de sztem egy rakat f@s...
3. ce91523917 (válaszként erre: 1. - Gummy)
2009. márc. 2. 16:35
menj elolyan üzletbe, ahol lehet kapni, /teleshop-osba/és ott lefénymásolják
2009. márc. 2. 16:26
az az a gep ugye amivel fel huzogatod magad es hasra van? mert olyan nekem is van de nekem vlhogy nincs eredmeny:(
2009. márc. 2. 15:58

Nekem régóta megvan ez a gép, amikor használom nagyon jó 4 nap után is látható az eredmény kb. 7x20-as gyakorlatoknál. Csak az a baj, hogy nem készítek edzéstervet és így túl unalmas, emiatt abba is hagyom.


A gépemhez volt egy papír, edzéspózok, de nem találom. Valami ilyesmi is, hogy ferdén fekszel rajta akkor a has oldalsó izmait edzi, stb...


Csak az a baj, hogy erre az egyre emlékszem, mert nincs meg a papír.


Szeretnék magamnak "jó pózokat" keresni az AbKingPro gépen :) és egy jó edzéstervet összeállítani. Ha valakinek van jó ötlete írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook